Рожден ден в ДГ ,в която има забрана за торти?

  • 18 742
  • 55
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 1 243
Намерих момиче от Варна, което прави картонени торти. Може да са един, два, три и т.н. етажи
На ен ми изникнаха много задължения и не съм сигурна дали ще успея да сътворя сама тортата, така, че най вероятно ще и поръчам да ми я направи. Цените са сносни от 10-12 до 20лв. Зависи от етажите. Ако е на повече от 3 етажа там на място се калкулира цената.Лично за моята торта-4 цвята с ралични стикери по парчетата-аз държах на бакуган, колите и бен тен-за 3 етажа-общо 36 парчета-18лв, ако бяха 2 етажа-ми каза, че ще е 15лв. Момичето каза, че има вариант и да ми напълни парчетата с балон,бонбон (във форма на кола, пчеличка или калинка), дъвка, но и цената се променя  Peace, За да не обвинят в реклама ако някой се интересува ще и дам телефона на лични Peace

# 46
  • Варна
  • Мнения: 773
Мисля, че във Варна забраната за торти е във всички градини. Аз лично не съм против. Носят се бисквити, сладки и други такива. Като знам предпочитанията на някои хора към тортите, се радвам, че дъщеря ми няма да има" късмета" да ги опита.

# 47
  • Мнения: 635
Здравейте, от каква хартия ги правите тортите , тоест по твърда ли ?

# 48
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Здравейте, от каква хартия ги правите тортите , тоест по твърда ли ?

Определено е по-добре да е от полукартон или картон - ще стане мн. по-стабилно, но лично аз съм правила тортата от цветни А4 листове за принтиране. Шаблона съм го принтирала навсеки лист, вместо да го очертавам - така се спестява значително време.

# 49
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси за шаблона, ще го разпечатам утре, на разноцветни картони, смятам, че ще се получи много добре. Само дето не знам точната бройка на децата в групата, почнаха 30, после май имаше и нови записани...  newsm78

От колко кутийки става обичайно една торта? Иска ми се да е на 2 етажа, ама май няма как да стане с еднакви по размер кутийки?! Освен на първия етаж по средата да има нещо, което да запълва място?! newsm78

# 50
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Ако се използва шаблона от Крокотак, "блатовете" стават от по 12 парчета - ще трябва да е триетажна  Wink

# 51
  • Варна
  • Мнения: 11 340
Мерси, елхичка! Точно този шаблон ще ползвам.  Peace
Какво слагате в кутийките, дайте идеи! Hug
Аз си мисля за стикери (луднали са в момента по тези стикери Crazy), бонбони и дъвки. Малки кексчета побират ли се?

# 52
  • Pb
  • Мнения: 1 183
chockolina, кексчета мисля, че няма да се поберат. Добре е да си сглобиш пробен шаблон, за да прецениш какво ще побере парчето. Иначе може и балони да сложиш - обикновено децата им се радват.

# 53
  • Мнения: 9 491
+близалка; малките шоколадови яйца, има едни дунапренени бонбони, но не знам има ли ги опаковани поотделно.., бисквитки като онези които слагат към кафетата-има и детски, или "орнео"..има мини пакетчета желирани бонбони..

# 54
  • Pb
  • Мнения: 1 183
Идеи за нехранителен пълнеж - значки с любими герои или просто с красив елемент на тях; за момиченцата може фиба, ластик за коса и т. н.

# 55
  • Мнения: 1 243
Аз лично ще сложа бонбонки-4-5 вида (голяма опакована, малки смучещи, една плодова дъвчаща и шоколадова количка или пчеличка или калинка ), мисля да добавя и балон.
Може да се сложи и киндер, събира се в големите парчета  Peace.

Общи условия

Активация на акаунт