Скорпионки сме опасни, но пък сме прекрасни - 4

  • 32 643
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 181



Жената скорпион

                           Тя може да напише книга за това как трябва да се върви, да се говори и да се поглежда, когато искаш да изкушиш един мъж. Тази разтапяща чувственост се носи в долината на нейните желания и е предназначена да задоволи нуждите на нейното тяло. Само мъж с ниска сексуална потентност не откликва на страстта в нейните очи и глас. Без да каже нито сричка тя може да каже думата “секс” на всички възможни човешки езици. Когато срещне привлекателен мъж знае по какъв начин да го откъсне от всичко и не след дълго той е твърде заинтригуван, за да забележи, която и да било друга жена. За него е добре да не се противопоставя. Няма смисъл – един случай, когато и най-подвижния субект не може да устои на силата на привличане. Даже ако тя не е хубава нейните хипнотизиращи очи ще го задържат и той ще разбере как се чувства бедната сърна, когато е хипнотизирана от кобрата. Тя държи на бляскав ескорт. Където и да отиде обича да пътува първа класа и е по-добре да платите с усмивка. Ако сте ядосан от нейния невъзмутим начин да се разпорежда с парите ви, не го показвайте, в противен случай и вие и вашите пари скоро ще потънете в забвение. Тя има енергия за няколко жени. Обича да работи и играе много. Във всеки вид дейност тя е склонна да влага повече от необходимото. Това може да бъде вълнуващо, но и изтощава. Никога няма да бъдете отегчен, но може да почнете да мечтаете за по-тих и спокоен живот.
Тя се отнася сериозно към любовта и е човек на страстите си. Но това не винаги се отнася само за секса, нейната страст към живота съществува независимо от какъвто и да било мъж. Това я прави непревземаема за мъжете, които искат да я подчинят и да я направят зависима. Даже когато те успеят те не могат да проникнат в тайните дълбини на нейната скрита чувственост.
В спалнята е взискателна и нейните изисквания са твърде тежки за много мъже. Има малко търпение за тези, които не са съизмерими с нея или я оставят наполовина задоволена. От друга страна е добра за тези, които страдат от психологични задръжки и ще направи чудеса от един импотентен мъж, ако причината е в мозъка му. Това не е алтруизъм от нейна страна. Начинът по който гледа на нещата е, че тя просто прави точно това, което е необходимо да му помогне, за да я задоволи. Има остър ум и е надарена със забележителна интуиция. Твърде критична и точна, вижда мотивите на другите и същевременно остава непроницаема за техните опити да я доближат. Истинският й характер не може да бъде лесно разкрит и може завинаги да си остане нейна тайна.
Упорита е в постигането на целите си. Има търпението и възможностите да ги постигне. Всичките й ходове са внимателно планирани, за да стигне целта. Необходима е силна воля, за да й се противоречи, тъй като знае какво иска и се опитва да го постигне с необикновена сила. Не може да бъде отклонена или накарана да промени решението си. Внимание: нейната изключителна емоционална натура веднъж разгневена може да стане много опасна. Тя става разрушителна и унищожителна. Ако я предадете, става най-опасния ви враг. Тя няма скрупули, когато иска възмездие за някой, който не е оправдал доверието й. Иска не само да накаже този, който я е обидил, но и да го унижи и подтисне.
Ревността е най-голямата й грешка. Очаква любовника й да запази всичкото обожание за нея. Открива изневери и там, където ги няма.
На празненства, ако този, който я придружава прекара няколко минути в частен разговор с привлекателна жена, тя решава, че той си урежда среща и съответно реагира. Не е типът жена, който стои тихо в ъгъла и се прави на лампион. Развихря се като буря. Презира слабостта и тези, които се поддават на натиск. Ако имате пропуски в защитата си, тя ще ги открие. Ако искате да стоите близо до нея трябва да съумеете да получите това, защото няма да ви го поднесе. Ако е добре предразположена, тя се държи с любовника си като с крал. Но когато настроенията й се променят (а те много често се менят) тя го изравнява със земята. Нейните кавги са винаги на високи децибели. Ако не сте успели да изгладите отношенията си преди да се разделите, не се отбивайте на другия ден у тях все едно, че нищо не е имало. Ще се чувствате, като че ли приказвате на непозната жена при преплитане на телефонните линии.
Нещо, в което трябва да бъдете сигурни: тя е дълбоко емоционална, много чувствителна и безкрайно вярна на този, когото обича. Може да направи много жертви за този, който е успял да спечели нейните чувства. Ако мъжът успее да я посрещне както трябва, тя ще бъде негова завинаги. Жената скорпион става вярна стопанка, която ще ви защитава на публично място, ще се бори при различни обстоятелства за вас и няма да слуша какво казват съседите или какво мислят. Но не си позволявайте слабости, защото тогава тя може да се обърне срещу вас. Бракът, както вече сте разбрали, може да бъде или рай или ад. Няма среден път. Помнете, това е най-крайният знак от зодиака.
Тя е забележителна жена. Тези със слаби сърца трябва да стоят по-далече от нея.




