Юли 2007

  • 19 373
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 1 098
Според програмата на бтв тази вечер ще бъде 71 епизод Peace
Иве, чантичката ми е от Тели Уели не знам как се изговаря. Купувала съм я преди окло 3 години Laughing за около 20 лв.
Уинкс, аз израснах с Брук, а ти не знаеш коя е JoyТози сериал го следя вече 11 год Mr. Green

# 61
  • Мнения: 329
мерси момичета  HugВилма, а болезнено ли е, има различни мнения в нета? Rolling Eyes
Бубе още ли го гледаш Дъзост и красота  Mr. Green?
Марти какво даваше за сухата кашлица - кой сироп?
Марти и аз мога да ти кажа как свършва  Mr. Green

# 62
  • Асеновград
  • Мнения: 45
Как бе Бубе , само от 11? Аз от толкова НЕ го гледам , преди това го следях  Laughing.
Време е да почна да работя , вместо да се лигавя , нали ?

# 63
  • София
  • Мнения: 3 414
Ками стискам
За суха кашлица,ряпа и небешикер вътре

# 64
  • Мнения: 329
мерси Иве  Hug

# 65
  • Мнения: 1 836
Ками, давах хустагил, това е сироп от мащерка. Много добре му повлия на Никола, започна да отхрачва на втория ден, на 4я беше чист вече. давах и небет шекер за облекчаване, купих и едни бонбони на кармолис, с мед и седем етерични масла, на мен много добре ми действаха.Мажех вечер гърдичките и гръбчето с кремчето на хустагил, то е пак с някакви етерични масла. Кажи ми края Laughing

# 66
  • София
  • Мнения: 3 414
Бихтер се самоубива на свадбата на Бехлюл и Нихал/дъщерята на възрасния Аднан/

# 67
  • Мнения: 1 098
Еееее, Иве, не исках да зная края.

# 68
  • София
  • Мнения: 3 414
ЕЕЕЕ Бубе незнех,писаха го във вестниците и мислех че знаеш,аз не гледах епизода,за да го почуствам.Ама на всякъде го писаха Twisted Evil

# 69
  • Мнения: 766
 wavey
Разбърболили сте се за женски теми - т.е. сериали  Wink
Аз нищо не гледам, време не остава
Случайно по някой канал мернах един мой любим сериал от преди 2-3 години "Триумфът на червилата"
Много го харесвам  Peace
От http://snimkitevi.com/ съм много доволна.
На сайта можеш да си следиш и статуса на поръчката
Миналата седмица около 100 снимки станаха готови за 1 ден, че и отстъпки ни направиха Wink
Хубав ден на всички   bouquet

# 70
  • Sofia
  • Мнения: 523
ДД!
Аз чета, ама гледам да отметна повечко работа и не пиша.

на това дето Ивето направи със сериала му казват "spoiler" Grinning.

Марти, добре че каза за Виброцила. Капнах и преди да легне и вече час и половина спи. Ама ще гледам само преди сън да слагам за облекчаване.

Аз пък чакам да почнат моите сериали, че сега са в почивка Simple Smile.

# 71
  • Мнения: 329
Искре кои са твоите сериали  Mr. Green- Хаус, От местопрестъпленията  Laughing
Тя кашля повечко сутринта.Ще имам впредвид Хустагила ,но ще изчакам и днес да спрем хомеопатичното .Утре пак ще звънна на Г . и така.Мерси  Hug

# 72
  • Мнения: 1 098
Развали ми настроението Joy

# 73
  • Sofia
  • Мнения: 523
Ками, - Eureka, True Blood, Warehouse 13, Gates, Dr. Who, Хаус (сега го дават), V. Има и още 1-2 ама понеже не ги дават не се сещам. Sci-Fi са - не ме натоварват, а и гледам да ги гледам/слушам на английски, за да не губя тренинг.

От турските съм гледала само този за Шехерезада и то мисля 2 или 3 път като го повтряха. Действително гледат да се покажат доста европейци, ама ориенталското прозира ...

Хустагил е много добър сироп!  Peace

# 74
  • София
  • Мнения: 3 414
Марти попита,а и като пишеше по вестниците мислех че знаете.Аз гледах преди година още един и знаех края,но последната серия пак ме разтревожи и ревах пак беше с гаден край
Бубе това му е хубавото,не е традиционното хепи.Аз да с призная снощи ми потекоха сълзите,кво ми стана незнам,не съм ревлива по филми,само за животни не гледам,зима сдух,явно съм.....

Общи условия

Активация на акаунт