Раждане в АГ-Втора база гр. Плевен

  • 9 155
  • 4
  •   1
Отговори
  • España (Плевен)
  • Мнения: 862
Здравейте
Предстои ми раждане. Моля, споделете своя опит, тъй като не съм запозната.
В момента ходя на консултации в Авис Медика, но искам да раждам във Втора база. Знаете ли как е въпроса с документите и по точно в моя случай - прехвърлянето. А какво е нужно за болницата /дрехи и др. неща/. Моля споделете... Много ще съм Ви благодарна. Всичко което знаете и кажете ще ми е от полза.  Peace

# 1
  • Мнения: 914
Първата ми дъщеря е родена във втора клинична база,а тогава ходех на консултации в клиниката Авис Медика-Тогава болницата им още не беше открита.Списък за там получих от доктора-аз ходя при др.Бързашки.Да уточня,че и двете раждания са ми секцио.Второто беше в болницата на Авис Медика.Отношението между ВТора кл. и болницата на Ав.Мед.е огромно.Във втората се чувстваш като във хотел,всички са внимателни,не оставят бебето гладно.Голамата ми дъщеря на времето един ден плака отглад,понеже след секцио коластрата започва да прокапва на 4 ден,а те не искаха да и дадат мляко.Там не бих отишла повече за нищо на света.Помня,че искаха и чаршафи да си нося. Rolling Eyes

# 2
  • Мнения: 0
Моя приятелка ходеше на консултации по време на бременноста си при д-р Поповски, в частния му кабинет. Роди във втора база, като за нейн късмет на смяна се оказа именно д-р Поповски и той я изражда. Второто си дете роди отново там без никакви притеснения, дори беше при друг лекар раждането. За това каква е процедурата при преместването, най-добре се обади във втора база и попитай или ако има кой да отиде, те направо ще му кажат процедурите и необходимите неща, които трябва да се носят.
Другото, което искам да споделя е, че друга моя близка роди в Авис Медика в Кайлъка. Тъй като тя живее в Атина, бременноста и протече там, както и консултациите, но понеже и беше първо раждане много държеше да е в България и то в частна клиника. Роди със секцио, за което даде голяма сума, но това не е най-важното. Първо упойката я е отпуснала по средата на раждането, и второ-белегът и е крив, а седмица след операцията раната и се отвори и се наложи да я шият отново. Това ми разказа тя, не знам за упойката, но белегът съм го виждала лично и наистина е крив.
Не искам да те плаша или нещо такова, аз лично все още нямам деца, но все пак реших да споделя това, което знам! Другият лекар, за който съм чувала само хубави отзиви е Бързашки.
Пожелавам ти успех и леко раждане Peace Simple Smile

# 3
  • Мнения: 0
Моя приятелка ходеше на консултации по време на бременноста си при д-р Поповски, в частния му кабинет. Роди във втора база, като за нейн късмет на смяна се оказа именно д-р Поповски и той я изражда. Второто си дете роди отново там без никакви притеснения, дори беше при друг лекар раждането. За това каква е процедурата при преместването, най-добре се обади във втора база и попитай или ако има кой да отиде, те направо ще му кажат процедурите и необходимите неща, които трябва да се носят.
Другото, което искам да споделя е, че друга моя близка роди в Авис Медика в Кайлъка. Тъй като тя живее в Атина, бременноста и протече там, както и консултациите, но понеже и беше първо раждане много държеше да е в България и то в частна клиника. Роди със секцио, за което даде голяма сума, но това не е най-важното. Първо упойката я е отпуснала по средата на раждането, и второ-белегът и е крив, а седмица след операцията раната и се отвори и се наложи да я шият отново. Това ми разказа тя, не знам за упойката, но белегът съм го виждала лично и наистина е крив.
Не искам да те плаша или нещо такова, аз лично все още нямам деца, но все пак реших да споделя това, което знам! Другият лекар, за който съм чувала само хубави отзиви е Бързашки.
Пожелавам ти успех и леко раждане Peace Simple Smile


ne mi se vqrva da e taka........

# 4
  • Мнения: 0
Кое, от всичко изброено не ти се вярва да е така?

Общи условия

Активация на акаунт