Тренировки в домашни условия - Тема 13

  • 36 121
  • 736
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 207
 Здравей Линдита   bouquet ( къде са изчезнали гушките  newsm78)

Аз рядко пиша, но ви чета редовно.И преди съм казвала, че мен нищо не ме изпотява така както упражненията на Джилиян.След проблемните зони съм за изцеждане направо  Laughing Пробвай да ги правиш редовно ефекта е много бърз.Нека тежестите са по-леки към 2-3кг някъде.Харесвам и крос тренажора като редувам бързо и бавно темпо 40 мин.За храната съветът ми е по-леко хапване, много зеленчук (особено стебла на целина, спанак, краставички и сурова чушка- аз червената я обожавам) Зеленчуците ги ям като снакс пред телевизора  Grinning Вечер месце, по-малко салатка и да е раничко към 8 поне.Вода повечко ти си знаеш за нея.Успех ще се справиш. А да и си прави 1-2 дни почивка през която яденето да е по-лекичко.При мен работи  Peace

Пак да ви благодаря на всички за чудесната тема  Heart Eyes   bouquet
Сега свалям ехтрийма  Peace  Евич   bouquet

# 676
  • Мнения: 6 604
Линдита-това,което даде ефект при мен е 90 дневната диета,съчетана с упражнения. И аз не мога да спазвам диети,но тази е сравнително лесна и без фрапиращи ограничения и забрани.
От 3 години правя упражнения у дома и едва сега,в съчетание с диетата,виждам хубави очертания на мускули в огледалото. Естествено има какво още да се желае, но определено ще се развявам с по-голямо самочувствие по морето.
При моята височина(176 ) и едър кокал вече купувам дрехи с размер С.
Иначе от гимнастиката в моментта съм на Джилиан-Рипт ин 30. Втора седмица започнах. Накрая ще пиша какъв е ефекта при мен.

# 677
  • Мнения: 1 479
Привет, приятелки!

Днес съм на екстрийма на Джаки, турбофайъра - 30 на Шалийн и пак на Шалийн - коремното - 18 минути!
Линди, не се сдухвай, а почвай! Джаки е най-резултатна - около 10 март съм почнала да я правя и от преди няколко дни влизам в едни отвратителни дънки, дето ми ги подариха и не ми ставаха, така че почвай! Аз мечтаните 55 кг май никога няма да ги достигна - 1 кг съм надолу от сума ти време - сега съм 59 , но съм си направо кюфте на височина от 164 см и не се харесвам и това е! Трябва още!

Момичета, преди малко ходихме с мъжа ми за цигари и влязохме в един немски магазин и какво купих- комплект - гирички по 1кг, въже за скачане и един ластик за разтягане - всичко 17 лв. Вече скачах на въжето - много е яко и го включвам във физа! Имам гири 3 кг и дъмбели , но много по-големи тежести, та сега взех и тези малките!
Много е готино да си почивка -ааа! Heart Eyes

# 678
  • Мнения: 425
Привет!Линдита не се отчайвай!Оправи малко храненето и ще видиш резултат сигурна съм.За гладуване изобщо не става въпрос-зеленчуци,бобови,зърнени храни,пълнозърнест хляб,ядки.

Аз да попитам за моята болна тема-Има ли някой който да се е оттървал от бричовете?!! ConfusedНе говоря за целулит.А тези гадни възглавнички ще се стопят ли някога се питам?В един момент на теория би трябвало тялото да почне да черпи от запасите там,след като е стопило на всички други места,а на практика?!!

П.П.днес Джаки!



# 679
  • Мнения: 373
Минавам и аз да си посипя главата с пепел  Embarassed Не съм тренирала от 10 дни, и не знам защо - компа се беше скапал а другаде не мога да си пускам тренировките, тренажора "тропа"  Joy а и последните 3 дни съм в цикъл (абе при мен оправдания да търсиш  Crazy Crazy). Утре рано рано - почвам. Един "метаболизъм" съм си свалила, точно преди да се срине чудото техническо вкъщи и ще го пробвам.

Та, да кажа, че при мен без тренировки не става работата с отслабването... на 90 дневната диета съм, много и свикнах и ми е лесно вече, ама разкарвам - кило нагоре- кило надолу и не ще. Ще трябва и да подскачам по малко  Laughing

# 680
  • Мнения: 749
Момичета, преди малко ходихме с мъжа ми за цигари и влязохме в един немски магазин и какво купих- комплект - гирички по 1кг, въже за скачане и един ластик за разтягане - всичко 17 лв. Вече скачах на въжето - много е яко и го включвам във физа! Имам гири 3 кг и дъмбели , но много по-големи тежести, та сега взех и тези малките!
Много е готино да си почивка -ааа! Heart Eyes
evich а къде се намира този магазин  newsm78
Lindita увеличи малко протеините за сметка на въглехидратите. Като ти се прияде нещо, гледай да е протеиново- в повечето случаи дори само тази промяна върши работа  Peace
Аз няма да споменавам как само се разхайтвам, а никак не ми е счупен компа, но чакам МЦ да мине, че краката са ми като кашкавал и започвам малко по малко

# 681
  • Мнения: 1 094
Позволявате ли ми да внеса малко позитивизъм Heart Eyes

Линдита, може да е временнен застой при теб или нещо хормонално. Според мен много важна част е самото хранене. Бях писала веднъж че при мен резултатите започнаха когато си наложих правилен хранителен режим съчетан с тренировките. Като прибавя това че кърмя и хабя доста калории и от това смъкнах за няма три месеца 7 килца.
Целта ми е да сваля още осем и дано да не се отпускам Praynig
Не се предавай Hug
Вчера Turbo Jam cardio mix 3 50 мин. и Stretch 30 мин. от Файър-а.
Някой беше питал за упражнения за разтягане. На мен това много ми допада (Stretch class 40, Stretch class10, Turbo Fire).

