Ин-витро Плевен 2

  • 49 282
  • 738
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 109
мила консултира се с лекаря най добре ще направиш

# 61
  • Мнения: 174
Kolin,направили сте грешка, двата антибиотика се пият един след друг,а не едновременно,защото не са съвместими и може това да отслаби действието им,но това може да проверите като направите контролните изследвания.

# 62
  • Мнения: 300
Знам, че е грешка, сега и да рева, няма да ми помогне. Аз и затова не искам да кажа пред съпруга ми, че съм сбъркала. Не ми е ясно тези 4 седмици за контролата как да ги отброявам. А не мога да се свържа с лекарката...
Благодаря ви, ще опитам пак да й звънна.

# 63
  • Мнения: 300
Така. Успокоих малко топката. Говорих с лекарката. Каза ми, че действието на антибиотика НЕ намалява, но вероятността да съм си завъдила кандиди е голяма. Затова да си купя една вагинална таблетка "Диназол" - скъпичка каза, че е, но пък за еднократно; поставяла се вечер. След което да броЯ от днес три седмици и да правим контролата като на съпруга ми не е задължително в Плевен, докато Емин със сигурност щял да иска аз да направя при тях.
Как можах да съм толкова завеяна?!

# 64
  • Мнения: 168
Здравей Колин!Мисля си че това което са ти изписали се казва Гиназол.Струва под 20 лева и представлява нещо като спринцовка с нещо като крем вътре.Поставя се еднократно преди лягане.
Успех!

# 65
  • Мнения: 34
Здравейте и от мен!Честит празник на всички!                                                                                             Някои от изследванията  ми са  на хламиди.Сега започваме лечение с - Sumamed - таблетки от 500 мг за 6 дни и Vibramycin  за 10 дни.На 8,03 трябва да се обадя за останалите  резултати.Забравих да спомена че сам при док.Петър Иванов.Само в нашият град трябва да си направя хормонални изследвания,да ги пратя по емеил и да се разберем кога ще се  срещнем отново за  заключение!Сега лекува ми хламидиината  бактерия(казаха ми че това не е проблем да се  забременее).Колин на вас казаха ли ви по време  на лечението да  правите секс с презерватив. С един курс на лечение мислите ли че ще се излекуваме?

Последна редакция: чт, 03 мар 2011, 23:07 от didi8103

# 66
  • Мнения: 300
Да, ivka_gb, "Гиназол" е и е точно както го описваш - купих си го преди малко от "Марешки" за 16.07 лв., довечера ще си го сложа - благодаря ти,  Hug.

didi8103, и ние пихме същите антибиотици, но аз пооплесках нещата, та затова сега ще мажа.
Да не те обърквам с подробности около моите грешки - ще ти кажа, че много стриктно трябва да приемате хаповете - ТОЧНО както ви е описано в заключението!
ДА, сексът - ЗАДЪЛЖИТЕЛНО С ПРЕЗЕРВАТИВ!

Колкото до това дали с един курс на лечение ще упеете да премахнете хламидиите - едва ли - те са упорита твар. Но тук едно от момичетата ме успокои (още веднъж благодаря, EVIQ), че при контролните изследвания след антибиотиците резултатите претърпяли промяна и лекарят им е казал, че могат да стартират ин-витро.
Хламидиите определено са си проблем, иначе нямаше да се тъпчем с толкова антибиотици и да спазваме указания. Успех,  Hug!

# 67
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!  bouquet Да сте много здрави, усмихнати и обичани, и скоро да сбъднете мечтите си да станете мами!!! Hug Hug Hug
Често наминавам от тук да видя новинки, но нещо се се изпокрили и сме отишли на втора страница Rolling Eyes newsm78
Весел празник! Hug

# 68
  • Мнения: 89
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК  на всички момичета!Бъдете красиви и желани и не забравяте,че носите името ЖЕНА!Пожелавам Ви скоро Всички да станите мами и да пишете в друга тема!Целувам ВИ!

# 69
  • Мнения: 34
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК, МОМИЧЕТА!  Да сте много здрави, усмихнати и обичани, и скоро да  ни се сбъднат мечтите си да станем мами!!!   
 Днес отново трябваше да звънна до Плевен за последните резултати.Всичко е нормално както при мен така и при съпругът ми,единствено хламидии  които ги ликуваме в момента.След месец контролни изследвания за хламииди.Остана само да си направя изследвания на половите хормони и да им ги изпратя до клиниката  в Плевен.Поуспокоих се  днес когато ми казаха че другите изследвания са ОК!

# 70
  • Мнения: 34
Забравих да ви спомена момичета че ми  изписаха да пия ИНОФОЛИК – прах всеки ден по 2 прахчета.
Някои от вас пил ли е и  имате ли наблюдения от тая  добавка? благодаря ви предварително  и   дай боже за  следващия 8 март да си имаме по едно(две.....)малко съкровище  ylinfant

# 71
  • Криворазбраната Европа
  • Мнения: 807
Всички сме пили и все още пием Инфолик, само че аз на прахчета не съм си вземала, а на таблетки по 4 милиграма.

# 72
  • Мнения: 767
Здравейте момичета  Hug Hug Hug
Искам да попитам тези от вас които сте оставали на хотел в Плевен в кой хотел оставате доколкото съм запозната пациентите на клиниката ползват някакви преференции в хотел Ростов,но май не са много доволни.Ако някоя от вас е оставала в друг хотел нека сподели впечетленията си .Предварително благодаря.При мен вече датата на серклажа наближава на 17.03 ще съм в клиниката ако някой има час за тогава да свирка Simple Smile.Утре съм на преглед в Търговище за болничен ще ходя дано всичко да е наред,стискайте ми палци.
Приятен ден  bouquet

# 73
  • Мнения: 4 737
Честит празник на патерички момичета    bouquet
benito_79   Hug честита ти лентичка (как си мечтая точно за такава  Party) Ние, сме отсядали във Военният клуб, намира се точно на центъра имат и страница в интернет. Нощувката за 2 стая е 60 лева, точно толкова е и в хотел Ростов ( и там сме отсядали) и от двете места сме с еднакви впечатления. Пиши как е минал и изобщо как минава този серклаж, че забелязвам, че док май го прави при всички  Thinking
Пожелавам ти една много лека отсега насетне бременност Peace и дано скоро и ние, да можем да се похвалим с такава. При мен засега нищо ново утре съм на ендокринолог да видим до къде са стигнали нещата, но аз няма да мога да започна по-рано от май/юни предполагам  Rolling Eyes Успех на всички виии  Peace

# 74
  • Мнения: 89
Бенито,по време на процедурите ми бях в хотел Ростов.Близо е до центъра и до клиниката и на мен ми беше удобно.От клиниката ми даваха талонче за намаление на нощувките.Даже си бяхме харесали една сладкарничка наблизо Пчеличката има хубави сладкиши.Дездемона ,успех в лечението и крайно време е да  се отчетеш подобаващо с две чертички и успешен финал!

Последна редакция: ср, 09 мар 2011, 15:04 от ben4i

Общи условия

Активация на акаунт