Къде държите бебешката количка?

  • 2 869
  • 62
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 550
Нашата стои в коридора. Хлапето лази все по-добре, почти приключва с опознаването на своята стая и скоро ще се насочи и към коридора. Хич не ми се ще да оближе хубаво колелата `и. Засега държим вратата затворена, но рано или късно ще стигне и до там или пък някой по небрежност ще остави вратата отворена. Да имате някакви предложения? Вие къде държите вашите колички?

# 1
  • Мнения: 46 557
Да, в коридора.
Да, случва се да я изпуснем и да се добере до гумите- мием ръцете и обратно в стаята. Няма начин, във външния коридор не бих я оставила, въпреки, че е трудно да влезе чужд човек във входа  newsm78

И радвайте се, ние имаме не една, а 2 в коридора = зимна и лятна  ooooh!

# 2
  • Мнения: 433
Аз нашата я държа на етажа на блока. Не я прибирам въобще вкъщи, защото е голяма и ми пречи, пък и не искам малкия да се катери отгоре й.

# 3
  • Мнения: 5 713
В коридора е зимната. Лятната сгъната на балкона. Маги пък изобщо не й обръща внимание. Когато беше периода на лазенето пак я подминаваше.

# 4
  • София
  • Мнения: 481
В коридора, но преди това в банята измивам колелата с препарата, с който мия пода .

# 5
  • Мнения: 2 609
И нашата лятната е в коридора WinkИ ние така като Никол,след пипане на гумите мием ръцете и готово Simple Smile

# 6
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
В коридора, преди беше в хола.Но колкото и да го пазиш, все някога ще стигне само до нея.А и с микробите придобива така тренинг Flutter

# 7
  • UK/София
  • Мнения: 7 681
Извинавам се, че "разводнявам" темата, но не миете ли ръцете всеки път след лазене,а не само като пипа гумите на количката Simple Smile

# 8
  • Варна
  • Мнения: 4 969
Сгъната на терасата

# 9
  • Мнения: 344
Във входа, въобще не е вкъщи, защото ми пречи.

# 10
  • Мнения: 6 472
В коридора. Наистина доста ми пречи, но не смея да я държа във входа.

# 11
  • Мнения: 1 645
Нашата е в коридора,но малкият вече изобщо не и обръща внимание,отдамна му е омръзнала

# 12
  • Мнения: 1 425
Аз моята е държах в коридора.

А сега, понеже гледам няколко деца и имам количка за близнаци, нея я държа на стълбището до килера. Другите колички на децата са отвън под навеса за велосипеди, но няма опастност от кражби.

# 13
  • Мнения: 2 910
И ние също я държим в коридора,но досега не е пипала точилата.Единствено от време на време се сеща,че в количката има един плик с играчки,предназначени за  навън и,на които обръща все по-малко внимание.

# 14
  • Мнения: 730
Нашата е в багажника на колата на тати,а него го ползваме като такси(той сам си е шеф,така,че може да излиза от работа,когато си поиска за да вземе двете си кукли) Hugа лятната е гаража Peace

# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз нашата я държа на етажа на блока. Не я прибирам въобще вкъщи, защото е голяма и ми пречи, пък и не искам малкия да се катери отгоре й.
Нашата също седи там...по-рано я прибирахме, но коридора ни е тесен и направо нямаше минаване

# 16
  • Мнения: 4 187
В коридора ! Не проявява интерес към нея , по- скоро са ми проблем обувките към които се стреми  ooooh!!

# 17
  • Мнения: 4 187
В коридора!

# 18
  • Мнения: 2 609
Извинавам се, че "разводнявам" темата, но не миете ли ръцете всеки път след лазене,а не само като пипа гумите на количката Simple Smile

Ами ако лази постоянно  newsm78???
Мия ръцете доста пъти през деня,но чак след всяко лазене...
Нали трябва децата да си създадът имунитет все пак.
Мисля,че е достатъчно това,че минавам пода всеки ден с Доместос-примерно
   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 356
Аз я държа на партера вързана за перилата на стълбището.Ама съм вкъща.И съм много щастлива,че не ми се налага да я мъкна нагоре надолу.А в коридора само тя липсва-ще бъде препикавана от кокера постоянно.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Вече и двете са в мазето, преди в антрето Wink

# 21
  • Мнения: 2 000
И нашата е в коридора, но вече не я ползваме и сега се чудим къде да я сложим, щото в мазето има мишки, а на терасата ще ръждяса.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 743
И ние я държим в коридора.Но тъй като се топлим на ток - няма опастност бебо да стигне до колелата,защото вратата е винаги затворена! Laughing

# 23
В коридора. Баткото, като пропълзя, а и по-късно - като проходи, не е проявявал интерес към нея. А за малчо - ще видим Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 6 267
В хола, просто няма къде другаде да я сложим.