# 682
  • Мнения: 452
Аз питах за разтягането Билянака,къде да ги намеря тези тренировки?
Иначе вчера пак Джаки,днес още не съм решила какво да е Peace

# 683
  • Torino,IT
  • Мнения: 1 833
Момичета, мерси на всички за отговорите, ще се постарая да променя храненето, което хич не е лесна задача, за протокола, имам над 18 кила наднормени, това съчетано със всекидневни тренировки може да ви доведе до мисълта как изглеждам Sad
От както съм почнала да тренирам качих 10 кила, не знам как стана, но явно като не спязвам диета и тренирам, организма мисли че трябва да заяква и качва.
Не съм и много висока, 1, 73 съм на 83 кила, ужас...а бях 74 когато реших да тренирам за да отслабна (тук не знам какъв емокотон да сложа, тъжен или смешен)
Днес мисля да правя йога, защоти имам мускулна треска от вчера, приятни тренировки на всички    bouquet

# 684
  • Мнения: 749
Lindita млечната киселина в мускулите при мускулна треска е сигнал за стрес за организма и за запасяване, за това се казва, че повече от два пъти годишно не трябва да се докарва мускулна треска (подобен ефект има и киселото мляко и сиренето, но това си е мое наблюдение- хапвам си само веднъж седмично). Ако намалиш натоварването по време на тренировка и увеличиш почивката между тренировките на през ден може и да има по-добър ефект, защото всичко е сързано с метаболизъм и само професионалните спортисти могат да тренират всеки ден и това да има положителен ефект.  Аз например имам метаболитни проблеми и за мен е абсурд да тренирам всеки ден. Организма ми не се възстановява и ефекта от тренировката е отрицателен- ако не качвам кила ще е голямо щастие, но в повечето случаи само трупам мускулна маса и нищо не свалям на кг.

А иначе храната наистина има ефект върху хормоните- наличието на повече протеини в храната повишава синтеза на глюкагон, чрез който се разграждат мазнините, адреналина също се качва, но е добре да се хапва и въглехидрат, само протеините да са повече.  Peace

# 685
  • Мнения: 1 346
Здравейте спортсменки или спортсдамки не знам как е по-точно  Grinning шегичка
След известно отсъствие отново съм в отбора. До края на деня ако намеря сили в себе си ще поспортувам, но може и да отложа и за утре тренировката, отново Джаки разбира се  Grinning
Звезди в очите, аз имам същите "възглавнички", но не се притеснявай, вярно че та са последното нещо, което се топи с времето,поне при мен, но с повече упоритост наистина в един момент тялото започва и оттам да чисти мазнинките.
Lindita и аз съм изпадала в подобни ситуации, но човек се учи, няма как да знаем всичко и да сме спецове по красиви тела. И ти ще намериш баланса между тренировки и хранителен режим, който ще те удовлетвори в един момент, който търси намира  Peace

# 686
  • Мнения: 10 337
Lindita млечната киселина в мускулите при мускулна треска е сигнал за стрес за организма и за запасяване, за това се казва, че повече от два пъти годишно не трябва да се докарва мускулна треска (подобен ефект има и киселото мляко и сиренето, но това си е мое наблюдение- хапвам си само веднъж седмично)

Оле ти съвсем ме отчая и аз чакам реЗултати. Аз от мускулна треска не излизам. Правя на джаки екстриим абс 4 пъти в седмицата. Но едно след друго. И два дена почивам. Да го променя ли? Да почна ли през ден?  newsm78

# 687
  • Мнения: 1 479
Девойки и аз тренирам всеки ден, без неделя , наистина по този начин и с НВ_ВМ успях да стопя многото кила , бях 92 и ги задържах почти 2 години, но също вече много дълго време задържам и желаните 55 не ги достигам! Сега май почнах сонома диетата! Ще видим как ще я карам и почнах след обяд да правя серии скачане на въже!

Днес съм на Боб Харпър - Main Workout - едва я направих с много лицеви опори е, и Шалийн - Кардио Микс 1, но не цялото, че май много ми дойде!

Надинка - магазинът се намира точно срещу зала Универсиада, на ул Шипченски проход, кажи ако нещо те интересува , ще питам!

Отивам да скачам!

 Heart Eyes

# 688
  • Мнения: 4 406
Evich, ако можеш виж на кой номер е магазинът, или надпис дали има някакъв  Hug Аз работя отгоре (на Цариградско) и често отскачам надолу, а 17 лв. за въже и ластик (които отдавна търся), пък и гирички си заслужава  Hug

Днес Екстрийм, Абс 1 на Джаки  и на Джилиан кикбокса, мислих, че ще ми дойде множко, но утре ще видим  Crazy

Хубава вечер, момичета  Hug

# 689
  • Мнения: 1 479
Добре, още утре като отивам на бача, ще гледам да видя нещо, пиши ти къде работиш на ЦариградсУтре от бача ще ти пиша!

Общи условия

Активация на акаунт