Ин-витро Плевен 2

  • 49 235
  • 738
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 89
Ивка,защо предварително се настройваш негативно към ЕТ,нищо не се знае това може да е твоя късмет!Мисли само позитивно,така твоите дечица ще те харесат Grinning

# 46
  • Мнения: 767
Ивка много те моля мисли позитивно,недей така да си втълпяваш глупости.Пък може това да е твоя опит независимо какви са били ембрионите.

# 47
  • Мнения: 174
Здравейте мили момичета!Мина и моя ЕТ,все пак двете ми борчета стигнаха до тук!Сега лежа както препоръчват от клиниката в хотела и утре ще пътуваме за Пловдив.Горещо благодаря на всички съфорумки за подкрепата,момичета хубаво е,че ви има  bouquet!ivka_gb,надявах се,че при теб ембриончетата ще са повече,но колкото-толкова,по-важно е тези,които са ни трансферирали да са наистина качествени и да се имплантират здраво в матката! newsm10benito_79,радвам се за твоя успех!

# 48
  • Мнения: 4 737
bebezan   Hugчестито! Сега само спокойствие и силна храна, както са казали хората  Peace Успех!

# 49
  • Мнения: 767
Бебезанче много се радвам за тебе,ще видиш чудото ще се случи  Peace сега много почивай и си мисли само за хубави неща.
При мен нищо ново вчера пак имах оскъдно кафеникаво зацапване ходих при доки тука в Търговище каза че всичко изглежда добре и че не вижда отлепване,ама на мене ми е много притеснено и продължавам да лежа последно време само това правя Sad и пак малко проблемчета но дано това да е за последно.

# 50
  • Мнения: 168
Бебезанче радвам се че всичко е минало добре!Сега започва голямата почивка!
Бенито надявам се всичко при теб бързо да се оправи! PraynigПочивай си и се пази!

# 51
  • Мнения: 34
Привет и от мен момичета!Преди няколко и аз посетих клиниката в Плевен,много сам доволна от посештението си много добри  професионалисти.Това ми беше парво посиштение,направиха ни няколко иследвания и сега чакаме резултатите.Дано не е не6то сериозно и скоро да си имаме бебе 1swing

# 52
  • Мнения: 9
здравейте и от мен.искам да попитам знае ли някои колко време се чака за одобрение от касата.

# 53
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Почвам подред Mr. Green
Ивка, ще ти дърпам ушите за тези черни мисли Naughty Никакво отчайване, момиче, нищо не се знае до кръвния тест. Знаеш ли колко успешни бременности са завършвали с ревящи бебоци, а са започвали с кофти ембрита и бавно развитие Peace Мисли позитивно, а най-добре е хич да не мислиш, но знам, че е невъзможно затова влизай в нет-а и разглеждай бебешки дрешки, колички, играчки - много помага! Палците няма да ги пускам! Praynig Hug
Бебезанче, успех и на теб, мила! И за теб стискам силно палчетата! Praynig Hug
Бени, мила, ти си знаеш! Praynig Praynig Praynig Hug
didi8103, успех ви желая и дано да нямате сериозен проблем! Praynig
siisito, различно е и зависи от мудността на фонда. Аз ще чакам около година, защото молбите са много, а няма пари за всички в една година. Успех и на теб! Peace

# 54
  • Мнения: 9
megi_78,ako nee taina koga si podala dokumentite,napravo se razo4arovah da 4akam edna godina.

-------------------------------------------------------------

Моля пишете на кирилица!

megi_78, ако не е тайна кога си подала документите? Направо се разочаровах да чакам една година.

Последна редакция: пн, 28 фев 2011, 17:33 от Taни

# 55
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
siisito, документите ги подадох на 09.02.2011г. Предния път чаках 6 месеца, но докато почнем парите свършиха и бяхме на ръба да "изтървем влака". Предпочитам сега да чакам повече, но да съм сигурна, че ще има пари Peace

# 56
  • Мнения: 168
Здравейте!Честита Баба Марта на всички!Пак имам един въпрос-Утрогестана до кръвния тест ли трябва да се пие?Моя май няма да ми стигне.От клиниката ми дадоха 5 кутии които са горе долу за 16 дни  и по мои изчисления ще ми стигнат до 6-ти включително.Утре май ще звънна в клиниката да питам мога ли да ги купя от аптека.

# 57
  • Мнения: 174
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!Утрогестана се пие или се слага вагинално ,според предписанията на доктора, до теста,а ако е положителен и след това.Можеш да си ги купиш от аптека щом не ти достигат.А твоя тест на коя дата е?

# 58
  • Мнения: 34
ЧЕСТИТА БАБА МАРТА!"Да сме здрави и силни, да сме бели и червени, да сме весели и  засмени!Пожелавам на всички в най скоро време да се похвалим с радост в гащите newsm53  stork-boy

# 59
  • Мнения: 300
Здравейте, момичета!
Честит национален празник с пожелания да имаме много поводи за гордост и самочувствие!

ПОМОЩ!
Аз съм в шах, а може би съм стигнала и до пат, но не смея да издумам пред съпруга ми...
Объркала съм схемата на приемане на антибиотика. Пихме и двата паралелно, а сега пак чета в заключението, че първо се пие единия и веднага след това се почва другия. Заспала работа! Сега направо не знам какво да правя.
В заключението пише да се направят контролни изследвания 4 седмици след започване на антибиотичното лечение... Не мога да се свържа с лекарката и още повече се оплитам.
Моля за отговор и съвет.
Предварително благодаря!

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 15:11 от Kolin

Общи условия

Активация на акаунт