Ваксини - дискусия САМО за вредата от тях... (тема 15)

  • 35 908
  • 748
  •   1
Отговори
# 15
  • Пловдив
  • Мнения: 1 672
 Blush Цоп!  Peace

# 16
# 17
  • Мнения: 109
nenaatoa, Контрол на коклюшната инфекция в България - http://www.medinfo-bg.com/admin/upload/222-1283417028-4d34091e69 … b2af4ec5b5231.pdf
И тук се сещам да попитам чукчи, дали би могъл да свали този доклад на някакъв сигурен източник, да не вземе да изчезне от интернет...  Peace

Вече е тук и ще си остане завинаги там...

# 18
  • StZ
  • Мнения: 220
Здравейте отново!
Поради появяването на Персона моето питане от нощес увисна, но аз ще си намеря инфо  Peace
Това вместо запис да нe Ви изгубя Hug

Последна редакция: чт, 17 фев 2011, 14:50 от zorni4ka

# 19
  • Мнения: 6 442
И аз тук  Hug

# 20
  • Мнения: 5 713
сега очаквам да намери подходяща картинка и срещу домашното раждане.
О, на този фронт също се работи.  Wink Има си пи ар.  Laughing

# 21
  • Мнения: 44

Качете и Световната конспирация срещу здравето на д-р Атанас Гълъбов

# 22
  • Добрич
  • Мнения: 757
Запис и от мен  Grinning
Сега като се появи Персоната се сетих за Archangel , докога има бан  newsm78 или просто не пише вече във форума

# 23
  • Мнения: 109
...просто познавам в детайли темите, по които пиша и се чувствам комфортно в собствената си сфера на компетентност...
Чудесно, нека пишем за това, Persona, тъй като сте уверена и в своя вода..

Може би ще отговорите на няколко набързо измислени въпроса:

1. Защо слагат фенол (протоплазмена отрова за клетките) във ваксините?
2. Защо слагат тиомерсал (живак под прикритие със сложни думи)?
3. Защо слагат формалдехид (метанол - отрова за мишки)?
4. Защо слагат алуминиев хидроксид, който в комбинация с живак е смъртоносен?
5. Защо слагат феноксиетанол - антифриз под прикритие със сложни думи?
6. Кога за последен път е тествано действието на тимерозал върху хора? (Знае се - 1929 година върху 27 човека, като всичките са умирели от менингит)
7. Защо на неваксинираните деца се гледа като заплаха на ваксинираните, след като те са ваксинирани вече и няма да се заразят от въпросната болест?!

Persona, имам още много други въпроси, но засега тези стигат!

# 24
  • Мнения: 41

1. Защо слагат фенол (протоплазмена отрова за клетките) във ваксините?
2. Защо слагат тиомерсал (живак под прикритие със сложни думи)?
3. Защо слагат формалдехид (метанол - отрова за мишки)?
4. Защо слагат алуминиев хидроксид, който в комбинация с живак е смъртоносен?
5. Защо слагат феноксиетанол - антифриз под прикритие със сложни думи?
6. Кога за последен път е тествано действието на тимерозал върху хора? (Знае се - 1929 година върху 27 човека, като всичките са умирели от менингит)
7. Защо на неваксинираните деца се гледа като заплаха на ваксинираните, след като те са ваксинирани вече и няма да се заразят от въпросната болест?!

Само още веднъж допълвам питането - защо се слага имунизация срещу болест(Хепатит Б), която е меко казано невъзможно да се прихване в конкретната възраст (новородено)? Наистина - мъжът ми ме попита - "Е, защо я слагат?" и аз до сега не съм открила адекватен отговор... Каква е "официалната" теза?

# 25
  • Мнения: 936
Полуофициалната теза за хепатит Б е, че на новородените им се взема кръв, правят им се изследвания, бодат се и какво ли още не, с какви ли не инструменти и пособия и така персоналът ще се чувства спокоен, че няма да причини нещо на бебето.

# 26
  • Мнения: 3 098
Не е нужно да се обяснявате на всеки дошъл тук, за да се гаври с начина ви на мислене и живот.
Човек, когато е тесногръд и няма желание да остави другите да бадат такива каквито са, вие не можете да промените мнението му. А то за вас едва ли има значение, тъй като всеки си има ценностна система.

# 27
  • Мнения: 41
Полуофициалната теза за хепатит Б е, че на новородените им се взема кръв, правят им се изследвания, бодат се и какво ли още не, с какви ли не инструменти и пособия и така персоналът ще се чувства спокоен, че няма да причини нещо на бебето.
Хаха, значи един вид - ако не раждаме с "персонал", нито пък ни бодат детето - няма никаква нужда... Сериозно - това ли е версията, поддържана от Министерство на Здравеопазването? Ще се гътна от смях, ако е така. "Бием ви малко отрова, за да не ви отровим с друго" Joy
Наистина - има ли някаква брошурка, закон или подобно, в което да е описана "ползата" от точно тази ваксина за новородено? Много ми е важно, споделете ...

# 28
  • Мнения: 3 483
Мулти, Крис, разбирам ви, точно затова писах и че едва ли му е тук мястото.

(в интерес на истината, ЩЕ прозвуча цинично,де, аз пиша в темата за Мтел, защото работя към оператора, но не за да запазя хляба си - мъжът ми е достатъчно подплатен - а защото искам да помогна на хората да разрешат по-лесно проблемите си. Та затова и просто ми се ще да вярвам, че Персона пише тук, за да убеди хората, че са на грешен път....за да помогне именно на тях.
Вероятно съм наивна и все търся доброто у хората.... Crazy)

# 29
  • Мнения: 37
Една книга за Льжата-тетанус.За сьжаление на немски.
http://www.amazon.de/Die-Tetanus-L%C3%BCge-Bakterium-Ursache-Imp … ung/dp/3981328620
"Защо бактериите не може да са причината и защо ваксината е безсмислена".
Може ли да дадете съвсем кратко обяснение какви отговори дава книгата на въпросите от заглавието?
Отказах ДТК-ваксината поради поне пет сериозни причини, една от които е защото знам, че е толкова токсична, че е използвана за предизвикване на анафилактичен шок при опити с животни Sad Но си остава дилемата как да постъпя в случай на замърсена дълбока рана.

Общи условия

Активация на акаунт