# 25
  • Мнения: 8 505
В коридора е.Но не и пипа гумите,а рови в коша-явно там е по-интересно Wink

# 26
  • Мнения: 9 905
мисля да е в багажника на колата.

# 27
  • Мнения: 2 922
И лятна и зимна ги държа сгънати в килера, който общо взето служи за склад

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Във помещението,което трябва да е трапезария,но сега склад на играчки,един гардероб,шевнамашина,масата за гладене и сушилник:-)))) smile3521

# 29
  • Мнения: 1 253
В хола Simple Smile

# 30
  • Мнения: 2 596
До сега беше в хола, като след всяко излизане с нея пада яко чистене на гуми, 6 на брой. Но отскоро е отвън в коридора пред външната врата като се заключва за тръбите на парното.

# 31
  • Пловдив
  • Мнения: 551
По времето, когато я ползвахме седеше в коридора, защото живеехме в гарсониера и просто нямаше другаде къде. Никога не е проявявал интерес към нея. Нали по цял ден е седял вътре. Намираше си други занимания  Simple Smile Сега и двете /зимна и лятна/ са прибрани грижливо на тавана и чакат друг ползвател  Mr. Green

# 32
  • Paradise
  • Мнения: 3 103
навсякъде - и в хола, и в коридора, и в спалнята, защото в нея го приспивам, Малкият пълзи, като го оставя на земята, но уж все гледам да не докопа гумите на количката, много са му интересни. Но предварително съм измила гумите, а след пипане и ръцете

# 33
  • Мнения: 5 228
В коридора седи - аз така или иначе не пускам бебка да лази в коридора по плочките в този студ, така че няма как да се изцапа.

# 34
  • Варна
  • Мнения: 4 295
В коридора,до входната врата.

# 35
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз съм в къща и нямам проблем с това.Имам две колички-едната я складирах вече при моите родители,а другата стои на стълбището. Wink

# 36
  • Мнения: 2 083
Имаме 2 тоалетни, в едната е паркирана количката.

# 37
  • Мнения: 2 255
До входната врата, отвреме навреме й изучава колелата - а после на чешмата и така  Joy

# 38
  • София
  • Мнения: 3 271
Ние държим нашата във външния коридор, до асансьора е паркирана. Входа ни се заключва, а и живеем в едностайно жилище та няма място, за да я прибирам в апартамента Embarassed

# 39
  • София
  • Мнения: 472
В  коридора, ама и слягам едни шапки от баня ( найлонови на гумите и нам никъкъв проблем с пипането. В магазина за 1 лв- има найлонови шапки за баня- така добре се нахлузват на колелетат!

# 40
  • Мнения: 36 034
разглобена в колата, когато ми потрябва - сглобявай-разглобявай, но като нямаме асансьор ...

# 41
  • Мнения: 2 674
вън - пред вратата ни.
ама  в кооперацията сме само 3 семейства , под и над нас,така че покрай количката минават само ония от горе

# 42
  • Мнения: 1 215
Когато съм в СОфия я държа в старата кола дето е паркирана долу пред блока и чието единствено предназначение това да съхранява количката. Живея на 3тия етаж без асансьор и просто не мога да си представя как ще качвам и свалям количка всеки път Mr. Green

# 43
  • Му Кинд Оф Плаце
  • Мнения: 4 033
След като като Сизиф я дърпах и влачех нагоре, от известно време стои в багажника на колата, но сега грижливият татко се притеснява, че ще е много студена понеже е стояла навън и по тази причина е отново горе  ooooh!, ма и аз се връзвам на дивотии.  Mr. Green
В коридора е сгъната с по две найлонови торбички, че пада кал и пр. гадости, ама аз не съм така стриктна и не ги слагам редовно.  Embarassed

# 44
  • Мнения: 955
Ние имаме три - зимна, лятна и такава за близнаци. Зимната седи в хола, където спим четиримата защото бебка спи в нея. Баткото се катери в нея и не му забранявам. Забелязала съм, че колкото повече крещиш "НЕ" - толково повече напук пипа там. Принтера на този принцип е любимо изкушение.  ooooh!

