Кога махнахте биберона-залъгалка?

  • 1 422
  • 41
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 839
На 2г. За 1 ден  Grinning По метода на Шани  Mr. Green

# 16
  • Мнения: 277
На 14 месеца, с тръгването на ясла се отказахме и от бибата, не без моя помощ. По скоро реших да я махна тъй като тогава бяхме  в период на затишие  на зъбоникнене и самото дете ми показваше, че може да заспива и без нея. Казах че ще я дадем на едно малко котенце което няма майка, така и стана. Търсеше я предим но нощно време около 2-3 седмици.

# 17
  • Мнения: 125

Сама се отказа на 10 месеца!!!!

# 18
  • Мнения: X
Ами при нас стана от самосебе си преди 3 седмици - просто не и го дадох на обяд /тя по принцип винаги го е ползвала само за заспиване иначе не/, тя не го потърси и така......след една седмица спря да го иска и вечер и така, но и хремата, която имаше помогна малко де Wink

# 19
Баткото го отказах когато беше около годинка - просто я махнах и той не протестира твърде много Laughing Сега малкият нещо недолюбва биберона, но аз му го пъхам, защото иначе си смуче палчето Embarassed После лесно ще хвърля бибата, ама не мога да махна пръстчето, нали?! Naughty Затова малко насила свикваме с биба Blush

# 20
  • Мнения: 6 472
Каката махна бибата на 1,6г и стана доста бързо и безболезнено Grinning

# 21
  • София
  • Мнения: 974
Ние доста късно започнахме с бибата на 10м. ситуацията беше същата като при Lss, започна да си смуче пръстчето Sad  като заспива. Но през лятото  ни я "изяде" кучето на вилата  Laughing
Е протестира няколко дни , но го преживяхме сега не се сеща за нея.  newsm44

# 22
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Още не сме я махнали Sad...даже става по-зле - преди я ползваше само за заспиване, а сега иска по цял ден да е с нея (дали защото беше много болна до вчера newsm78). Смятам да и дам още 1-2 седмици да се възстанови напълно и започваме отказването Rolling Eyes...но си нямам ни най-малка идея как? Споделете опит Peace

# 23
  • Мнения: 2 609
Ние сме още с биба,макар и само когато заспива  smile3541
Мисля към лятото да я махам,но...ще видим Thinking


На 2г. За 1 ден  Grinning По метода на Шани  Mr. Green
DiVA,какъв е метода newsm78.
Я издай на непросветените Party

# 24
  • София
  • Мнения: 1 621
На 1г и 1 м я махнахме от раз. Липсваше и точно 3 дни за заспиването и после окончателно я забрави. Laughing

# 25
  • Мнения: 8 505
Залъгалката изобщо не ми е проблем.Обикновено е много изморена и заспива веднага,щом я сложа в леглото и,но ако се повърти повече от 5 мин и я давам,заспива за секунди и я плюе.Ако искам да я махна изцяло,трябва да я оставя да се повърти 10-15-20 мин в леглото си,но не виждам смисъл,и без това заспиването с биберон става 2,най-много 3 пъти седмично от общо 14 пъти (по 2 на ден).

# 26
  • Мнения: 5 713
Още не сме я махнали, но пък Маги я ползва само, когато спи. Така е от малка.

# 27
  • Мнения: 2 839
DiVA,какъв е метода newsm78.
Я издай на непросветените Party
Направо пускам линк към една тема в която бях го описала.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=33518.msg642927;topicseen#msg642927
Успех  Peace

# 28
  • Мнения: 5 250
Амо Йоан по принцип не искаше биберон-залъгалка, но на месец и половина категорично я отказа

# 29
  • Мнения: 2 609
DiVA,какъв е метода newsm78.
Я издай на непросветените Party
Направо пускам линк към една тема в която бях го описала.
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=33518.msg642927;topicseen#msg642927
Успех  Peace

Благодаря  bouquet
Отивам да чета Party

Общи условия

Активация на акаунт