ПЕРЛА - Сонгюл и Къванч - Перфектната двойка - епизод 54

  • 44 594
  • 732
  •   1
Отговори
# 690
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Ами то  в този филм май второстепенните герои са по-симпатичните, тези ,които с обикновените си животи и любови придават светлина на това змийско гнездо. И капитана с Несрин, и Нихат с Пейкер. Пък може и това да е посланието на филма- човек е по-щастлив, когато не изживявя и не преживява такива силни и необикновени страсти

# 691
  • "Перла"
  • Мнения: 1
pkaneva леле дарлинг,спукана ти е работата Mr. Greenскивай какво стана Joy

ми то ако е на лични,виж колко много станахме,ми ти цяла нощ снимки трябва да мяташ Mr. Green

Coma здрасти миличка Simple Smile

dora_st ,мила,абсолютно си права за второстепенните герои .
Иначе  Нихат и Пейкер може и да са идеала за семейство ,но са ми скучни,докато Несрин и капитана са много забавни образи.
Капитанът рулира. newsm44 newsm68

# 692
  • София
  • Мнения: 8
pkaneva, пускай от въпросителните, тук ще намерим отговор  Joy Joy Joy Hug

# 693
  • "Перла"
  • Мнения: 1
iitina досвидяло му се е на екипа да пуснат пари за сладки,та затуй само с букет Mr. GreenТуй да не е Бихтер.На нея само кекс и занеси без букет и да видиш как ще и светнат очите Mr. Green

# 694
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Мимолита, съгласна съм newsm10
Аз пак да си задам въпросчето отпреди известно време- За какво беше сутрешното гласуване, че нещо не разбрах newsm78  извинявам се за повторното питане Praynig

# 695
  • "Перла"
  • Мнения: 1
vmk7гледам,че повече от година следиш темите ни,което много ме радва. Simple SmileНе мога да разбера,защо не се включваш? Simple Smile
Много ще се радвам,ако ми отговориш Hug

# 696
  • Мнения: 167
Иначе  Нихат и Пейкер може и да са идеала за семейство ,но са ми скучни,докато Несрин и капитана са много забавни образи.
Капитанът рулира.
Точно скучни.
Друго е от екрана да ми махне Капитана. Ехехеее Laughing Laughing Laughing

# 697
  • "Перла"
  • Мнения: 1
Как ли се казва актьора, който играе капитана? newsm78

# 698
  • Бургас
  • Мнения: 690
Мимолита, съгласна съм newsm10
Аз пак да си задам въпросчето отпреди известно време- За какво беше сутрешното гласуване, че нещо не разбрах newsm78  извинявам се за повторното питане Praynig



 Hug Доре, на феновете им писна да чакат!  smile3511 Ето - слагам текста на петицията -  Peace Смятам, че нужда от превод няма...  smile3503

    " SONGUL ODEN AND KIVANC TATLITUG IN A NEW SERIES

VOTE FOR OUR WISH TO SEE THEM TOGETHER:)

Description: We wish to see them together in a new series or a new project.. For all the fans waiting since 2008 until now.. "


ПП Vikktory e сложила линк към "подписката" за гласуване във ФБ на стр 44 в нашата тема  Peace

Последна редакция: чт, 24 фев 2011, 23:01 от shoppич

# 699
  • Мнения: 20
Лелее, ама вие нямате удържане!
Де да са знаели сценаристите, че Капинан Ръза ще вдигне рейтинга на филма в темата ни ... да са го пуснали от първи  bulum! Laughing

Днешната серия във Фен-клуба е уважена само от два момента -
Той на дискотека за радост на Нихал и мъка на Чинка / Елиф я подминавам със съчувствие/





... И Той в леглото...., където чара Бехлюлов сериозно пострада с едно Хъъррр!  Grinning



# 700
  • София
  • Мнения: 8
Доре питай ,че и аз пропуснах този момент,относно гласуването..  newsm78

Охооооо Соma , ти вече си се метнала на корабчето на капитана и пътуваш  Joy Joy Joy Hug

# 701
  • Мнения: 20


         

# 702
  • "Перла"
  • Мнения: 1
 newsm78 Mr. Green
а Мехмет не хъркаше Mr. Green




# 703
  • Perla
  • Мнения: 6 427
Шоппич, благодаря! Няма ли начин да се изгласуваш и заради мене Rolling Eyes И това е сериозно, съвсем!

Пканева, както се оказва,Капитана /вече само с главна буква ще го пиша/  е нашият общ фаворит и любимец newsm44
И как пък го изнамери хубавеца smile3501

# 704
  • "Перла"
  • Мнения: 1
pkaneva поименно дарлинг, поименно newsm44 newsm68

лелеее какъв ми е левент Mr. Green,ама и актьора който го дублирва е точният човек и така се получава страхотен образ Simple Smile

shoppич Благодаря за инфото Hug


дааам ние блеем баирите,а Coma е при капитана  newsm44

Общи условия

Активация на акаунт