Кухните - 36 тема

  • 89 002
  • 740
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 3 641
little stranger и аз се колебая между гранит и техн. камък, ако си разглеждала сайт с цени на техн. камък, може ли да ми пратиш линк или ориентир?

# 46
  • Мнения: 987
Benitta, много свежа ви става кухнята    bouquet

# 47
  • София
  • Мнения: 4 397
little stranger и аз се колебая между гранит и техн. камък, ако си разглеждала сайт с цени на техн. камък, може ли да ми пратиш линк или ориентир?

Виж в SKV има гранит и тех. камък и цени  Peace

# 48
  • Мнения: 0

Ако не е тайна, коя фирма ти направи кухнята и от какъв материл е? Много ми харесва. Точно нещо такова ще пасва идеално у нас.

Трябва до седмица да поръчам кухня, а не знам към коя фирма да се обърна. Дайте съвети Simple Smile

# 49
  • Стара Загора
  • Мнения: 386


Честито   bouquet
Кухнята е страхотна!
С много любов да приготвяш ястията си в нея.

# 50
  • Мнения: 822
ditzve, честита кухня! Постформинг ли е, любимият ми материал за вратички... Ако не намерите черен хладилник, може да се облепи с фолио.

dramasetter, НЕ ти препоръчвам Димат омега

# 51
  • София
  • Мнения: 6
dramasetter,фирмата се казва Ивели.Вратичкете са от МДФ.

# 52
  • София
  • Мнения: 4 397
dramasetter, НЕ ти препоръчвам Димат омега

Сподели защо, в една друга тема има доста добри отзви за тях, ще е хубаво да се знае и другата страна.

# 53
  • Мнения: 158
   
http://ditzve.snimka.bg/other/ditzve.571681.22442864
ето и моята

много добре изглежда. ползваи си я със здраве

# 54
  • Мнения: 822
kimbolina, въпреки че моята е правена при тях....имам забележки, за парите които платих не би трябвало изобщо да говоря за грешки от тяхна страна. Сега пак се наложи да ползвам услугите им /разкрой и кантиране на кухня по мой проект/ и забелязвам недостатъци. Преди време нямаха плотове от 3,8 см., не правеха определени разрези и кантиране съответно. Сега въпреки, че са в нова сграда, цялата им организация на работа не ми допада - първо приемането на поръчката, ограниченията от програмата за разкрой, нямат етикетиране на готовите парчета. Разбира се това не касае тези, които отиват и просто поръчват кухня и всякакви други мебели и всичко това го избягват. Но понеже минах през всички етапи, вече съм наясно с доста неща. С Нюман ми е доста по-приятно да работя.

# 55
  • все тук
  • Мнения: 1 716
Аз да попитам нещо за мелниците за отпадъци. Някои ме разубеждават, защото изразходвали много вода. Моля някой, който има такава мелница, да ми обясни колко вода е необходима за смилането на боклуците.

# 56
  • Мнения: 0
Здравейте.И аз се записвам в темата,защото ми предстои ремонт и обзавеждане.А кухнята е най-важната стая за мен.  bouquet

# 57
  • Мнения: 11
Аз да попитам нещо за мелниците за отпадъци. Някои ме разубеждават, защото изразходвали много вода. Моля някой, който има такава мелница, да ми обясни колко вода е необходима за смилането на боклуците.

Ами точен разход аз не мога да ти кажа, но когато работи задължително трябва да тече вода. Сестра ми има такава и инструкциите за употреба бяха точно такива - при работа на мелницата трябва да тече силна струя вода.

# 58
  • СОФИЯ
  • Мнения: 186
Чудех се дали да пусна нова тема, но се отказах - все пак да попитам първо тук Grinning. Дали може да ми кажете по-евтини столове - кухненски - къде мога да намеря. Разходихме се из големите магазини .... минавала съм и по магазините по Пиротска... Препоръчайте моля! Казаха ми, че на Велинградски фирми били качествени и евтини - но  не знам в СФ къде ги предлагат! Ако някой знае - моля да сподели!

 Благодаря предварително !  bouquet

# 59
  • Мнения: 822
Не знам какво точто определяш като кухненски, но в момента в по-големите магазини /Баумакс, Jusk примерно/ има добри предложения за маса с 4 стола /тръбни + пвц /за цени от 130 до 200 лв. Не са най-прекрасните, удобните и т.н. фешън столове с маса, но за тези пари са просто доста изгодни.

Общи условия

Активация на акаунт