Слънчев Бряг - предложения за евтини нощувки през 2011

  • 23 435
  • 242
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 153
Какво ще кажете за "Тракия плаза" и за "Родопи Цвете Флора" някой ходил ли е там?
за Тракия - да не е лоша оафертата и е ОИ
но за Родопи Цвете Флора  Shocked 111 лв през силен сезон НА ЧОВЕКК  (гледам във Visit.bg)
п.с. айде погледнах и във Китт.бг но явно Динели не е отчела факта че там цените са в евро и като сметнах идва 172 лева някъде за двама през август Shocked
 Галактик колко и да е от 1-ва ръка инфото ти .... си е скъпо  Thinking но ако знаеш нещо за други хотели по тънко .. уелкъм  Wink
че аз като е така ще ида на Нептун  15

Последна редакция: вт, 01 мар 2011, 15:29 от Ashanti79

# 76
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 783
 Grinning Grinning За цената няма какво да коментирам. Винаги са държали високи цени. Но комплексът е от турски тип - с водни пързалки, барове, пицарии, ресторанти. Пълен с немци - тя марката си е немска и така...
Нептун е добър хотел - LTI - си е също търговска марка с жестоки стандарти за качество /Флора е с тази марка също  Mr. Green/.
Тракия - винаги ми е бил странен хотел, те го пристрояваха, застрояваха - иначе е малко по-далеч от морето и точно до централната улица /шум денонощно/. Плюс от друга страна е близостта на централните дискотеки - Мания е съвсем наблизо, Айсберг, Лазур.

# 77
  • Мнения: 60
Аз гледах офертата в Кит и вярно , че в силен сезон е скъпо , но от 01,07 до 07,07 както мисля да резервирам е по 34 евро на човек или 68евро за двойна стая -133,28лв - то и на Албена най -евтината оферта е 130лв двойна стая ! В този смисъл реших , че тук не е чак толкова скъпо , но още не съм навила мъжът ми.
Galactic Voyager , а храната хубава ли е , въобще как е ол-инклузива ? Пързалките хубави ли са  и безплатни ли са за деца ? А мъжът ми се интересува дали има безпл.паркинг?
А Тракия плаза не е  хубав така ли? А ти като си работила там предложи някой хубав х-л на достъпни цени ОИ .Предварително ти благодаря  Hug

# 78
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 783

Galactic Voyager , а храната хубава ли е , въобще как е ол-инклузива ? Пързалките хубави ли са  и безплатни ли са за деца ? А мъжът ми се интересува дали има безпл.паркинг?
А Тракия плаза не е  хубав така ли? А ти като си работила там предложи някой хубав х-л на достъпни цени ОИ .Предварително ти благодаря  Hug

Пързалките са безплатни, паркинг няма - има 2-3 места, но там обикновенно е собственикът. Вариант е отстрани на хотел Флора да се спре. Храната е съобразена с вкусовете на немците, на пул бара на обяд се изнася скара, а в пицарията непрекъснато вадят топли пици, в основните ресторанти задушени зеленчуци, поне 3 вида меса и риба, салати, десерти и пресни плодове - съвсем нормално. Оплаквания, че храната не стига не е имало, вади се непрекъснато.
Ако се решите за там поискайте стая в новата част на хотел Цвете. Ако агенцията ви прати факс или имейл директно към хотела - управителите ще го вземат под внимание със сигурност.

Не казвам, че Тракията не е хубав - за мен мястото му не е добро - до централната улица и че плажът идва по-далеч.

Имам спомен, че миналата година хотел Делта бяха пуснали ниски цени.

# 79
  • Мнения: 184
Нашите бяха в хотел Делта с детето в началото на август с много добра оферта - 50лв на ден на човек на АИ и бяха сравнително доволни, но втората седмица се преместиха в Сол  Несебър Маре, заради шума в Делтата.

# 80
  • Пловдив
  • Мнения: 295
  Здравейте и от мен  Hug
 Два сезона работя на Слънчев бряг като екскурзовод на едни от най-капризните туристи / израелци / Mr. Green

 Информация за цени не мога да дам, но мога да кажа за някои хотели.

 2009 живях  почти целият сезон в Хризантема , но в стая от старата част на хотела.
 Стаите та, са по-малки , н о е по-спокойно от основната част.
 Имат ОИ  и храната  е отлична .
 Има анимация, но основно на немски , английски и понякога на руски.
 2010 хотелът беше пълен основно с румънци и израелци. Същото се очаква и за този сезон.


