Досаждате ли на мъжете си?

  • 11 586
  • 162
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 140
Изобщо не си досаждаме, всеки си прави каквото му е кеф!!!
Много дипломатично семейство сме.  Mr. Green

# 46
  • Мнения: 9 865
Аз съм тази, която обича да е сама и да се мотае сама. И да гледа някой друг мач.

# 47
  • Мнения: 235
   25 години съвместен живот- отдавна престанах да му мрънкам за каквото и да е, защото разбрах ,  че няма смисъл да си усложнявам живота. Живей и остави другия да живее - това е моя принцип.

# 48
  • Мнения: 3 375
Баце, как могат да й липсват забавления, при бюджета, който й осигурявам??? Невъзможно е. Не е това...
Определено не е в липсата на бюджет и забавления. това няма нищо общо.  Жената не си ли помрънка, не подосажда ли, ами то все едно тоя ден е изгубен....

# 49
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Аз досаждам на него, той досажда на мене, а децата досаждат на двама ни.  Laughing
Сериозно сега - почнат ли в едно семейство да си висят непрекъснато по вратовете, скоро идва и досадата. Общи интереси и занимания - да, но това не пречи всеки да има свои собствени интереси и занимания, както и лично пространство и време за тях.

# 50
  • Мнения: 9
Дали досаждам на мъжа си, може да каже само Той. Аз мисля, че не му досаждам, но съм жена, така, че отговор на този въпрос коя ли жена може да даде... newsm78.
     Иначе съм на принципа на  bonetty - Живей и остави другия да живее !

# 51
  • София
  • Мнения: 1 594
Не аз на него, а той намен досажда с подобни битовизми. Та в тази връзка, Марадончо, може да запознаем моят мъж с твойта жена. Чудно ще си се разбират  Laughing hahaha

# 52
  • Мнения: 3 375
Ама уточнихме ли какво значи досажда? Щото аз например досаждам, когато съпругът ми гледа мач, а аз искам точно в тоя момент да му кажа нещо или да направи нещо. да ме питаш защо точно в тоя момент, като може и по късно, и аз не знам. Иначе всеки си има лична свобода да излиза с приятели. Моя позната ходи с мъжа си дори, когато той рита с приятели, за да си го прибере после. Току виж, че кривнал от пътя на по биричка. Чудя и се на акъла пък тя няма ли си друга работа. Толкова полезни неща могат да се свършат докато мъжът се занимава с хобито си. Последното е да му досаждам.

# 53
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Ама уточнихме ли какво значи досажда?
Това значи, поне според мене, да изчакаш другия да почне да се занимава с неговите си неща и да вземеш да се усукваш около него за това или онова. Или, примерът с мача - той гледа, тя да почне да му приказва нещо, да се мярка пред тв-то и т.н. Или аз да гледам филм и той да прави същото. Ми досадно е. Изобщо, досадничене е непрекъснатото нахлуване в личното време и пространство на другия.

# 54
  • Мнения: 274
Иначе съм добра, даже съм твърде мека на моменти, но развие ли ми се болтчето и хисарския поп не може да ме спре да джаскам насам - натам, като не мога да надвия с друго:)

Извинете, но наистина не ви разбирам...  Confused Какво точно джаскаш?? Че и хем насам , хем натам.... И къде ти е завито това болтче....   Thinking А хисарския поп не беше ли онзи дето пее " камъните падат"? Да не ти е баща? Не, честно, нищо не разбирам...  newsm78  newsm78

# 55
  • Мнения: 274
Баце, как могат да й липсват забавления, при бюджета, който й осигурявам??? Невъзможно е. Не е това...

Тя иска тебе, присъствието ти.


Ах, сега ако пуснете за фон и " I dont wanna miss a thing" и направо ще се разплача от умиление...
Преди 15 години искаше кинти и ме караше да си намеря вотра работа, а сега искала мен.  newsm78  Нямате угодия това жените...   #2gunfire Това не ви е концерт по желание!

# 56
  • на брега на морето
  • Мнения: 6 289
Баце, как могат да й липсват забавления, при бюджета, който й осигурявам??? Невъзможно е. Не е това...

Тя иска тебе, присъствието ти.


Ах, сега ако пуснете за фон и " I dont wanna miss a thing" и направо ще се разплача от умиление...
Преди 15 години искаше кинти и ме караше да си намеря вотра работа, а сега искала мен.  newsm78  Нямате угодия това жените...   #2gunfire Това не ви е концерт по желание!

Прав си, хиляди пъти си прав. И все пак не се опъвай на жена си.

# 57
  • Варна
  • Мнения: 6 372
Старая се да не досаждам.Моя мъж рядко почива,скъсва се от работа и остана в малкото му свободно време да го заврънкам за нещо.Ама и той ме е научил,ако" съскам",не става на моята.Но ако" мъркам" да свърши нещо,го прави.Разбира само от добра дума.  Laughing

# 58
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Иначе съм добра, даже съм твърде мека на моменти, но развие ли ми се болтчето и хисарския поп не може да ме спре да джаскам насам - натам, като не мога да надвия с друго:)

Извинете, но наистина не ви разбирам...  Confused Какво точно джаскаш?? Че и хем насам , хем натам.... И къде ти е завито това болтче....   Thinking А хисарския поп не беше ли онзи дето пее " камъните падат"? Да не ти е баща? Не, честно, нищо не разбирам...  newsm78  newsm78
Обяснявам.Когато не мога да надвия благоверния по никакъв друг начин, а разпрата е прераснала в скандал, започвам да хвърлям/джаскам/ разни неща, които са ми пред очите/ръцете.Simple Smile

Извинявам се за това, че не съм пояснила за хисарския поп.Имаме го като обичаен лаф в родния град.Не съумях, че няма да се схване от аудиторията.Означава, че и няма как някой да ме спре да направя това, което съм решила, защото кога ще дойде всъщност хисарския поп вкъщи..., никога LaughingОф, ама големи обяснения.

# 59
  • Бургас
  • Мнения: 1 202
Обаче, шоколадовото бонбонче разцепи мрака, спря тока, нета, кабелната и водата направо Laughing
Шоколадовото бонбонче си приспиваше детето, няма как да е нонстоп на линия Simple Smile
Марадона, забравих да обясня за болтчето.Просто не използвах клишираните падна ми пердето, а заместих с нашето развинтване на болтче. LaughingНяма да казвам от кой край съм родом. Blush

Общи условия

Активация на акаунт