Къде държите бебешката количка?

  • 2 856
  • 62
  •   1
Отговори
# 15
  • Резерват "Северозапад"
  • Мнения: 2 366
Аз нашата я държа на етажа на блока. Не я прибирам въобще вкъщи, защото е голяма и ми пречи, пък и не искам малкия да се катери отгоре й.
Нашата също седи там...по-рано я прибирахме, но коридора ни е тесен и направо нямаше минаване

# 16
  • Мнения: 4 187
В коридора ! Не проявява интерес към нея , по- скоро са ми проблем обувките към които се стреми  ooooh!!

# 17
  • Мнения: 4 187
В коридора!

# 18
  • Мнения: 2 609
Извинавам се, че "разводнявам" темата, но не миете ли ръцете всеки път след лазене,а не само като пипа гумите на количката Simple Smile

Ами ако лази постоянно  newsm78???
Мия ръцете доста пъти през деня,но чак след всяко лазене...
Нали трябва децата да си създадът имунитет все пак.
Мисля,че е достатъчно това,че минавам пода всеки ден с Доместос-примерно
   bouquet

# 19
  • Мнения: 3 356
Аз я държа на партера вързана за перилата на стълбището.Ама съм вкъща.И съм много щастлива,че не ми се налага да я мъкна нагоре надолу.А в коридора само тя липсва-ще бъде препикавана от кокера постоянно.

# 20
  • София
  • Мнения: 1 621
Вече и двете са в мазето, преди в антрето Wink

# 21
  • Мнения: 2 000
И нашата е в коридора, но вече не я ползваме и сега се чудим къде да я сложим, щото в мазето има мишки, а на терасата ще ръждяса.

# 22
  • София
  • Мнения: 6 743
И ние я държим в коридора.Но тъй като се топлим на ток - няма опастност бебо да стигне до колелата,защото вратата е винаги затворена! Laughing

# 23
В коридора. Баткото, като пропълзя, а и по-късно - като проходи, не е проявявал интерес към нея. А за малчо - ще видим Wink

# 24
  • София
  • Мнения: 6 258
В хола, просто няма къде другаде да я сложим.

# 25
  • Мнения: 8 505
В коридора е.Но не и пипа гумите,а рови в коша-явно там е по-интересно Wink

# 26
  • Мнения: 9 903
мисля да е в багажника на колата.

# 27
  • Мнения: 2 922
И лятна и зимна ги държа сгънати в килера, който общо взето служи за склад

# 28
  • Sofia
  • Мнения: 1 263
Във помещението,което трябва да е трапезария,но сега склад на играчки,един гардероб,шевнамашина,масата за гладене и сушилник:-)))) smile3521

# 29
  • Мнения: 1 253
В хола Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт