Всички ФЕВРУАРКИ се молим за малкия БОБИ и нашата ЛОРИ!- 32

  • 25 559
  • 707
  •   1
Отговори
# 60
  • област Варна
  • Мнения: 270
Благодаря за палчетата момичета! След час и половина се отправяме към болницата.
Палчета и от мен за Ad-i и за всички, които имат нужда днес.

И една закуска с кафенце от мен.


# 61
  • Мнения: 2 447
Честито на Ремедиос.Да е жива и здрава бебка.Много да слушка и папка.
Стиснати палчета на Еспинозка и на Ади,чакаме Ви с хубавите новини...   Hug  Hug
След час и аз съм на преглед да видим какво мисли човека- ще ли излиза или не.... Mr. Green

# 62
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Добро утро и от нас. И ние сме на доктор след час и половина да видим и ние какво ще правим с моето подуване. Да ви кажа аз май искам вече да излиза, само където знам че на системи ако съм много ще ме боли но ще видим Арниката дали ще действа Mr. Green Искам да се пробвам без упойка.
anilevI не е писала скоро. Дано да се отчете тези дни Simple Smile
Тук е много мрачно и много гадно времето. Ужас
Хайде палчета на мамите които имат нужда и леко раждане на тези които ще преминат в другите редици Hug

# 63
  • Мнения: 426
Еспинозка  Hug Hug Hug Да мине по вода всичко, чакаме новинки. Приятна среща с бебата  Hug

Добро от нас, тази нощ се наспахме. Май масажите по коремчето и кремчето за загряване иматефект. Само на два пъти ставахме от писъци и два пъти се хранихме.


Хубав ден от нас милички  Hug

# 64
  • Мнения: 2 908
Добро утро!
Лори,какво кремче ползваш? Аз продължавам да се тегля в къщи с и без нея и не ми харесва какво показва електронния ни кантар (показва горе-долу-за 15 дена от изписването: +400г), моя приятелка каза,че този метод на теглене бил ужасно неточен,не знам какво значи това, но нервите ми не издържат до консултацията. Rolling Eyes
Чета,чета как някои майки кърмели в полусънено състояние бебетата си-чудя се как става тоя номер-моята дребна като заспи на гърдата няма щипане,бутане, шъткане и т.н. което да я събуди и да я накара поне малко да сукне-само си спи лапнала гърдата. Или суче будна активно, или заспива и настава мъка.
Много странно е нещо друго-на мен от раждането така и не ми се препълниха гърдите, както след първото раждане-чаках да настане "големият ад", понеже преди се и запушвах бързо, но сега нито се препълних, нито имам индикации да се запуша. Чудя се понякога дали наистина имам кърма и дали малката суче нещо...

# 65
  • Мнения: 60
Добро утро , момичета  Hug Hug Hug

Честит рожден ден на патерици на The_Driver. Всичко най- добро и скоро да гушкаш най-желания подарък.

Честито на новите мами Diva 21, Elena_e, Zelda S, Gigkа и  Ремедиос. Да са ви живи и здрави бебчетата, да растат засмени и умни.

Стискам палци за Еспиноза, Ad-i и всички други който имат нужда. Дано всичко мине леко и без проблеми.

Аз след вчерашното чистене само се уморих доста и нищо друго, не иска това бебче да излиза и това е.


# 66
  • Русе/Germany
  • Мнения: 421
Сега се загледах доста на първата страничка и има толкова много мами които даже и веднъж не съм ги виждала тук. Дано със всяка една от тях всичко е наред и да гушкат сладки бебчета.

# 67
  • Мнения: 1
Добро утро и от мен и успех на всички за днес  Hug

# 68
  • Мнения: 426
ползваме bauchleim-salbe babynos-dentinox -май си говорихме скоро за него за лев и нещо, но после пускам и сешоара, като гледам да не е и много близко заради металните кочета на бодито. Но ние пием и чай на Хип и капки даваме. Накрая д си и призная, може би не трябва, но цяла нощ спахме две в едно. Корем с корем, много се успокоява и веднага заспива, пък и аз съм спокойна, че веднага ще го чуя.
 И да се похвалим днес се обадих на друг педиатър, човека каза, че ще ни вземе. Иска още днес да види Бобо пък в пнеделник с епикризата, като я взема от другата и акта за раждане го записваме  Party.
Беб пък така ми е натежал, Огнена и аз така се меря и излиза 600гр за 5 дни, че е наддал  Thinking вярно, че е загладен и има двойна брадичка и гривни по крачетата, но чак толкова.  И аз не мога да го събудя, щипя го нищо, но пък като се събуди и надуши млекоцентралата няма оправия  Crazy
ммммммм и почнах да го уригвам на две-три минути, като яде-кви уригни леле и голям човек ще го боли корема
стиснати палчета на Ади1 и Ади2, на Снежи  HugРемедиус честито ви бебче Hug

