Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 375
  • 242
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 6 301
Ашанти, отказах се от Астория и Орел, вярно, че има безплатни чадъри  и шезлонги на плажа, но не ми се рискува. Двата хотела се хранят в един ресторант и си представям каква лудница е.

# 91
  • Мнения: 6 301
Моят избор за Слънчев Бряг- Хотел Континентал
http://bghotelite.com/web_main.php?id=509
Намира се в южната част, на нивото на хотел Бургас. 15 мин от Кубан, 15 до Какао.
Хотела е супер, стаите са приятни. Храната е отлична. Басейна е хубав, има горичка към хотела. Плажа е на 2-3 минути.

В старата част в стаите няма климатик. Лично аз мразя климатици, но ако някой има нужда, по- добре в новата. Peace
За сега обаче не виждам изгодни оферти, предполагам, че ще излязат до месец. Миналата година ги пуснаха през март- април ако не се лъжа. Thinking

В booking цената за началото на август например е 54лв за Парк хотел Континентал, и 60лв за Прима - колко по-изгодо от това  newsm78

# 92
  • Мнения: 574
Моят избор за Слънчев Бряг- Хотел Континентал
http://bghotelite.com/web_main.php?id=509
Намира се в южната част, на нивото на хотел Бургас. 15 мин от Кубан, 15 до Какао.
Хотела е супер, стаите са приятни. Храната е отлична. Басейна е хубав, има горичка към хотела. Плажа е на 2-3 минути.

В старата част в стаите няма климатик. Лично аз мразя климатици, но ако някой има нужда, по- добре в новата. Peace
За сега обаче не виждам изгодни оферти, предполагам, че ще излязат до месец. Миналата година ги пуснаха през март- април ако не се лъжа. Thinking

В booking цената за началото на август например е 54лв за Парк хотел Континентал, и 60лв за Прима - колко по-изгодо от това  newsm78

Именно!!! От това колсо по изгодно изкаме за ОИ.

# 93
  • Мнения: 1 099
  bouquet не се сетих да погледна в Буукинга Simple Smile Мерси!
в момента е 34 лв на ден на човек само със закуска.

Последна редакция: пт, 04 мар 2011, 12:46 от Ibsena_

# 94
  • Мнения: 6 301
 bouquet не се сетих да погледна в Буукинга Simple Smile Мерси!
в момента е 34 лв на ден на човек само със закуска.

http://www.booking.com/hotel/bg/continental-park.html?aid=323175 … aafec5750d85cb,12

54лв ол инклузив

Погледни и тук
http://www.nasamnatam.com/pochivka/Otstypki_ranni_rezervacii_lqt … v_Brqg-35742.html

Последна редакция: пт, 04 мар 2011, 13:28 от Ая

# 95
  • Мнения: 1 099
Ая мерси много, щях да изпусна всичко докато чаках на сайта  Hug

Вчера четох, че лятото щяло да бъде топло и вече ме подкара ваканционното настроение Laughing

# 96
  • Мнения: 6 301
Ами то всички вече сме на морска вълна  Laughing

# 97
  • Мнения: 1 099
Не остана   Whistling Март, април и айде  Mr. Green

# 98
  • Мнения: 574
Още няколко месеца и сме на морето на почивка.

# 99
  • Мнения: 153
аз пък през ден съм на морето Stuck Out Tongue Winking Eye .. нее това майката ... а почивкатааааааааааа ... Вал Ибсена щом искате ОИ в континентал за 54 лв . кво чакате  Wink ... само че аз бях в хотел "изглед парк" е ... не ми хареса ... така че моето търсене продължава  за база полупансион изглед море  Sunglasses
Джери  Hug къде се губиш и на къде ще хващаш ... реши ли?

Двата хотела се хранят в един ресторант и си представям каква лудница е.

еее ти за една лудница ли си  Party ... таман пак ше се почустваш като на 20  #Milti  ... а не  wash newsm28 1dishes и  knit

Последна редакция: пт, 04 мар 2011, 22:16 от Ashanti79

# 100
  • Мнения: 4 406
Дали е добре Континентал, имах приятелка там, масажистка беше в хотела, оплакваше се от храната. Е това все пак беше 2008
Ол-ът е много ангажиращ, заробваш се да не излезеш от хотела.

Ашанти, след голямо мислене към Нобел май се ориентирам. Хубави отзиви чета, близо ми е до Империал, 330 лв. закуска и вечеря за двама за 7 дни.
 За сега това е мнението,  имам да мисля още 25 дни  Joy

# 101
  • Мнения: 153
имам да мисля още 25 дни  Joy
опасна си ей  Twisted Evil брадвата ти на едно място 5 мин. не сече  Stuck Out Tongue ма нали сме една зодия  spoko
тии ей така на думи от как съм пуснала темата обриса Слънчев Бряг от единия до другия му край  Joy...ама дет викаш имаш 25 дни още ... може да си пропуснала някое кътче   newsm08
ари беее .... уважете и полупансионитеее .потърсете нещо евтинко и за нас  newsm45 smile3518

Последна редакция: сб, 05 мар 2011, 20:43 от Ashanti79

# 102
  • София
  • Мнения: 213
Ние резервирахме за Хотел Несебър бийч на ОИ.
Хубаво-лошо там ще сме-живи и здрави Grinning

# 103
  • Мнения: 4 406
То трябва да си пророк, та да знаеш какви номера ти въртят хотелиерите.
Сложили на един хотел ОИ, ама само на ядене и беалкохолното Rolling Eyes
Друг пък имало хотел в хотела. Подлъжеш се по евтината цена и айде, пращат те в долнопробния, а обявени и двата за 4* Confused (за Фиеста пиша)

vesimira, искайте стая отвътре, че другата страна е директно над главната улица (ако не ме лъже паметта за хотела). Аз утре ще резервирам и плащам.

И да питам, къде е Джани, знам че било евтино. Но винаги съм била или ОИ или на закуска и вечеря и не ми е трябвал ?

Последна редакция: нд, 06 мар 2011, 19:13 от Jerry F

# 104
  • Мнения: 1 099
От Кубан пресичаш шосето и продължаваш по улицата, перпендикулярна на шосето. В началото са сергиики, след 150м. се пада Джани от лявата страна. Няма да по пропуснеш.
И наистина готвят страшно вкусно на хубави цени. Wink

Общи условия

Активация на акаунт