Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 438
  • 242
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 3 922
Една много добра оферта за Сънито: http://izgodnaoferta.com/team.php?id=63
Хотелът на е крачка от самия център (до "Кубан"), и все пак е на тихо място. Ние отсядаме няколко години подред в съседния - Калина гардън.

# 136
  • Мнения: 153
Една много добра оферта за Сънито: http://izgodnaoferta.com/team.php?id=63
Хотелът на е крачка от самия център (до "Кубан"), и все пак е на тихо място. Ние отсядаме няколко години подред в съседния - Калина гардън.
да да ... ама " отнася се за периода *01.05-15.06*" иначе хотела го знам  .. веднъж преминахме през фоайето му .... не е лош и не е голям,стаите изглеждат добре

# 137
  • Мнения: 3 922
Ето оферта за същия хотел и за юли-август, но за резервации направени до 31.05 - http://izgodnaoferta.com/team.php?id=66

# 138
  • Мнения: 153
Ето оферта за същия хотел и за юли-август, но за резервации направени до 31.05 - http://izgodnaoferta.com/team.php?id=66
браво момиче Hug ето това е оферта ...действайте ... хотела не е за изпускане ... видях го, много е хубав

горките от явор палас  Simple Smile те я позакъсали покрай клюки  wait но за мен чужденците са си виновни и то си го пише накрая пък и сме ги виждали такива  #Cussing out чети тук

Последна редакция: нд, 22 май 2011, 12:44 от Ashanti79

# 139
  • Мнения: 153
Greene това предложение ще те зарадва  Rolling Eyes тук цък
п.с. хм Rolling Eyes учудвам се че сделката за Явор Палас е приключила без нито един закупен ваучер  Thinking

Последна редакция: пн, 23 май 2011, 23:51 от Ashanti79

# 140
  • Мнения: 574
Greene това предложение ще те зарадва  Rolling Eyes тук цък
п.с. хм Rolling Eyes учудвам се че сделката за Явор Палас е приключила без нито един закупен ваучер  Thinking

Много добра оферта и учудващо, че още не е закупена от никой.

# 141
  • тук-там
  • Мнения: 4 274
Много добра оферта и учудващо, че още не е закупена от никой.

Може би, защото като деца се третират тези до 2г. - Над 2г - плащат 75%. Голяяяяма далавера.

# 142
  • Мнения: 153
принципно аз не се виждам със дете на Слънчев бряг ама реша ли да го взема и аз ще се дръпна ако тряа да плащам ... че и таман навърши 2 годинки ... хаха не влиза в бюджета

# 143
  • Мнения: 56
Аз онзи ден говорих с момиче което отговаря за офертата и обясних че моята дъщеря е на 2 г. и 6 м. и че не спи на отделно легло и тя каза че ще пусне запитване до хотела и днес ще ми се обади да ми каже и ще пиша.

# 144
  • Мнения: 3 922
Greene това предложение ще те зарадва  Rolling Eyes тук цък
п.с. хм Rolling Eyes учудвам се че сделката за Явор Палас е приключила без нито един закупен ваучер  Thinking

Разбрах, че този сезон собствениците на "Калина" ще дадат хотела под наем, но не знам кой го е взел и дали новите управители ще съумеят да се справят. Възможно е именно заради това да пускат такива оферти, ако не са успели да направят ранни резервации с чужди туристи.
Иначе наистина много странен е този сайт - с нито един закупен ваучер.

# 145
  • Мнения: 56
Сега гледам че за Калина Гардън е паднала пак цената в сайта на изгодни оферти беше 65 лв на ден сега е 56.70 лв

# 146
  • Мнения: 56
Сега ми отговориха от хотела значи дете до 11.99 не плаща дори и да е на допълнително легло безплатни са чадърите и шезлонгите на басейна

# 147
  • Мнения: 6 304
Ами значи е много добра офертата.

# 148
  • Мнения: 56
Само да предупредя че тази цена от 56.70 е за преиода до 14.07 сега ми се обадиха да ми кажат но въпреки това резервирах надявам се да ни хареса.

# 149
  • Мнения: 3 997
Тъкмо се канех да питам в друга тема. По-миналата година бяхме в Калина Гардън. Много ми хареса. Без да е прекалено лукс, който да те стресира и да ти всява чувство за малоценност. Т.е. обикновено хотелче, без превъзбудени миски вътре.

Но чуденето ми е за този сайт, които предлага тази оферта. И за агенцията, която по-конкретно предлага офертата. Пише май, че е от някаква "Кингс травел".  newsm78

Някой има ли отзиви? Вземал ли е от тук? Не смея да се хвърлям през глава. Опитвам се да намеря тур оператор, от който мои познати да са доволни. Да съм сигурна, че не е измама. Засега имам отзив само за Съни Турс като много коректни. Но те не предлагат чак толкова ниски оферти за най-силния сезон.

Другият предлаган за същата сума хотел се намира пък точно до Калина Гардън - става дума за Явор Палас. Отзиви?

Единственото, което не ни хареса когато ходихме, но то не е в пряка връзка с хотела, беше това, че колкото и да е ниска цената, тя после се компенсира с това, че заплащаш по 25 лева грубо казано, за да отидеш на плаж. И то пак става колкото да идеш в по-скъп хотел

Общи условия

Активация на акаунт