Бебешката количка- цяла наука за второ висше 8

  • 53 414
  • 749
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 5
г-жа Стихийно бедствие, много благодаря за изказаното мнение. И мен лично ме притеснява този борд отпред. Но реших да го спестя като питане, за да видя дали и на някой друг му е трън в очите. Дано пишат мами, които наистина са ползвали Мурата.
Колкото до Куини Спиди това също е модел , на който съм вдигнала мерника. Изглежда ми много стабилна, маневрена, широка, удобна. Малко малко ми се струва отдолу кошът за покупки, но четох, че се регулирал и вероятно става по-голям. Оффф, не знам вече... голяма чуденка настана  Thinking Искам просто да дам на някой 1000-1200 лв и да ми купи най-добрия вариант за този бюджет, която да бъде както удобна за бебчо, така и удобна за мама...

# 31
  • София
  • Мнения: 2 082
Освен това на тези колички не пасват други чувалчета, освен Макларен  Crossing Arms а те са скъпички...
Това съвсем не е вярно. Андреа се возеше в Куест Спорт, на който съм слагала чувал на друга марка.
Ако успея да изровя снимки ще кача Peace

Да и аз слагам чувал друга марка, но все се изхлузва някак и се влачи....а в кално време да не обяснявам какво става  ooooh!

# 32
  • Варна
  • Мнения: 58
Ние се разходихме до София и използвах, за да видя Cybex Callisto на живо. Обаче никак не ме впечатли, мъжът ми пък направо се намръщи. А пък тая жена в магазина как не искаше да ни продаде нищо ......  ooooh!  как може още да има такива търговци, не знам.
Попогледнах пак там и Бъгстъра, пак любезно предложен, та ще го оглеждам пак тук, на местна почва. Но пак ми се струва, че лесно се килва настрани. Виж, назад няма начин да се катурне като моето Чико. Нещо не успява да ми легне на сърце тази количка, а всички я обожавате Simple Smile 
Нещо май започвам да клоня към Стрийти на Бебе Конфорт. За мен е много важно да е малка и лека количката - имаме стълби преди асансьора, той самият е 85х95 см. .....  newsm78  Някакви съвети?

# 33
  • Мнения: 13 512
НА Бъгстера голямо редимство е това,че като стане детето на 1-1,5 г., няма да се налага да си купувате нова, по-лека количка.От нея детето може да слиза и да се казва само, без да трябва да го вдигате iiiвсеки път.

# 34
  • София
  • Мнения: 1 481
Ние се разходихме до София и използвах, за да видя Cybex Callisto на живо. Обаче никак не ме впечатли, мъжът ми пък направо се намръщи. А пък тая жена в магазина как не искаше да ни продаде нищо ......  ooooh!  как може още да има такива търговци, не знам.
Попогледнах пак там и Бъгстъра, пак любезно предложен, та ще го оглеждам пак тук, на местна почва. Но пак ми се струва, че лесно се килва настрани. Виж, назад няма начин да се катурне като моето Чико. Нещо не успява да ми легне на сърце тази количка, а всички я обожавате Simple Smile 
Нещо май започвам да клоня към Стрийти на Бебе Конфорт. За мен е много важно да е малка и лека количката - имаме стълби преди асансьора, той самият е 85х95 см. .....  newsm78  Някакви съвети?
Радвам се, че споделяш впечатленията си от количките, защото и аз съм с подобни критерии като твоите при наличен асансьор 90х95, в който би трябвало освен количката, да вляза и аз, и бъдещият батко.  Simple Smile

# 35
  • Мнения: 1 341
И аз ви изпуснаХ края...

А какво е мнението ви за Quinny zapp ? ДАли може да се разчита , че детето няма де се обърне:) Изглеждат ми много нестабилни, но и същевремено удобни за ползването им от по голямо дете.
В чуденка съм дали да взема за бебка, която е на 1.8 месеца или да се ориентирам към нещо друго? Благодаря:)
Аз биХ препоръчала Нуна-Та! НЕма Такава количка! Лека, маневрена, ама много маневрена, удобна на деТеТо и на мен.
Аз лично съм сменила 10 колички-все Хубави марки. Никоя не моЖе да се сравнавя с маневреносТТа на Нуна!

Извинявам се за буквиТе , но не всички ми рабоТяТ... Embarassed

# 36
  • Мнения: 13 512
НА Нуната единственият и недостатък е,че няма кош за новородено, но пък може да и се сложат кошница на Бисейф с напълно легнало положение за разходка или Макси Кози

# 37
  • Мнения: 6 438
А какво е мнението ви за Quinny zapp ? ДАли може да се разчита , че детето няма де се обърне:) Изглеждат ми много нестабилни, но и същевремено удобни за ползването им от по голямо дете.
В чуденка съм дали да взема за бебка, която е на 1.8 месеца или да се ориентирам към нещо друго? Благодаря:)
За мен Запа е номер 1 за целта, с която е направен.Най-удобната за мен количка.Ако няма да спи детето навън и не и слагаш чанти по дръжките е идеална.
Купих я втора употреба за първото дете, ползвам я и с второто, когато се наложи с кошница Макси Кози и нямам никакви забележки.

