Прием на първокласници 2011 година в лицея в Горна Баня

  • 26 575
  • 284
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 316
Люлин, ти много ме успокояваш!  Tired

# 166
  • Мнения: 2 037
Люлин, ти много ме успокояваш!  Tired

Много съжалявам, че не звучи успокоително, но миналата година приемът беше доста особен и си го спомням. Ако приемем, че тази година има някакво "осветляване" на приема, благодарение на хората, които се бориха, ще има и успокоение за теб.  Hug

# 167
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Мерси!  Simple Smile Ще си помислим още, има време...  Thinking

# 168
  • Мнения: 47
Шунка, честито за вашето дете. Помислете какви са ви алтернативите и после се отказвайте, а ако останете ще помагаме със съвети за класен ръководител. Нашата приятелка, която кандидатства не е вътре, задачите не са изнесени - идвам от там. Съгласна съм и за по-широкоспектърната подготовка на децата и в никакъв случай не подкрепям идеята само на книжките от Азбуката.

# 169
  • Мнения: 3 479
Успяхме да изпратим баба до училището. Вътре сме и ние!  Simple Smile
Нямам думи колко съм доволна, нашата подготовка беше също само няколко вечери в последните 2 седмици преди изпита. Сега трябва да измисля подходяща награда!

Обаче мисля, че няма да я запишем там, така че, Dame, едно местенце напред минавате.  Simple Smile

Ей, браво на детето! Уникална е твоята девойка!

Не знам какво ме изръчка да вляза в тая тема, че хич не ме интересува, но много се зарадвах като прочетох тази новина Hug

# 170
  • Sofia
  • Мнения: 4 736
Ей, браво на детето! Уникална е твоята девойка!

Не знам какво ме изръчка да вляза в тая тема, че хич не ме интересува, но много се зарадвах като прочетох тази новина Hug

Благодаря ти!  Hug Тези дни си мислехме за вас!!

# 171
  • Мнения: 2 361
  Честито, Шунка  bouquet
 

# 172
  • Мнения: 1 316
Много съжалявам, че не звучи успокоително, но миналата година приемът беше доста особен и си го спомням. Ако приемем, че тази година има някакво "осветляване" на приема, благодарение на хората, които се бориха, ще има и успокоение за теб.  Hug

Да бе, те за задачите се правят на интересни и не са ги изнесли, представям си как ще "осветлят" приема на резервите.  Crossing Arms
Утре ще отида на място да видим как стоят нещата.

# 173
  • Sofiа
  • Мнения: 3 244
Привет на всички,
невероятно, но факт - моят син е приет с резултат 88,6 %.
Днес мигах пред списъка в продължение на 5 минути и не вярвах на очите си.
Относно подготовката: вкъщи сме решавали задачи предимно от Азбука на мисленето, а в ПГ на градината работят по Моливко, което също си е подготовка. Предполагам, че помага и факта, че миналата година го водих на теста в лицея  само с цел да види какво представлява изпита, макар и да бях решила да не го пускам на училище на 6 и да повтори предучилищната.
Много съм щастлива, особено имайки предвид факта, че не разчитах на прием в лицея, а след родителската среща миналата седмица в другото училище в което беше записан -129 СОУ имах големи притеснения, че няма да бъде приет там и се чудех къде ще го записвам Sad
rumpidumpi, ще бъда благодарна на съвет за класен ръководител!

# 174
  • Мнения: 544
Честито на всички приети дечица и на техните родители!!!
Браво!

# 175
  • Мнения: 2 361
  Честито и от мен  bouquet

# 176
  • София
  • Мнения: 625
Ние сме четвърти под чертата Tired
Съвсем малко не му стигна.......За второ класиране никъде нищо не видях...а и срока за записване в другите у-ща съвпада и едва ли ще имаме време да чакаме евентуално второ класиране........

# 177
  • София
  • Мнения: 625
Обадих се в канцеларията и от там ми казаха, че нямат второ класиране......Вероятно бройките които останат незапълнени / ако въобще има такива/ ще се пазят за извънредни случаи..........

# 178
  • Мнения: 47
Привет на всички,
невероятно, но факт - моят син е приет с резултат 88,6 %.
Днес мигах пред списъка в продължение на 5 минути и не вярвах на очите си.
Относно подготовката: вкъщи сме решавали задачи предимно от Азбука на мисленето, а в ПГ на градината работят по Моливко, което също си е подготовка. Предполагам, че помага и факта, че миналата година го водих на теста в лицея  само с цел да види какво представлява изпита, макар и да бях решила да не го пускам на училище на 6 и да повтори предучилищната.
Много съм щастлива, особено имайки предвид факта, че не разчитах на прием в лицея, а след родителската среща миналата седмица в другото училище в което беше записан -129 СОУ имах големи притеснения, че няма да бъде приет там и се чудех къде ще го записвам Sad
rumpidumpi, ще бъда благодарна на съвет за класен ръководител!

С удоволствие ще се радвам да бъда полезна - до ден два, ще сондирам мнения, включително и от кухнята. Ние така си избрахме класната и съм безумно и безкрайно доволна. Хубаво е при записване на детето да отбележите желанието на гърба на листчето. Естествено нямате 100% гаранция, но ще знаете в коя посока да си гоните интереса. Ще се включа скоро с инфо.

# 179
  • Мнения: 1 316
Днес ходихме до училището и разговаряхме с жената от канцеларията и общо взето ни казаха, да забравим за всякаква надежда.   Sad
Казаха, че вероятността да не се запише някое от приетите деца е общо взето нулева, а ако случайно остане свободно място, те се обаждали на следващите в списъка, за това и няма второ класиране. 

Общи условия

Активация на акаунт