Легла за близнаци

  • 16 572
  • 44
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 1 862
.... повдигнат матрака на 30 градуса, защото сте недоносени, ама като цяло е добре
И заради това аз ги сложих в 2 отделни.

Ясно.. това лесно ще се уреди, ама каква е все пак логиката, като са недоносени да спят по различен начин от доносените?

# 31
  • Мнения: X
Моите спяха напреко на леглото т.е. ако трябваше да се повдига, можеше да се сложи нещо под двете странични крачета на леглото и да се повдигне - какъв е проблемът? И краката им бяха към едната страна на леглото, а не един към друг и не са се ритали. Даже напротив - като ги сложех с опряни едно в друго гръбчета и усещаха присъствие и се успокояваха. При ширина на леглото 70см, ще им омалее към ... 9ти месец Simple Smile Моите например се успокояваха от люлеене и беше по-удобно да се люлее една кошара, отколкото две. Ако трябваше да има две кошари в спалнята, трябваше едната да е от страната на таткото и да се разхождам нощем насам-натам и да си прехвърляме бебета през главите Simple Smile Например като ги оставях след кърмене ми беше много по-лесно да ги нося както съм ги кърмила в двете си ръце и да ги оставя в леглото, а ако се хранят с шише, просто хващаш едното шише с едната ръка, а другото - с другата, иначе трябва да се пресягаш между две легла или единия да реве или пък да стават двама души да ги хранят. Освен това ние пътувахме и ни беше по-лесно да разнасяме само една кошара. Разбира се, всеки трябва да направи както му е максимално удобно, защото тези първи месеци е достатъчно изморително, за да си създава и допълнителни "неудобства" защото някой нещо казал някъде. А то минава толкова бързо, че ... Simple Smile

# 32
  • Мнения: 4 589
Иве, по принцип като са недоносени, някои са били на апаратно дишане, на ЦИПАП и за това е хубаво да спят повдигнати, за да дишат по-добре. Това е като при астматиците...

# 33
  • Мнения: 1 862
Ники, предполагам че това ще ми го кажат, като тръгнат да ни изписват живи и здрави  Crazy ?

# 34
  • Мнения: 4 589
Да мила, всичко ще ти кажат...аз си имах списък и малко преди изписването им задавах въпроси. Та и ти така.
Аз днес ги питах как са нашите момчета, казаха перфектно  Joy

# 35
  • Малта
  • Мнения: 1 126
Отдаван не е писано тук ... ама да попитам, че темата е специално за легла.

Открих в интернет едни бебешки легла които се прикрепят към спалнатя на родителите. Наричат се Co-Sleeper. Дали някой има информация къде в БГ мога да ги намеря и удобне ле са за близнаци  newsm78

# 36
  • Мнения: 242
Отдаван не е писано тук ... ама да попитам, че темата е специално за легла.

Открих в интернет едни бебешки легла които се прикрепят към спалнатя на родителите. Наричат се Co-Sleeper. Дали някой има информация къде в БГ мога да ги намеря и удобне ле са за близнаци  newsm78

Защо са ти нужни специални такива легла? На нашите сме им махнали решетките от едната страна и са долепени от двете страни на спалнята. Представи си горе-долу четворна спалня Laughing Удобно е, всеки си спи в леглото, а на нас с таткото ни е спокойно, защото без да се налага да ставаме си ги завиваме, когато се отвият Grinning

# 37
  • Мнения: 111
http://prodavalnik.com/prodava-detski-darveni-koshari-120-60-2-b … -namalya-i2313212

момичета ако някой желае предлагам тези 2 легла с матраците - много са запазени без драскотини
ползвах ги само докато бяха бебета

# 38
  • Мнения: 1 291
А от кога могат да минат на двуетажно легло? В къщи няма място за 2 единични. Още сме на подвижни кошари-2г и 6м

# 39
  • Мнения: 7 803
и при нас е кът мястото, затова им взех 2 легла с шкафове отдолу. двуетажното ми е някак рисковано, а и ще се сбият коя да е горе

# 40
  • Мнения: 263
и двамата са на втори етаж, хем място няма, хем не ми се слушаха разправии кой ще е отгоре...
https://picasaweb.google.com/101846525485789503408/CnQdLD#
започнаха да спят в тези легла на 2 г. и 9 м.

# 41
  • София
  • Мнения: 1 849
Мира, много хубаво е станало. Браво за смелостта! Аз обмислях да им направя високи легла миналата година, но не посмях и още ме е страх  Confused

# 42
  • Мнения: 1 165
А от кога могат да минат на двуетажно легло? В къщи няма място за 2 единични. Още сме на подвижни кошари-2г и 6м
Ние спим на такива от няколко дена, в началото имаше спор, кой от двамата да е на втория етаж, после искаха двамата горе. За това леглото стоеше празно три месеца, за да разберат, че няма да стане така. Нещата приключиха, но със заспиването е кошмар  ooooh!.
Пада голяма гоненица, и разбира се измислят всякакви начини да се качват на втория етаж, но не и по стълбата  Mr. Green. От 2 годишни спяха на големи легла 170/90, сега ги продаваме, защото ни подариха двуетажното. Не заема по-малко място, защото не са един над друг, под горното има гардероб и място за игра, като къщичка например  Laughing.

# 43
  • хасково
  • Мнения: 290

Моите момчета спят от 8-месечна възраст на двуетажни легла.Но горното е затворено отвсякъде.Сега махнахме едната пръчка от преградните и слиза на скрина и от там на земята.Но вече им омаляха и тези и ще поръчаме отново на 2 етажа,но със стандартна дължина.
Не зная дали качих успешно снимката Rolling Eyes
http://tanyaviolin.snimka.bg/children/dreshki-i-remont.552123.25991806

Последна редакция: пн, 02 яну 2012, 18:40 от tanyaviolin

# 44
  • русе
  • Мнения: 647
След бебешките сега са с нормални ъглови +ракла легла

Общи условия

Активация на акаунт