# 45
  • Мнения: 1 999
И нашата я държим в коридора, до входната врата.

# 46
  • на кой му пука, майна
  • Мнения: 5 367
И нашата е в коридора,малкия засега няма как да стигне до нея,понеже винаги вратата е затворена,няма кой да забрави да я затвори точно през зимата   cold Mr. Green

# 47
  • Мнения: 5 254
В багажника на колата  Peace

# 48
  • София
  • Мнения: 2 689
И аз в багажника на колата. А да му се не види не се събира цялата сгъната, щото колата е Пежо 205 и я разглобявам на 2 части - коша в багажника, колелата отпред. Бебата в това време седи в порт бебе на задната седалка, после 5 етажа стълби и така. Обаче свикнах, не ми пречи.

# 49
  • Мнения: 655
Нашата е в хола. Не е най-подходящото място , но коридора е толкова тесен, че едва се разминаваме, така че няма къде другаде.

# 50
  • Мнения: 5 140
Държала съм я винаги в коридора на апартамента. 1stroller

# 51
  • вляво от асансьора
  • Мнения: 1 262
В коридора.Рядко й обръща внимание, но се случва и да се заиграе с гумите.Мием ръчичките после и готово. Simple Smile

# 52
  • Мнения: 191
ami as vse oste ne sam ya polzvala skoro i tova ste stane  Praynig ama zasega si sidi vav koridora i samo i se radvam Grinning

# 53
  • София
  • Мнения: 3 697
Нашата си стои в стаята при нас/доста е широчко и има място/- отначало там се приспивахме. Сега е просто по навик- а и коридорите ни са доста тясни за целта.
Преди това измиваме старателно гумите- а и още сме малки за лазене- като започне- надявам се да не лази- ще му мислим Twisted Evil

# 54
  • Мнения: 2 498
А пък нашата стои в гаража....щото тези новите кооперации нямат асансьори и немога да я нося до 3-я етаж.....

# 55
  • Мнения: 948
В коридора до входната врата. Wink

# 56
  • Севлиево
  • Мнения: 1 666
Живеем в еднофамилна къща и количката стои отвън на стълбището. Абсурд е да стои вътре. Просто няма къде, а и ще ми е трудно да я вдигам до 3 етаж.

# 57
  • София
  • Мнения: 1 057
Засега  в коридора.

# 58
  • Мнения: 2 407
В Коридора! Grinning

# 59
  • в мъжки прегръдки
  • Мнения: 3 574
Извинавам се, че "разводнявам" темата, но не миете ли ръцете всеки път след лазене,а не само като пипа гумите на количката Simple Smile

Ми не. Той постоянно лази, открива си разни съкровища и ги лапа. Не виждамсмисъл да му измия ръцете и да го пусна пак на пода.
А количката държим в коридора. Случва се да го изпусна и да иде да си играе с гумите. Тогава мия ръцете. Случва се и да го изпуснем и да долази до сифона в банята и да почне да бърка в него, което е доста гадно.

# 60
  • Мнения: 4 965
Нашата стои пред външната врата - на площадката. Още не е изчезнала (вече 6 месеца  newsm78), а и така не ми се пречка вкъщи. Преди я държах в коридора, но малките постоянно отиваха при нея. Мисля да изкараме с нея зимата и пролетта да я "пенсионирам".
Относно миенето на ръцете след лазене - просто няма смисъл. Те и без това пипат и опитват всичко. Както казва един известен ортопед: "Това е естествена ваксина. Ромчетата защо са здрави? Защото никой не ги изнежва, като ги мие по цял ден!"  Wink

# 61
  • София
  • Мнения: 4 019
В багажника на колата....

# 62
  • Варна
  • Мнения: 1 795
Нашата количка е в коридора. Аз на моя не му и давам да лази там. Просто подът е с плочки и е много студен. Ако го пусна да лази, това е само в стаите. Занапред, когато започне да ходи се надявам да не пипа количката. Ако все пак я пипа ще видя какви мерки ще взема.

Общи условия

Активация на акаунт