# 38
  • Мнения: 117
А какво е мнението ви за Quinny zapp ? ДАли може да се разчита , че детето няма де се обърне:) Изглеждат ми много нестабилни, но и същевремено удобни за ползването им от по голямо дете.
В чуденка съм дали да взема за бебка, която е на 1.8 месеца или да се ориентирам към нещо друго? Благодаря:)
За мен Запа е номер 1 за целта, с която е направен.Най-удобната за мен количка.Ако няма да спи детето навън и не и слагаш чанти по дръжките е идеална.
Купих я втора употреба за първото дете, ползвам я и с второто, когато се наложи с кошница Макси Кози и нямам никакви забележки.
Да , затова съм се ориентирала към това "чудо"
Малката не спи навън и не закачам каквито и да е багажи.

А някой има ли мнение за Graco mirage?
http://sladurite.com/product.php?ProductID=1425


Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 15:34 от Щастлива Бубичка :)

# 39
  • Мнения: 6 438
А какво е мнението ви за Quinny zapp ? ДАли може да се разчита , че детето няма де се обърне:) Изглеждат ми много нестабилни, но и същевремено удобни за ползването им от по голямо дете.
В чуденка съм дали да взема за бебка, която е на 1.8 месеца или да се ориентирам към нещо друго? Благодаря:)
За мен Запа е номер 1 за целта, с която е направен.Най-удобната за мен количка.Ако няма да спи детето навън и не и слагаш чанти по дръжките е идеална.
Купих я втора употреба за първото дете, ползвам я и с второто, когато се наложи с кошница Макси Кози и нямам никакви забележки.
Да , затова съм се ориентирала към това "чудо"
Малката не спи навън и не закачам каквито и да е багажи.

А някой има ли мнение за Graco mirage?
http://sladurite.com/product.php?ProductID=1425
Ако го сравняваш със Запа - на светлинни години са.  Peace Иначе за мен точно тази не е нищо по-различно от летните на Бертони и Чиполино.

# 40
  • Мнения: 13 512
Е, не е точно така. МАкар и по-тежки и груби , Гракото са здрави колички, за разлика от Бертони и Чиполино. Но със Зап и дума не може да става за сравнение. Но не забравяйте, че става въпрос за сравнение на количка от 400 и 200 лева.

# 41
  • Мнения: 6 438
Е, не е точно така. МАкар и по-тежки и груби , Гракото са здрави колички, за разлика от Бертони и Чиполино. Но със Зап и дума не може да става за сравнение. Но не забравяйте, че става въпрос за сравнение на количка от 400 и 200 лева.
Не ги сравнявам като качество.Визуално ми напомнят за тях  Peace

# 42
  • София
  • Мнения: 1 836
Здрави, здрави, ама на една съседка колелата не издържаха на нашите условия. Ама то и какво ли може да издържи по разбитите тротоари и улици, около мен всички колички проскърцват, маркови-немаркови все тая, след една година и сглобките се разбиват. Направо фирмите производителки могат да си правят тест-драйв-овете тук  Confused

# 43
  • София
  • Мнения: 2 082
Здрави, здрави, ама на една съседка колелата не издържаха на нашите условия. Ама то и какво ли може да издържи по разбитите тротоари и улици, около мен всички колички проскърцват, маркови-немаркови все тая, след една година и сглобките се разбиват. Направо фирмите производителки могат да си правят тест-драйв-овете тук  Confused

За съжаление си много права  ooooh!

# 44
  • Мнения: 2 214
г-жа Стихийно бедствие, много благодаря за изказаното мнение. И мен лично ме притеснява този борд отпред. Но реших да го спестя като питане, за да видя дали и на някой друг му е трън в очите. Дано пишат мами, които наистина са ползвали Мурата.
Колкото до Куини Спиди това също е модел , на който съм вдигнала мерника. Изглежда ми много стабилна, маневрена, широка, удобна. Малко малко ми се струва отдолу кошът за покупки, но четох, че се регулирал и вероятно става по-голям. Оффф, не знам вече... голяма чуденка настана  Thinking Искам просто да дам на някой 1000-1200 лв и да ми купи най-добрия вариант за този бюджет, която да бъде както удобна за бебчо, така и удобна за мама...
Само ако знаеш колко те разбирам,преди 2мес бях на същия хал.
Много се радвм че успях да покрия изискванията си, вярно че бая търсене му хварлих да не ти разпрвям как я докарах от Германия.
Но да кажем че не планираш от вън да купуваш количка, считам че спидито ще и свърши много добра работа, а и като цена не са лоши, ако не се лъжа около 650 лева+ кош за новороденo

Общи условия

Активация на акаунт