Отговори
# 30
  • В две мънички очи...
  • Мнения: 1 272
Цитат
Много ми се спи  smile3507, чакам хлапето да се събуди, не е ял от 19.30!

Корали после спи ли като е спал толкова много часове? Днес моя половината ден спа и го държах буден с цената на моите нерви останалата част че да не кукуригаме през ноща.
За второто мнение май е по-добре даже по рано да отидеш на друг лекар преди часовете при специалисти имам си едно такова странно чувство че вашето педи получава факсове от "горе"   341uu

# 31
  • Дъблин
  • Мнения: 330
Запис и от мен, ама вие вече спите и сама ще си кукувам тука Simple Smile

За този Ротарикс много се чудя и аз дали да го слагаме  newsm78 Моя колежка с детенце ноември '09 ми я препоръча, че нейният юнак лепнал такъв вирус и ужасно тежко го изкарал. Тя казва, че много се ядосвала, че не го е ваксинирала. Ама пък нали не пази от всички ротавируси, затова се колебая още.

korali, имате време до прегледите, ама отсега имаш стиснати палци  fingerscrossed
мише, хубаво, че сте ги върнали, аз сигурно нямаше да имам нерви да се разправям с това.

А за подаръците за празника, ние не сме празнували, но все пак получих балон-сърце от мъжа ми Simple Smile
Аз също го изненадах, като му скрих сред дрехите в гардероба една малка кутийка-сърце с бонбони Lindt. Обаче съм забравила, че той в такава кутийка си държи разни винтчета и болтчета. Прибра се той от работа, чувам, че се преоблича в спалнята, а аз тръпна и чакам да се изненада. След малко пристига и носи кутийката нахилен. Аз го питам дали се е изненадал, а той ми вика - да, много, ама дълго време се чудих какво ли ми прави кутийката с винтчета в гардероба  hahaha

# 32
  • Мнения: 154
И ние празнуваме Св. Валентин, щото първата година, видите ли, моят не знаел, че тача подобни празници и тогава му се нацупих, та сега празнуваме Simple Smile Таз година ми подари обици, аз му подарих торта Simple Smile)))) собственоръчно я направих, много вкусна Simple Smile снимка не направих, че реших да направя едни цветчета отгоре, които поради лошото качество на боята ми всъщност изглеждат като ... розови и лилави ...акота Simple Smile)) добре, че не направих такива от шоколад Grinning
От няколко дни ме болят зъби, започна се с един, сега са  3 Sad Ако реша да ги правя тук...ще фалирам мъжа си Sad много ми е криво, единия ме е страх, че ще трябва да се вади Sad  и цяла нощ не съм спала, а малкото ми шимпанзе, изобщо не ми помага, ей го за следобеден сън дремна за половин час и са пак мрънкоти в люлката си. Поръчах му бански на малката маймуна Simple Smile)) та в края на седмицата ще посетим "градския" басейн, майната му на хлора, тук вече е 30 градуса Sad
А и да ви се похваля и за друго, вчера карах кола, на истински път, с истински коли около мен, даже паркирах -4 пъти, като на 4-тия път мъжът ми даже не крещя като обезумял..........абе крещя, ама аз паркирах въпреки това Simple Smile

# 33
  • Мнения: 146
Добро утро.





От толкова канене,мъжа ми пи 2 чаши вино и заспа  Crossing Arms  До десерта не стигнахме,ама днес ще го почнем от обяд.Тук заваля сняг и страшно ме депресира.А така ми се излизаше днес  Sad

# 34
  • Торонто/София
  • Мнения: 251
ето мен и мен - добро утро!
едвам сега успях да прочета старата и новата тема ... тия дни хич не ми остана време ...
ние в четвъртък бяхме на док за да види на Вики кашлицата и сополите - нямаше нищо притеснително - обаче успя да го премери - малко над 7кг и 68см  Whistling
уикенда мина в релаксиране пред телевизора но поне добре си починахме
днеска (14ти) мина кажи речи във празнуване ..... събудих се сутринта с дузина червени рози на възглавницата  Heart Eyes ....вечерта със романтична вечеря и шампанско докато децата бяха при майка ми и малко гушкане на светлината на камината и свещи  Heart Eyes ... ние по принцип си го харесваме Св. Валентин защото преди 14 години тогава бяхме на първата ни среща  Heart Eyes
нашия батко свикна с Вики но според мен още много ревнува и постоянно слушаме "мен никой не ме харесва/обича" но предполагам че с времето ще отмине
аз също си направих на мене си едно подаръче че съм си го заслужила - нова, малка и компактна камера че другата е много голяма и не става за всякъде пък и да не я нося до Ниагара този уикенд ...  Mr. Green
толкова от мен ... отивам да спя

# 35
  • Мнения: 280
Привет и мерси за кафето (от тортата ще се въздържа  Mr. Green  )

Относно заглавията ... за да няма недоволни - Ноемврийска тема (номер) , по-хубаво от това здраве му кажи.

