пак за парфюми

  • 2 713
  • 46
  •   1
Отговори
# 15
  • Варна
  • Мнения: 11 340
И аз си падам по такива свежи миризми. В момента ползвам "1881" на Черути (който ми е любим) и "Sunflowers" на Елизабет Арден - и двата са с леки и свежи миризми.

# 16
  • Sofia
  • Мнения: 3 566
Днес една девойка ми остави 5 тестера да и продавам два на Bvlgari, единият Omnia, другият нищо не пишеше май на него и двата са много свежи като аромати. Има един на Cerruti 1881 той не ми хареса / извинявай chockolina  Wink/, Versace - много тежък за моя вкус и последният който най-много ми хареса е Polo Sport на Ralph Lauren.
Иначе моят фаворит сред парфюмите е Emporio на Armani.

# 17
  • Мнения: 4 371
... на Bvlgari, единият Omnia, другият нищо не пишеше май на него и двата са много свежи като аромати. ...
Иначе моят фаворит сред парфюмите е Emporio на Armani.

Ей, този Оmnia е страхотен! Еmporio също Peace

# 18
  • Мнения: 5 103
на Армани новия аз съм с него страшен е CITY GLAME

# 19
  • в Tara
  • Мнения: 3 287
Аз тъкмо получих за подарък 5-то авеню на Елизабет Арден-един от любимите ми е,но не мога да го определя точно като свеж и лек,но не е и много силен и тежък.Бих ти препоръчала Плежърс на Есте Лаудер,също на Клиник са много свежи и леки-от тях харесвам Симпли най много.Блу на Ралф Лорен също...
Ако се сетя още нещо пак ще пиша.
мими, имаме много cxодни вкусове Flutter

5 авеню е страхотен! аз съм имала кремa- като си намажа кожата, цял ден ми ухае приятно. a  какъв аромат е...... знаеш ли , че има екстракт от българска роза в него? Laughing
блу-то е също много мой тип Peace

моите в момента са за лятото този на  есте лаудер

а за зимата този на диор 

# 20
  • София
  • Мнения: 3 328
Omnia Crystalline - чудесното ново предложение на Blvgari за тази есен.

# 21
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Пробвай новият аромат на CK Euphoria!

Не забрявай, че зимата се ползват по-тежки миризми, по-скоро по-наситени!
Аз лично предпочитам Омнията и Еуфорията

# 22
  • Мнения: 918
Новият на Мюглер - ALIEN  Влюбих се в него!

# 23
  • sofia
  • Мнения: 1 606
Пробвай новият аромат на CK Euphoria!

Не забрявай, че зимата се ползват по-тежки миризми, по-скоро по-наситени!
Аз лично предпочитам Омнията и Еуфорията

Това е адски тежък парфюм обаче - на мен ми призля направо - виж другия Clein  е далеч по-лек и пак става за зимата - на мен ми е тотален фаворит
 Obsession Night!

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 3 553
Адикт е тежък парфюм-поне за мен

Права си! На мен дори ми сладни.

А по темата, леки и свежи аромати бих ти препоръчала - Любов в Париж,  Романс, "1881" или Шик (на мен ми е любим).

# 25
  • Мнения: 264
 Laughing аз отскоро съм с версаче - кристъл ноар - впечатлителен за екстравагантни дами  Sunglasses

# 26
  • Пловдив
  • Мнения: 3 737
Новият на Мюглер - ALIEN  Влюбих се в него!

 newsm10     Разкошен е!!!

А...... иначе съм фен на Емпорио, определено е по-лек.

# 27
  • Мнения: 218
А какво ще кажете за нещо на Армани?
Като че ли, скоро пуснаха нови аромати newsm78

# 28
  • София
  • Мнения: 1 626
А какво ще кажете за нещо на Армани?
Като че ли, скоро пуснаха нови аромати newsm78

На Армани имам златния Емпорио и го ползвам само зимата защото ми е тежичък. Във вторник си взех Армани Мания! Направо се влюбих в него / е и Лайт Блу-то на Долче и Габана има още много лета да го пръскам, едва ли ще ми омръзне някога/. Обаче Манията ме разби направо, хем е зимен, хем пък не ти пада носа от него, хем е траен. От 11 часа сутринта вечерта още ми миришеше ръката. Жесток е просто!!!

# 29
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 825
Шанел Шанс е моят фаворит по темата в момента Simple Smile
Също да добавя глас за Oui на Lancome; Emporio на Армани е малко по-наситен и хм, вечерен, ако мога така да се изразя, но също е в категорията.

Общи условия

Активация на акаунт