Шини, брекети или и двете

  • 9 241
  • 29
  •   1
Отговори
# 15
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Да, значи ще има шина. Предполагах за брекетите какви са, но не бях сигурна. Ще видим другата седмица като звъннат какво ще сложим и как ще я карам да я носи.
доста ще й е трудно в началото,но дано успее да свикне бързо Peace карай я да пие студени напитки като ги сложи,защото те успокояват малко зъбите и венците.Също може да жабурите със смрадлика.Пожелавам ви късмет и бързо да оправите зъбките  Hug

# 16
  • Мнения: 3
Здравейте и от мен! Темата е доста полезна, но все пак аз имам едно въпросче Simple Smile и той е следния: става въпрос за поставяне на шини, но нямам представа към коя клиника да се насоча, ако имате някакви впечатления моля пишете Simple Smile), а и ако някой знае някаква ориентировъчна цена би било добре да посочи и нея Simple Smile

Последна редакция: пн, 18 апр 2011, 11:38 от funny123

# 17
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
Здравейте и от мен! Темата е доста полезна, но все пак аз имам едно въпросче Simple Smile и той е следния: става въпрос за поставяне на шини, но нямам представа към коя клиника да се насоча, ако имате някакви впечатления моля пишете Simple Smile), а и ако някой знае някаква ориентировъчна цена би било добре да посочи и нея Simple Smile
трудно може да определи цена, аз примерно ходя на ортодонт в Стоматологичния факултет, но знам и за други клиники.За да не правя реклама по-добре пиши на лични  Wink

# 18
  • Мнения: 80
Колко струва една брекета

# 19
  • Sofia
  • Мнения: 26 554
От 1000 до 3-4-5000лв.зависи от специалиста и сложността  на проблема на пациента

# 20
  • Мнения: 80
От 1000 до 3-4-5000лв.зависи от специалиста и сложността  на проблема на пациента

А за изправяне на мостове стават ли?

# 21
  • Sofia
  • Мнения: 26 554
не съм чувала,консултирай се с ортодонт

# 22
  • срещу двата комина :)))
  • Мнения: 3 340
От 1000 до 3-4-5000лв.зависи от специалиста и сложността  на проблема на пациента

А за изправяне на мостове стават ли?
съмнявам се , но най-добре отиди да ти видят проблема  Peace

# 23
  • Мнения: 1 734
Здравейте, синът ми е почти на 7, а постоянните му зъби растат много криви. Дори пуснах тема, дали е време за ортодонт или да изчакаме, но като ви чета разбирам, че съвсем не е рано. Бихте ли ми препоръчали клиника и специалист, към който да се насочим за консултация?

# 24
  • Мнения: 0
Моето цяло лечение струва 700лв което включва абсолютно всичко но на мама и тати им излезе много по евтино отколкото брекетите  те струваха 1500лв. на челюст а аз имам нужда и от горе и от долу бая пари щяхме да пръснем

# 25
  • Sofia
  • Мнения: 26 554
Къде те лекуват и с какво,шини ли....

# 26
  • Мнения: 5
Брекетите са много добри ! Племенницата ми в момента е на 16 и имаше брекети зъбите и бяха ужасни .. навиха се родителите и да и вземат ,тъй като парите са много ... Но това , което мога да кажа, че сега след 2 години носене парите си заслужаваха има прекрасна усмивка и се усмихва ммного по - често от преди : ) Не лишавайте децата си от това щастие усмивката е най - прекрасното нещо на земята .

# 27
  • Sofia
  • Мнения: 26 554
Така си е,скъпо,но необходимо....

# 28
  • Мнения: X
Моля, препоръчайте ми детски ортодонт в София.
Благодаря ви!
Присъединявам се към молбата.
Пробвахме с шини,но не стана,посъветваха ни за брекети.
Все ми се струва обаче,че 9г.е ранна възраст за това...

# 29
  • Sofia
  • Мнения: 26 554
Не е рано...препоръчвам клиниката на проф.Мутафчиев в Лагера,ние сме при него вече 5 год..На 7год.сложи шина на сина ми,която носи 4 г.,от 1г.е с брекети.Резултата е впечатляващ

Общи условия

Активация на акаунт