Гушкайте бебетата

  • 1 477
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 217
Мачкам го чак - на съдизъм ме избива Hug

# 16
  • Кори Селести
  • Мнения: 5 538
Кой по дяволите е хормона на социалното общуване?

 Mr. Green   bouquet

# 17
  • Мнения: 730
Ама разбира се! Simple Smile
Честно казано, не познавам родители, които да не си гушкат бебчетата newsm78
Теорията "да се оставя да реве" май си е останала само теория, или се е практикувала в далечното минало.

Подкрепям с две ръце thumbsup

# 18
  • Мнения: 14 133
Така и правим.Тази сутрин хубаво си нагушках синчето, нищо че е на 2.5години, и така тръгнах на работа. Добре,че още дава.И се зареждам с приятни емоции за целия ден. Детето трябва по всяко време да се чувства обичано и подкрепено от най-близките си хора!!!!!!!!

# 19
  • Мнения: 528
Винаги си гушкавм мойто малко котенце и го мачкам.Даже баща й като си дойде с идването я гушка и целува и след това мама

# 20
  • Мнения: 421
И ние се гушкаме постоянно Laughing Laughing Laughing то как иначе?! Wink
Но според мен изследването е тъпо. Нещата не са съпоставими. При сирачетата липсват мноооооого неща, де да беше само гушкането....  Sad Sad Sad

# 21
  • Мнения: 3 360
И ние се гушкаме постоянно Laughing Laughing Laughing то как иначе?! Wink
Но според мен изследването е тъпо. Нещата не са съпоставими. При сирачетата липсват мноооооого неща, де да беше само гушкането....  Sad Sad Sad
И аз съм на това мнение! NaughtyДали има родител ,който да лишава  умишлено детето си....и то от ласки newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 6 182
Как няма да ги гушкаме и мачкаме, те сякаш за това са направени Mr. Green Едни такива, мекички, гладички и хихикащи - направо да ги задушиш от гушкане Hug
Ама моята много от рано взе да се дърпа Cry

А родители сигурно има всякакви, дори и да са единици. Но ще са ми странни тези, които много си обичат детено, но за негово добро не го гушкат Naughty

# 23
  • Мнения: 1 134
И мен ме озадачи това за сирачетата. Дано не е съвсем вярно, иначе ще е много тъжно.
А, по темата - вкъщи също непрекъснато се гушкаме и целуваме. Дъщеря ми, вече е на възраст, в която се дърпа  и не стои на едно място, сгушена и мирничка, но пък играем, гъделичкаме, мачкаме и в крайна сметка пак успявам да я нацелувам...

И малко офф: Явно е свикнала с гушкането и целуването при всеки повод, защото тези дни един познат идва на гости и при влизането на мъж с торби вкъщи (явно по аналогия), тя се изцепва: Ама, ти защо не целуваш мама като влизаш? Joy

# 24
  • София
  • Мнения: 2 217
Екстра! Я канете повечко мъже вкъщи! И задължително с торби! Wink Laughing

# 25
  • Мнения: 217
Много обичам да гушкам бебчо, а и той обича да се гуши  love001  loveuuu  remybussiЗатова го целувам и прегръщам много силно,защото знам ,че показването на обич в никакъв случай няма да го разглези .

# 26
# 27
  • Мнения: 1 134
Екстра! Я канете повечко мъже вкъщи! И задължително с торби! Wink Laughing

И, който не тръшне мама още на вратата да си вдига торбите... Mr. Green

РР. Айде да се чуем за събота или неделя...
Извинете за спама...

# 28
  • Мнения: 303
 smile3541

Последна редакция: чт, 24 ное 2005, 14:55 от kroha

# 29
Ние определено се гушкаме Grinning Понякога даже успявам да нагушкам и баткото, нищо, че се мисли за много голям Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт