Прием на първокласници 2011 година в лицея в Горна Баня

  • 25 953
  • 284
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 164
  С удоволствие ще ви я дам, само че не може ли да се разберем за един ден? За утре се разбрах да я дам на една жена, но утре е почивен ден, не знам дали ще намерим работещ ксерокс. Тя ще ми я върне в сряда. Ако искате да рискуваме утре, ако не в четвъртък?
Взех книжката и съм я снимала. Около 90 страници са.
С удоволствие ще я "предам нататък по веригата".

# 151
  • Мнения: 1 498
Мили мами,

дано дечицата ви да имат успех, но дори и да не ги приемат в НУКК всичките тези "мъки", упражнения, тестове, звукови анализи, знайни и незнайни за родители, баби и други роднини ще бъдат полезни за децата. Вярвайте в това и гледайте напред.
Аз искам да споделя, че намирам книжките на моливко (за предучилищна група) за доста по-развиващи и интересни за децата. Дори на места - доста по-трудни.
Списание Бърборино също дава много нас децата.
Не са единствени от НУКК.
Казвам ви го просто за да знаете (тези, които не знаят, разбира се) и защото до скоро нямаха алтернатива. Но вече имат и то доста по-качествена и по-сложна

# 152
  • София
  • Мнения: 384
  С удоволствие ще ви я дам, само че не може ли да се разберем за един ден? За утре се разбрах да я дам на една жена, но утре е почивен ден, не знам дали ще намерим работещ ксерокс. Тя ще ми я върне в сряда. Ако искате да рискуваме утре, ако не в четвъртък?
Взех книжката и съм я снимала. Около 90 страници са.
С удоволствие ще я "предам нататък по веригата".


С удоволствие  мога да я взема и да я кача някъде за всички мами, чиито деца са бъдещи кандидати.
Само ми кажете - къде и кога.
Имам възможност да я взема и през работно време.

# 153
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Резултатите вече би трябвало да са излезли, надявам се скоро някой да се похвали в темата.  Simple Smile

# 154
  • Мнения: 1 313
Аз имам въпрос към майките на деца, които са кандидатствали предишни години.
Какъв е шансът 2ра резерва да стигне до прием? Има ли изобщо приети деца, които не се записват?
Много ме е яд! След като дъщеря ми ми разказа как е преписала грешно едната задача от детето зад нея, се бях примирила, че няма да я приемат. Но сега като е на границата, започвам много да й се ядосвам. А при нас има допълнителния елемент, че братовчедка й, с която кандидатстваха заедно, е приета и ще е много неприятно да са в различни училища.  Sad
И държа да направя едно допълнение - и двете деца изобщо не са ходили на никакви уроци, подготвяли са се сами вкъщи.

# 155
  • Мнения: 5 160
2ра резерва да стигне до прием?
И държа да направя едно допълнение - и двете деца изобщо не са ходили на никакви уроци, подготвяли са се сами вкъщи.

Някои може да се преместят по разни причини нанякъде.
Ще я вземат:)) Споко.
И браво за успеха!

# 156
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Браво, Dame! Дано се освободи място за твоето детенце!

# 157
  • Мнения: 226
Какъв е минималния бал на прието дете тази година? Имаше ли изнесени задачите от изпита?

# 158
  • Мнения: 2 037
Доколкото си спомням миналата година нямаше второ класиране.
Шунка, приети ли сте?

# 159
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Не знам, няма кой да провери днес...  Rolling Eyes

В сайта им пише в документа за протичане на приема, че ако има незаписали се до 5ти юни (май така беше), могат да се записват от резервите.

# 160
  • Мнения: 13
Здравейте и честито на всички приети деца!
Ние не сме. Максималния бал тази година е 93.17, а минималния 85.22. Голяма част от приетите деца са от детската градина към лицея. Моят съвет към следващите кандидатстващи - не се гответе само по "Азбука на мисленето", защото от както Румен Генков не прави тестовете почти не се падат подобни задачи. Дори и детето да се справя и с най-трудните от тези книжки, изобщо не означава, че ще може за краткото време на изпита да асимилира съвършено нов тип задачи. А най-добре е да се подготвяте при хора, които правят изпитните тестове. Предполагам, че с децата от детската им градина е работено и с подобни на тези задачи от изпита и затова по-голяма част от приетите са от там.
Успех на всички бъдещи първокласници!!!

# 161
  • Мнения: 40
Днес към 10:30 видяхме класирането, но не видяхме задачите. Дали са ги изнесли по-късно? Ако е така - има ли ги някой снимани и с молба от мен- да ги качи тук да ги видим?

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 4 731
Успяхме да изпратим баба до училището. Вътре сме и ние!  Simple Smile
Нямам думи колко съм доволна, нашата подготовка беше също само няколко вечери в последните 2 седмици преди изпита. Сега трябва да измисля подходяща награда!

Обаче мисля, че няма да я запишем там, така че, Dame, едно местенце напред минавате.  Simple Smile

# 163
  • Мнения: 1 313
Не знам, няма кой да провери днес...  Rolling Eyes

В сайта им пише в документа за протичане на приема, че ако има незаписали се до 5ти юни (май така беше), могат да се записват от резервите.

Да и аз това го четох, но разбрах, че пишело, че до 6ти е срока за записване. А това с липсата на второ класиране миналата година, го потвърди и една приятелка, чието дете е първи клас сега там. Интересното е, че във въпросната наредба за приема нищо не е споменато, за това как се разбира колко свободни места има след първото класиране. А на мен ми се струва редно, това да се упомене публично.

Хаха, Шунка, честито! А защо да не я запишете?

# 164
  • Мнения: 2 037
Шунка, честито! Искрени поздравления на детето! Моето скромно мнение е преди да се откажеш да се запознаеш с класната bouquet

Миналата година си спомням, че имаше допълнително приети деца, но те не бяха от първите резерви.  Wink

Общи условия

Активация на акаунт