Последна редакция: пт, 18 фев 2011, 09:10 от loryn

# 69
  • Mostly in my mind
  • Мнения: 8 792
запис да не ви изпусна.
Честито на всички нови мами  Hug
Еспиноза, успех  Hug

# 70
  • Мнения: 186
Добро утро и от нас с бабчо  Hug

Днеска май ще има пак хубави новинки доста - палчета на Еспинозка, Ади, и всички, които имат нужда - с вас сме момичета  Hug

Честито бебенце на Remedios - я каква хубава датичка си е избрала малката бубичка  Hug

Ние сме с АМ на ХИПП - в Токуда даваха HA/хипоалергенно/, ние в нас ползвахме една кутия, ама после не можахме да го намерим при нас кикъде, само със заявка, и си взехме на ХИПП обикновено, не HA - розов ХИПП се води, и на бебо му харесва, нямаме проблеми, педито каза, че в родилните се презастраховат с тези хипоалегренни млека и ако няма някаква фамилна обремененост от алергии спокойно да си взема обикновено млекце  Peace

Лори - радвам се, че всичко е наред  Hug

Ние се разхълцахме както си спим, ставам да го гушкам... Hug

# 71
  • Мнения: 0
Добро утро и от нас.Честита Ива на Ремедиос-жива и здрава.Засега толкова от мен,че съм ядосана на мъжа-взе си отпуска само и само да може да ме нерви,и вече ми идва да го набия някой път,затова сега излизам малко навън,за да ми мине и да не пострада някой #2gunfire

# 72
  • Мнения: 2 908
Ама вие защо ги купувате тия АМ? Аз не съм купувала нищо, не желая да дохранвам,ако няма нужда. И се чудя-от къде знаете,че нямате кърма и дохранвате?
Лори,няма начин да има 600г за 5 дена. Rolling Eyes

# 73
  • софия
  • Мнения: 88
Имам въпрос към Елзе, Клото и Зеленото Човече.....

От сутринта Митето не се храни нормално, суче, спира да преглъща, след 30 минутки пак писва гладен..... опитах сега да изцедя и .... 30 гр., със зор от 2те гърди.... до снощи можех да цедя по 70-80.... как така изведнъж.... аз започнах да цедя за да увелича лактацията , а то какво стана.... храня се, пия течности.... на какво можце да се дължи и какво да предприема.... като не му пуска мляко и той ме "дъвче" и после заспива. Може да ви се стори много глупав въпроса, но аз се шашнах как така изведнъж намаля и то толкова много, цяла нощ си се храни нормално ....

Здравей Дидишонче,
Надявам се, че вече си по-добре  Hug Дали си опитвала да предлагаш втората гърда след като Митето исуче първата? Ако е склонен да засуче и след втората все още изглежда гладен може да опиташ отново да предложиш първата. Такава смяна на гърдите може да се направи 2-3 пъти тъй като организмът ни произвежда кърма и в самия процес на кърмене и тя слиза на порции през определен интервал време. Ако Митето отказва да засуче втората гърда евентуално би могла да опиташ след като спре да суче активно с компресия да му помогнеш да изсуче още мляко от гърдата.
Искам да те попитам, дали използва колдрекс? Бях ти писала, че една от съставките му би могла да повлияе негативно на количеството кърма и си мисля, че евентуално би могла да е причина за проблема.

Ще се радвам да пишеш и споделиш дали ситуацията при вас се подобрява  Hug




Много благодаря за бързия отговор... Първо да кажа, че прецених да не пия Колдрекса, изпих един чай и взех топъл душ, сега съм добре.....

Сменям гърдите, но нямаше нищо, накрая заспа, после цедене, цедене... четох за жио и чай от шипки, че помагали за увеличаване на лактацията.... пих много и веднага хапнах жито....

После пропуснах едно кърмене (дадох му изцедена вече кърма) и след няколкото часа пауза гърдите ми се понапълниха за яденето което предстоеше.... през ноща и тази сутрин е наред всичко, но наистина много се ошашках, извинявам се, за глупавия пост, но се надявам повече да не се случва,... а детето наистина беше гладно, а мляко нямаше.....

# 74
  • Sofia
  • Мнения: 155
Добро утро, момичета!

Честити нови бебчета от вчера и стиснати палчета на всички, които ще си гушнат бебоците днес!

При мен нищо ново - още сме си 2 в 1, ама днес и утре трябва да стискам, че доки го няма Simple Smile Дано все пак беборанка не реши да се преносваме. Останаха 5 дена до термин... Слава богу депресии нямам и страх май нямам, но ми е странно, а като видя уплашения поглед на милото, ме избива на смях...

Общи условия

Активация на акаунт