ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 54

  • 44 585
  • 732
  •   1
Отговори
# 705
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимолита, то ще да.е от възрастта, пък и нали е "пухкавичък" / да не накърня чувствата на Пканева към този му вид/ Laughing  А и нали ти снощи сама го определи като лентяй- кво друго да прави- чичо му ще отиде да изкарва парички, пък той ще утешава женичката му, дето страда от липсата на съпруга си Mr. Green

# 706
  • Мнения: 20
Момичета, този кадър е знаменит!!!! Преди една година НЯКОЙ беше на дискотека с Киво, както припомнихте,  и лично го снима , нали?  Joy


# 707
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Момичета, този кадър е знаменит!!!! Преди една година НЯКОЙ беше на дискотека с Киво, както припомнихте,  и лично го снима , нали?  Joy





 Joy Joy Joy Joy Joy Joy

ама това го е снимала Сейрин със своят личен телефон Mr. Green и момичето което е с него е новата му приятелка Joy Mr. Green

# 708
  • Бургас
  • Мнения: 690

лелеее какъв ми е левент Mr. Green,ама и актьора който го дублирва е точният човек и така се получава страхотен образ Simple Smile

дааам ние блеем баирите,а Coma е при капитана  newsm44

 Joy Joy Joy Даааа, Сома е при Капитана, че и с рими даже го подхвана...  ooooh! С пръст в уста ще си останем тука, а на тях изобщо не им пука... smile3518


Доре, не мога, дарлинг, да гласувам вместо теб, тр да имаш регистрация във ФБ.   Hug А и един потребител може да гласува само веднъж 

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 22:58 от shoppич

# 709
  • Мнения: 20
Капитан Ръза е роден през 1957г.  в Трабзон

# 710
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Имам чувството,че в Трабзон са се родили всички т.актьори. Mr. GreenКъдето отворя автобиография -там роден Mr. Green.Нали съм любопитко,сега отидох да видя къде е този град,ами той на Черно Море.А гениите се раждат в Диарбекир и Адана Mr. Green



ииии как му е името дарлинг,плс,не ме мъчииии Joy Mr. Green

# 711
  • Мнения: 20
Да им е честито на младоженците!
Докато моите лирически герои прецакаха цял сезон и наченаха втори в дебнене, мислене и въздишане, Капитана и неговата сирена Несрин се видяха, харесаха и взеха за има-няма 3-4 buluma.... Ей това е работа!



Alay Cihan се казва нашият Капитан!!!!

# 712
  • Мнения: 20
Вижте го нашият  Капитан колко е шеметен на тази снимка  Laughing

# 713
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Пканева, изтрепа рибата с тази снимка Joy Joy

# 714
# 715
  • София
  • Мнения: 8
Мимола ако се добереш и до инфо в кой  кв на Истанбул се подвизава Ръзата, веднага pkaneva организира екскурзия и тръгваме , няма да се мотамем още този уикенд ще го изненадаме с посещение  Hug

pkaneva страхотни снимки си намерила  Hug Тези двамцата сладури /Капитана и Несрито/ са само за комични роли  Hug

# 716
  • Мнения: 167
Сплетни не искам да плета, Капитана шси го гледам от миндера. Laughing Laughing Laughing

# 717
  • Мнения: 20
Сплетни не искам да плета, Капитана шси го гледам от миндера. Laughing Laughing Laughing

... Пу и аз на миндера до Coma  Wink



Coma, нали ти беше пуснала линк за официалния зайт но ЗП ? Метни го пак, моля те.

# 718
  • София
  • Мнения: 8
Лека нощ от мен дами Hug


# 719
  • Бургас
  • Мнения: 690

Досега се чудих защо толкова много харесахме Капитана.... #Crazy А той отговорът бил под носа ми!  newsm68









Лека нощ и от мен!  Hug



Общи условия

Активация на акаунт