Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 440
  • 242
  •   1
Отговори
# 165
  • София
  • Мнения: 1 849
Момичета, някой да има отзиви за хотел Sun Palace? Нещо не се ориентирам къде е, пише, че е в центъра, дали няма да е много шумно?

# 166
  • Мнения: 1 894
Срещу х-л Кубан е, във вътрешна улица. Което предполага да е малко по-тихо от тези на главни улици. Чувала съм само хубави неща за него, но нямам лични впечатления.

# 167
  • Мнения: 303
Аз им пуснах запитване за края на юни. За двойна стая на база ол инклузив ми дадоха цена 155.25
лв. /при престой от 7 нощувки/на ден плюс 7 лв. за паркинг. Интернет имат само във фоайето на хотела.
Ако с това мога да ти помогна....

# 168
  • Мнения: 529
Можете ли да препоръчате някой хотел без AI (може и апартхотел). Да няма път до него и дискотеки, да е сравнително тихо. Може и далеч от плажа, не идвам за това. Като цена искам да е под 100 лева HB или BB след 16 юни.
Видях оферта за Метропол Чайка ризорт. Но на visit.bg има доста лоши отзиви. Притеснява ме и проблем с паркирането.

Последна редакция: чт, 09 юни 2011, 22:54 от FairyTale

# 169
  • София
  • Мнения: 1 849
beca, благодаря ти   bouquet Точно това ме интересуваше. Май ще се откажа, че не ми се ходи на централния плаж с три деца  Confused
map_n, моята оферта е почти същата, но за началото на юли. Благодаря и на теб, че се включи   bouquet

# 170
  • Мнения: 574
Запазили сме 14 дни апартамент в хотел Амфора на Слънчев бряг - All от 21.08 - излиза по 40 лв на ден на човек. Мисля че е много изгодна офертата.

Последна редакция: нд, 12 юни 2011, 14:01 от Val27

# 171
  • Мнения: 123
Запазили сме 14 дни апартамент в хотел Амфора на Слънчев бряг - All от 21.08 - излиза по 40 лв на ден на човек. Мисля че е много изгодна офертата.

Доста е евтино 40 лв за ОИ през август. Имате ли лични впечатления за този хотел ?

# 172
  • Мнения: 574
Запазили сме 14 дни апартамент в хотел Амфора на Слънчев бряг - All от 21.08 - излиза по 40 лв на ден на човек. Мисля че е много изгодна офертата.

Доста е евтино 40 лв за ОИ през август. Имате ли лични впечатления за този хотел ?
Вече сме биби два пъти в този хотел. Сега тази година ще сме за трети път. Хотела за тази цена е страхотен. Като всички има още какво за се желае, но за 40 лв е пре достатъчно. Във всяка стая има климатик, хладилник, телевизор и т.н. Тераса с масичка и столове...
Плажът е на две минути от хотела. Дори и на плажът си има All бар. Ресторанта е много чист, няма блъсканица, отсервират веднага и т.н. Единственото място където се събира малко опашка е на Снакс бара за палачинките и пиците.
В двора има детски кът за децата. Мъжът ми винаги играе волейбол с аниматорите и гостите на хотела. Всяка вечер програма, на която се говори и на българсдки задължително.
Единствения минус може би е че центъра на Слънчев бряг е малко далеч и за пеша не става. По близо е Несебър, отколкото например х-л Кубан. Но влакчето тръгва точно пред хотела, а и градският транспорт миналата година беше през 10 мин амтобус, така че това не ни пречеше.

# 173
  • Ловеч
  • Мнения: 782
Може ли офертата за Амфора?

# 174
  • Мнения: 574
www.imperialgroup.bg е сайта. В специални оферти е. Апартамент след 21.08 за 4 човека.

# 175
  • София
  • Мнения: 1 849
Val27, стаите с мокет ли са?
Този хотел и аз го заглеждам, дори изпратих запитване за него, но май закъснях с отговора за началото на юли. На мен ми харесва местоположението, тихо и спокойно е, наистина Несебър е по-близо, но за мен това е плюс. Само ме притесняват малко стаите, ако са мокет.

# 176
  • Мнения: 574
Апартаментите са с ламинат и двете стай. За стайте не знам, защото винаги сме взимали апартамент, но мисля че и те са с ламинат. Всички стай и апартаменти са с климатик и телевизор. Макар, че ние на морето никога не сядаме пред телевизора, за разлика от вкъщи, където винаги си работи, макар и да няма никой в тази стая.

Последна редакция: пт, 17 юни 2011, 09:41 от Val27

# 177
  • Мнения: 574
Запазихте ли вече хотел. Къде ще почивате? По кое време ще сте на Слънчев бряг?
А какво Ви е мнението за топката, където те изхвърля на такава голяма височина?

# 178
  • гр. софия
  • Мнения: 190
Здравейте! Извинете, че нахлувам в темата ви и въпроса ми е малко извън нея  Embarassed, но да попитам колко струват чадърите и шезлонга и има ли свободни зони, ако ние си носим чадър и къде са те? Ние сме в хотел Континентал за ориентация. Благодаря на отзовалите се  Peace

# 179
  • Мнения: 768
Свободната зона е зад чадърите по продължението на целия 8-9 километров плаж. За цените не знам, не съм проверявала.

Общи условия

Активация на акаунт