Тренировки в домашни условия - Тема 13

  • 36 109
  • 736
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 749
vici75 ами пробваш и до няколко дена ще си покаже, но всичките тези треньори много ме съмняват, че само с една програма постигат нещата Sad- те с това се занимават професионално, да си рекламират бизнеса чрез външния си вид. То и аз се разхождах с едни гири месеци наред и нямаше кой знае какъв чудодеен резултат. Сега основно диета и по-умерено спорт и ефекта е същия, пък като поизчезнат килцата ще напъвам повече с гири, та да изпъкнат и мускули, сега малко трудно ще стане. И аз бях на НВ_ВМ, но не можах да ги задържа килата, та сега с това се занимавам- като посваля някое кило да запъна кантара на същите кила, а не да ги върна за 5 дена.

# 691
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Здравейте момичета,
приемате ли нови в отбора   bouquet

Всъщност преди повече от година бях редовна в темата,но поради ред причини спрях с тренировките.Тогава започнах с каланетика и 2-я диск на Синди,скачане на въже,въртене на обръч,тае бо.....След това се запалих по фитнес в дом.условия  Grinning Накупих си различни комплекти гири,лост и т.н. и тренирах всеки ден различна мускулна група.

Сега обаче ще карам по-леко.Сдобих се със сериозен проблем на кръста и терапевта ми препоръча йога.Записах се в група на фет бърнинг йога и направо се влюбих....невероятно е.Не знам защо толкова време съм подценявала йогата и подобни.

Та така 3 пъти седмично съм на ФБ йога,която междувпрочем си е доста натоварваща,а и тренировката е 1ч.30мин. и покрай нея се сетих за тази тема и старата каланетика....И днес ми беше 4 час каланетика на Калан Пинкей.Правя я в дните,когато не съм на йога и 1 път седмично почивам.
Така реших и отново да списвам в темата.

# 692
  • Мнения: 425
Здравейте!Аз съм нещо  съм скапана напоследък. TiredМай трябва да почивам повече.Днес започнах метаболизма на Джилиян и я прекъснах на 17 минута,реших да довърша с интервално кардио,едвам направих 15мин.Нещо ищах ли нямам, сили ли,но не се чувствам добре.зверски ми се яде Crazy/чакам МЦ/и просто реших малко по-спокойно тези дни да го давам..доведох организма до кг които съм стигала много рядко досега и май трябва да му дам малко време да се" освести"
Дива много ме успокои да знаеш! Hug  bouquet
nadindf съгласна съм с повечето неща Peace
me4ta22 добре дошла отнова!Много ме заинтригува с тази фет бърнинг йога,ще видя какво предствавлява.

# 693
  • Мнения: 1 086
me4ta22, добре дошла! Hug

Днес кардио микс 2 на Шалийн 45 мин. и 60 коремни.

ell_ell правя разтягането на Шалийн, което беше в пакета Turbo Fire който дръпнах от торентите. Има две едното е 40 минутно, а краткото е 10. И двете много ми допадат Peace
vici75, не се шашкай. Всеки сам трябва да провери кое действа при него, всичко е индивидуално според мен Hug

# 694
# 695
  • Мнения: 1 346
Здравейте,
Днес най-сетне успях да тренирам, от радост направо ми идваше "да си сложа новата шапка" Grinning
Но за една седмица не трениране, а основно вървене пеш, съм позагубила форма и успях само neonone на Джаки да направя, нямах сили да я съчетая с още една нейна тренировка.
Продължавам с диетата и с цеденето на лимон във водата /е когато се сетя разбира се, понякога забравям/, доволна съм от резултатите и продължавам. Дали няма вече нещо нейно ново в руските торенти да го мятаме и него smile3508

Весел тренировъчен ден момичета!  bouquet

# 696
  • Мнения: 1 086
Браво Дива! Ще влезеш във форма още утре, не се съмнявам Wink
А аз да ви питам - тези кардио парти миксове на Шалийн колко на брой са защото много ми допадат и засега съм се спряла на тях. Открила съм общо три и ги редувам?! А и да ми препоръчате нещо подобно ако някой се сеща?!

# 697
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 638
Изтеглих си вчера кикбокса на Джилиан и 2 други не неини и да питам за кои проглемни зони и е принировката за проблемните зони ?
има една друга на Джилиан http://www.uloz.to/7777141/cviceni-jillian-michaels-jm-shred-wit … ights-level-1-avi 2 са правили ли сте ги

# 698
  • Мнения: 1 346
Благодаря Биляна   Hug
Само да се отчета и да избутам хубавата ни темичка в челната страничка  Grinning Натренирах се днес едно хубаво, съчетах 2 тренировки на Джаки за натоварване на крака и корем.

Надявам се събота и неделя отново да отделя време вече на спокойствие, тогава удоволствието е двойно  Grinning

# 699
  • Мнения: 452
И аз днес се разписвам  с кръговата на Джаки Peace
Има ли нещо ново от нея ?Някои провери ли ,че аз с руския нещо не се разбирам.

# 700
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 638
И аз днес се разписвам  с кръговата на Джаки Peace
Има ли нещо ново от нея ?Някои провери ли ,че аз с руския нещо не се разбирам.
коя е тази кръгова? И аз искам да знам на Джаки има ли ново ?

# 701
  • в моя свят
  • Мнения: 849
Да се отчета и аз  Simple Smile

Вчера 4 час ФБ йога,а днес каланетика 7 час.

Често споменавате тренировките на Джаки.Ще ги разгледам в руския торент макар,че доколкото разбирам са доста интензивни и едва ли ще са подходящи за кръста ми  Sad

# 702
  • Мнения: 2 883
me4ta щом имаш проблеми с кръста по-добре недей, аз със здрав кръст и после ме боли няколко дни  Laughing е, то беше в началото, докато свикна, а и без предварително загряване, но все пак се натоварва, и то доста.

nasito кръговата е тази - jackie warner personal training power circuit training
http://www.youtube.com/watch?v=HEu8pziPJaA

Имаше по-напред даден линк със събрани страшно много тренировки на различни треньори - имам го запаметен, ако не го намериш мога да го споделя, но след 6ч., т.к в момента съм на работа.

Аз не съм тренирала от 3 дни  Embarassed и ми е много гузно, но нямам никакво време  Tired

# 703
  • Мнения: 1 346
Здравейте,
В руския торент не открих нищо ново на Джаки, но като се разхождах из нета срещнах ето това, няколко нейни упражнения, с които можем да си освежим тренировките.

http://webcache.googleusercontent.com/search?q=cache:PIvL0iNN4Fk … rce=www.google.bg

# 704
  • Мнения: 452
Насито отговорили са ти Peace
AquaElite  може да го постнеш отново по късно като имаш възможност.
Аз пак съм на кръговата днес и в по късния следобед ще опитам още нещо да изиграя Peace

Общи условия

Активация на акаунт