И сега да похваля младежа , след няколко седмични опити най-после успя да се обърне тази сутрин от гръб на корем и вече тотално си заслужи престоя в кошарата  Joy никакви легла и дивани вече , даже в шезлонга ще е с придружител  Mr. Green Сутринта около 10 мин докато оправях баткото за градина нашия се мъчи , мъчи ... и тъкмо слагам на Фил шапката и той гледа бебето и започна да се хили , обръщам се нашия се захлюпил по очи и грухти доволно  hahaha сега пак като го нахраних започна с мъките , явно на пълен стомах му е по-трудно.

# 36
  • Мнения: 588
Здравейте и запис в новата темичка  Hug
Мама МиМи мерси за кафенцето, пийвам си го с кеф
Последните дни ви изпуснах края, но с малкия само по разходки навън. Днес както е тръгнало май в къщи ще си стоим, че времето е  Wear Umbrella
На мен първото заглавие ми допада повече и гласувах за него  Peace
Много съм доволна последните дни. Малкия вече не се буди нощем, а спи сутрин до към 7-8 часа. Е вечер трудно заспива чак към 12:00 - 1:00, но по добре така....
Ние също празнувахме вчерашния празник, моят скромен подарък беше букет с цветя, балон сърце и кутия бонбони  1dating

# 37
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Добро утро и мерси за кафенцето и тортичката  Peace

Дарче,  hahaha Браво на детето  Heart Eyes Мартин още по корем не ще да седи, пък какво остава да се търкаля  Crazy

Абе, мами, само ние ли сме още с колики  newsm78 Туй дете се буди все още всяка сутрин с пъшкане и грухтене  #Crazy През деня не са страшни, даже почти не ги усещаме, ама сутрин...Още си мечтая кога ще дойде деня, в който ще се събуди кротко без да се чуди как да се свие  Confused Май ще сме като по учебник - ще свършат в края на 3ти месец  ooooh! (най-рано)

Ей, мамите, дето се чудеха дали чакат отново бебче, какво става  Flutter Направихте ли си тестове, че ми е много нетърпеливо да разбера резултатите  Hug

# 38
  • Мнения: 146
Ей, мамите, дето се чудеха дали чакат отново бебче, какво става  Flutter Направихте ли си тестове, че ми е много нетърпеливо да разбера резултатите  Hug

Аз все още не съм си правила и чесно казано ме е страх.Но нямам и никакви признаци да ми дойде.Миналата седмица ме болеше кръста и си викам,че ще  дойде,но ме пропусна.От няколко дни все съм нервна и раздразнителна... Thinking

# 39
  • Мнения: 490
  Да се запиша, че пак ви изпуснах Embarassed
    За РОТА Ваксината, при нас е задължителна, а не препоръчителна Sick
Терминатор, подкрепям те напълно..Като бяхме в болница имаше много деца,които са ваксинирани, но пак бяха болни, някой се връщаха и за 2-ри път в болницата Sick

# 40
  • Мнения: 23
Ей, мамите, дето се чудеха дали чакат отново бебче, какво става  Flutter Направихте ли си тестове, че ми е много нетърпеливо да разбера резултатите  Hug
Миналата седмица ме болеше кръста и си викам,че ще  дойде,но ме пропусна.
Край, това е било инплантация!  Joy

# 41
  • В сърцето на един мъж и половина, и една госпожица
  • Мнения: 1 834
Ей, мамите, дето се чудеха дали чакат отново бебче, какво става  Flutter Направихте ли си тестове, че ми е много нетърпеливо да разбера резултатите  Hug
Миналата седмица ме болеше кръста и си викам,че ще  дойде,но ме пропусна.
Край, това е било инплантация!  Joy

 Joy Joy Joy

# 42
  • Мнения: 146
Май е време за тест  smile3514

# 43
  • Мнения: 588
Ау аз още секс с мъжа ми не съм правила, а вие нови тестове за бременност...... Crazy

# 44
  • Мнения: 540
Гутен морген  Mr. Green

Много сте активни бе! Бебета нямате ли си  Joy

Имах планове да не правим секс докато не ми дойде първия  цикъл, за да съм си спокойна, ама ...  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт