ДЕВЕТОКЛАСНИЦИ

  • 29 145
  • 739
  •   1
Отговори
# 30
  • София
  • Мнения: 1 357
Хората на годините на Пеши вече собствени деца отглеждат...

Пу-пу... Айде моля ти се!

Дали разстоянието не си оказва влияние  newsm78 ?

Въпрос на време, скъпа...  bouquet

# 31
  • Sofia
  • Мнения: 1 484
Поздравявам всички, които са обичали или ще обичат!  newsm51
http://www.vbox7.com/play:16299c84

# 32
  • Sofia
  • Мнения: 820
noshtna_ptica   newsm51  разкошна песен!!!

И от мен поздрав Heart Eyes

# 33
  • Мнения: 6 830
Поздравявам всички, които са обичали или ще обичат!  newsm51
http://www.vbox7.com/play:16299c84
Много силна песен! Благодаря за поздрава!  newsm51

# 34
  • гр. София
  • Мнения: 1 887
Моят син Не е зодия РАК,в момента е на зимен отдих от у-ще,но не му се ходело на дискотека. #Crazy

Дъщеря ми е РАК,все навън я тегли. Laughing Laughing

Записвам се за срещата. Hug

# 35
  • През девет земи в десета
  • Мнения: 2 001
Да се похваля и тук ,синковеца минава на втори кръг по химия и биология,питали го какво търси в географската паралелка Laughing Той е много доволен,съответно и аз съм солидарна с неговите 4увства Wink

# 36
  • България
  • Мнения: 2 164
Гадинке браво на детето!  smile3508 ...А може би отглеждаш бъдещ лекар?..... Макар и в географската паралелка.... Wink

# 37
  • София и там където не се пуши
  • Мнения: 12 141
Да се похваля и тук ,синковеца минава на втори кръг по химия и биология,питали го какво търси в географската паралелка Laughing Той е много доволен,съответно и аз съм солидарна с неговите 4увства Wink
newsm44 newsm10 smile3501   Честитооо, специално да го поздравиш.

# 38
  • Sofia
  • Мнения: 820
Браво на момчето newsm10

# 39
  • София
  • Мнения: 1 634
Ето ме и мен в новата тема! Hug

Момичета, благодаря Ви за страхотните пожелания за Рождения ни Ден!  Толкова сте мили!  Hug
Прочетох си ги няколко пъти и ги предадох на рожденика
  Peace

Не съм влизала няколко дни, защото още не сме наясно дали и къде ще отбележим великата дата!
Имаше много идеи, комбинации с други деца, родени през 2-3 дни , но не се получаваше!,..
Днес ще има окончателно решение и ще разказвам Wink

За срещата в неделя - ДА, макар и за малко , имам семинар, а и ако се празнува РД ще е на 20-ти от 18ч. Не че се натягам за присъствие, но поне в началото ще се весна за мъничко, мисля, че така е редно. Но първо да стане организацията!  Praynig

Гаднинка
, браво на Гого!  newsm10 Все така и занапред!

На DSquared и Noshtna ptica благодаря  за хубавите поздрави!

Ние на Олимпиадата по химия не сме се класирали, Христо каза, че имало неизучавани неща,..не знам дали е така.
На 5-то място е по точки от всички явили се деца от 1АЕГ, и за малко изпуска 2-ри кръг. Не страда много, но нали знаете нашата слабост към предмета  Wink

Обаче се е класирал на биологията и да видим физиката как ще е.
Аз съм доволна, че изобщо се явява   Mr. Green

Хайде сега да се запиша:

Подгряваща среща 20.02. - неделя, 16.00ч. "Мистър Пица" на ул."Н.Рилски". Тази среща не отменя мартенската! Тя е просто като увертюта!

1. Фран. Peace
2. DSquared  Peace
3. SofiaV  Peace
4. Зла Гадина  Peace
5. Знаток  Peace
6. Lady-B ( за малко ще намине)


# 40
  • София
  • Мнения: 1 266
И аз ще дойда на срещата на 20.02. Бях писала напред , но явно сте ме пропуснали  Simple Smile
Браво на децата, които са се явили на олимпиадите! Сърдечни поздрави за класиралите се на 2-ри кръг. Искрено се радвам на Вас, тъй като моя син категорично отказа да отиде под предлог че можело да се изложи. Това е то - липса на самочувствие и неясна лична самооценка. Опитах се да му обясня, че човек се доказва сам пред себе си именно в такива предизвикателства и предварителното отричане е голяма глупост, която само му вреди. Не знам дали възприе нещо. Той винаги е бил много чувствителен и прекалено самокритичен, но си е такъв и въпреки мойте приказки на този етап от пубертета е това положението. Иначе оценките му по биология са само 5 и 6 - и на устно и на писмено изпитване.

# 41
  • Мнения: 7 162
И аз ще дойда на срещата на 20.02. Бях писала напред , но явно сте ме пропуснали  Simple Smile
Този път всеки сам си води списъка и сам се записва. Laughing



Обаче се е класирал на биологията...
Да се похваля и тук ,синковеца минава на втори кръг по химия и биология...

Браво на децата. Само с такива новини да се напълни нашата страхотна тема! Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 1 266
Фран, благодаря ти! Аз обаче така и не успях на пре-публикувам цитата от Лейди  Embarassed Извинете ме.

Подгряваща среща 20.02. - неделя, 16.00ч. "Мистър Пица" на ул."Н.Рилски". Тази среща не отменя мартенската! Тя е просто като увертюта!
1. Фран.
2. DSquared 
3. SofiaV 
4. Зла Гадина 
5. Знаток 
6. Lady-B ( за малко ще намине)
7. Neli_ani

# 43
  • Мнения: 497
Браво на синчето на Злата гадюха. Аз като чуя химия (и физика) още ме втриса, нищо че вече са минали десетки години откакто съм ги учила. Затова съм много учудена, че някой даже и на олимпиади се явява по такива предмети Joy Joy Joy Joy. Моят категорично отказа да се записва за такива олимпиади, защото те били по немската система, нещата не съвпадали с българската като материал и нямало да се излага,я. Той също харесва химията, но се нерви, че сега учели "някакви бози, дето сме ги учили още в 5 клас" и чакал истински 9 класен материал, че да му било най-после интересно.
Той се записа за олимпиадите по немски и английски, да видим дали и ще отиде hahaha Целта му тази година е САЕ-то, нищо друго не го вълнува, даже отказа да участва в аустауша-не можело "некъв" смотан немец да му се мотал из краката точно преди изпита-пубер плюс индивидуалист на едно място не е лесно.... Joy Joy Joy

# 44
  • гр. София
  • Мнения: 1 887

Подгряваща среща 20.02. - неделя, 16.00ч. "Мистър Пица" на ул."Н.Рилски". Тази среща не отменя мартенската! Тя е просто като увертюта!
1. Фран.
2. DSquared 
3. SofiaV 
4. Зла Гадина 
5. Знаток 
6. Lady-B ( за малко ще намине)
7. Neli_ani
8. ellytza

Общи условия

Активация на акаунт