             СКОРПИОН
Господ сам от него да се пази!
/ Все ще се опитва да те “сгази”/
Вечно ще спори , ще се бунтува,
срещу всичко той ще негодува.
Тук се раждат много генерали –
някои по-страшни и от хали!
Те са си ревниви и опасни,
изобилни с планове ужасни.
Те понякога изневеряват,
но на други “правото” не дават…
Иначе са умни и добрички,
щедро харчат своите парички.
В нужда ли сте – ще ви подпомагат.
Бедни ли сте – няма да избягат.
За рождени дни ще ви почитат,
даже и за близките ще питат.
Мъж ли е – за правда ще се бори       .
и каквото може, той ще стори.
Все инати доста прозорливи
са жените, но са променливи…
Ако си коректен с тях – успял си,
иначе – отдавна знай, умрял си!…
Да не се захващат с Телците,
че ще си разсипят младините!
                                     

                                                         Скорпионите са упорити, енергични, магнетичната, потайни, безмилостни. Склонни са да бъдат: отмъстителни, саркастични, героични, убедителни, грубо откровени, решителни, подозрителни. Някои от интересите на Скорпионите са: сексът, разкриването на загадки, парите на другите, желанието да играят ролята на невидимата сила.
                                                                          * Слънцето e в знака на зодия Скорпион от 24 октомври до 22 ноември
    * Съзвездие: Скорпион
    * Стихия: вода
    * Планета управител: Плутон, Марс
    * Екзалтация: Уран
    * Изгнание: Венера
    * Падение: Луна
    * Зодиакално качество: неподвижен
    * Цветове: тъмночервен, индиго, черно
    * Числа: 5, 13
    * Ден: вторник
    * Скъпоценни камъни: гранит и опал
    * Метал: желязо и стомана
    * Съдбоносни години: от 4-ата през 7 (4, 11, 18...)
    * Девиз: "Аз желая"
    * Съдбовна мисия: Динамична сила упоритост. Да дарява сила и смелост. Да гледа опасността в лицето и да не се страхува от нея.
    * Държава: Нидерландия
    * Благоприятни партньорства: Рак, Риби
    * Неблагоприятни партньорства: Лъв, Козирог, Телец, Водолей
    * Обичат: собствената си сила, да имат права и да запазват правото да владеят другите, собственото превъзходство, борбата, спора, диспута, оръжие и употребата му, лова, победата в трудностите, след като са ги преодолели.
    * Мразят: силата извън самите тях, превъзхождащата ги логика, страхливостта, подчинеността (въпреки че я изискват от другите), непрекъснатото спокойствие, липсата на съпротива, всеки чужд авторитет. Скорпионите умеят добре да мразят.
    * Силата им е в: им е динамична и се изразява в способността да подчиняват слабите на волята им и в упоритостта, с която преследват целта си.
    * Съвет: действайте винаги тайно и се пазете от съперничество и завист, които могат да навредят на успеха ви.



Скорпионите наистина са много пламенни, но често след тях остава само шепа пепел....

линк към старата тема 3 (Скорпионките...прекрасни):
 http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=549742.0

Последна редакция: сб, 12 фев 2011, 15:23 от ani27

# 1
  • Мнения: 3 181
Предложения за промяна на името на темата, моля!
Мислех да напише Скорпионките прекрасно-отровни.......но се въздържах Mr. Green

# 2
  • Мнения: 359
За име на темата нямам никакви претенции, както искате я прекръстете, и на отровни няма да се сърдя  Mr. Green
Ани, качването на снимки е много лесно. Ако е снимка, която я има някъде в нета, цъкаш с десен бутон върху нея и избираш copy image location, после избираш горе от менюто "вмъкни изображение" , показват ти се две скоби и в средата между тях пестваш копираното от снимката
Когато пък снимката ти е от компютъра първо трябва да я качиш в нета, има странички, където това става много лесно и отдолу си пише за качване във форум кой линк точно трябва да копираш

# 3
  • Мнения: 3 181
Благодаря, Лъки. Вторият вариант съм го научила, но първият ще трябва да го овладея Embarassed

Последна редакция: пт, 11 фев 2011, 21:02 от ani27

# 4
  • Мнения: 202
ani27 , Благодаря за новата тема  smile3525
/можеш да прекръстиш темата- скорпионките неповторими или пък да й оставиш старото име, което пак не е много вярно Mr. Green/

# 5
  • Мнения: 10 008
Скорпионките... опасни.  Mr. Green
 Hug

# 6
# 7
  • Мнения: 7 201
Скорпионките... опасни.  Mr. Green
 Hug
Laughing Аз съм ЗА.
А може и нещо от сорта: "Скорпионки сме опасни, но пък сме така прекрасни." Simple Smile))
Добро утро и усмихнат ден на всички!
Хайде на кафе:

# 8
  • Мнения: 909
Здравейте.....
...аз докато се наканя ,добре че Ани е пуснала новата тема.
На мен ми харесва това предложение за смяна на името. Peace
"Скорпионки сме опасни, но пък сме така прекрасни."

# 9
  • Мнения: 5 391
Аз пък все още искам темата да ми излиза в моите публикации Grinning

Добро съботно утро! Hug

# 10
  • Мнения: 1 446
Привет. Аз за рейките говорих с много мои познати и колеги, които го прилагат вече. Една колежка ме светна за техника без курс. И не, аз мисля, че никой не те зарежда с енергия. Както казва моя масажист: Всички си я имаме енергията.

Още повече, че като дете енергията ми беше много силна, а наскоро дойде една стажантка при нас, която също ме усети. Не ми се занимава, но отвсякъде ме натискат, та и аз не знам.

Бях ги забрвила тези неща, но изведнъж живота ми се нареди така, че срещнах много хора наведнъж, които са като мен и се интересуват от нещата, от които и аз преди и някак си го приемам като знак от съдбата, не мога да им обърна гръб. Тъкмо вече се осъзнах как да следвам интуицията си.

И желанията.....сега чета за желанията. Знам, че и Вие го правите, защото сме си говорили преди в темата. Миналата седмица за пореден път ми се случи да получа нещо, което съм си пожелала.

За преражданията--да, вярвам, но не съм чела подробности. Знам, че с един човек специално нещо ме свързва. Сега не сме се чували и виждали от много отдавна, но аз постоянно го чувствам до мен. Може би ще му се обадя днес, че за пореден път го чувствам. А и той ми каза, че нещо ни свързва от предишен живот...

# 11
  • Мнения: 3 181
Изберете заглавието, ще променям в движение, каквото ви хареса......... Crazy
Най-добрият начин за зареждане с енергия е от природата("Селестинското пророчество"), за съжаление повечето хора са заубили/забравили този начин, и се зареждат черпейки енергия един от друг(скандали, съжаление, самосъжаление, гордост, взискателност.......).
Често, когато мисля за някой той ми се обажда, случва се и аз да звънна и да ми кажат, че са мислели да се чуем.
На мен също са ми казвали, че имам силна енергия, въпросът е да се науча да я контролирам, иначе и аз я усещам, определено.

# 12
  • Мнения: 428
Освен ОПАСНИ  и ПРЕКРАСНИ,може да се включи и СТРАСТНИ. Peace

# 13
  • Мнения: 202
"Скорпионки сме опасни, но пък сме прекрасни''
+1

Red Velvet , не съм казала, че някой те зарежда с енергия /или просто не съм се изразила правилно/, но обикновено ти трябва човек, който да насочи твоят енергиен поток...Ама не е важно какво мисля аз, важното е че си срещанала специалисти Peace

# 14
  • Мнения: 359
На мен ми харесва това предложение за смяна на името. Peace
"Скорпионки сме опасни, но пък сме така прекрасни."[/b]
newsm10
"Селестинското пророчество" ми е много любима книга. Последната част обаче не можах да я изчета преди няколко години, мозъкът ми не я възприемаше нещо...

Общи условия

Активация на акаунт