 Тракия Плаза - влизала  съм веднъж в една стая  и не знам дали всички са такива, но беше доста просторна. Имат ОИ  в което влиза и пързалката , но... хотелът няма ресторант , а туристите се хранят в р-н , до хотела. Храната , поне за мен не е нищо особено .
 И тук основните туристи за израелци.
 
 х-л Поморие - нямам преки наблюдения , но моя колежка живееше там  и е споделяла, че вечер не може да се спи от много шум. Точно срещу хотела  е дискотека Лазур и всякакви подобни заведения.
Храна  е под всякаква критика.

 Потърсете оферти за Тракия Гардън или пишете директно на хотела/ собственичката  е невероятна/.
   
 Това се сещам за сега .
 bowuu
 

 

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 10:37 от perah

# 81
  • Мнения: 4 406
Да имате инфо за Фиеста М, или Фиеста Бийч М, май са били два хотела в един  newsm78
Гледам много изгодни оферти за началото  на юни  Rolling Eyes

# 82
  • Мнения: 60
perah,Galactic Voyager  , много ви благодаря за изчерпателните отговори! Hug

# 83
  • Мнения: 1 112
Моят избор за Слънчев Бряг- Хотел Континентал
http://bghotelite.com/web_main.php?id=509
Намира се в южната част, на нивото на хотел Бургас. 15 мин от Кубан, 15 до Какао.
Хотела е супер, стаите са приятни. Храната е отлична. Басейна е хубав, има горичка към хотела. Плажа е на 2-3 минути.

В старата част в стаите няма климатик. Лично аз мразя климатици, но ако някой има нужда, по- добре в новата. Peace
За сега обаче не виждам изгодни оферти, предполагам, че ще излязат до месец. Миналата година ги пуснаха през март- април ако не се лъжа. Thinking

# 84
  • Мнения: 574
И ние много мислим за Континентал. Само хубави работи чувам за този хотел.
Миналата година едни познати от Г.Делчев бяха в този хотел и са много доволни.

# 85
  • Мнения: 1 112
Ако нещо те интересува, питай! От години отсядам в този хотел и съм много много доволна. А отношението към български туристи е много добро, особено в сравнение с други места в курорта.

Като има и много стар, неоправен континентал, мисля че се води Континентал 3-4. Но НЕ става въпрос за него.
Въпросния е новия, с частта Прима, с горичката, който съм го дала в линка Peace

# 86
  • Мнения: 153
Моят избор за Слънчев Бряг- Хотел Континентал
http://bghotelite.com/web_main.php?id=509
ъ .. не ме целете с развалени домати  #Splatама Континентал нещо ми прилича на Бай Тошевска станция от време оно  newsm73 ... а и видяхме ги тея дето миналата година бяха на ниски цени ... .. тази ги надуха два пъти  Money

Ая-та се заби в  Астория  и сега не се вясва Twisted Evil .. покри се като щраус Joy

# 87
  • Beyond the Frontiers
  • Мнения: 4 783
Контитентал 1-2 и Контитентал 3-4, по-близо е до плажа в сравнение с Тракия и Хризантема, но е от същият тип соц хотели. Нищо лошо естествено, ако цената е добра, защо не.

# 88
  • Мнения: 1 112
Ashanti79 , уверявам те, че Континентал и Примата са абсолютно модернизирани, по всякакви страндарти. Като Примата си е нов хотел. Нищо общо със соц.  Wink
Като пак казвам- с името Континентал е окичен и съседния комплекс, който си е баш от едно време, той е на други собственици, които не са го ремонтирали.
Главния вход от улицата не е кой знае какво, там първо се вижда една неремонтираната част, където настаняват персонала. Обаче от вътре, гарантирам, е супер- много приятно. Също и подходящ комплекс за малчугани, миналата година имаха и анимация. И храната е много вкусна, тя ми е една от водещите причини да се връщам там Embarassed Laughing

А добрите оферти ги чакам и аз, не  мисля, че ще ни пренебрегнат. За миналото лято имаше много добри оферти за наши хотели по английски сайтове, за съжаление не мога да се сетя кои бях точно. newsm78

# 89
  • Мнения: 574
Моят избор за Слънчев Бряг- Хотел Континентал
http://bghotelite.com/web_main.php?id=509

Ashanti79, не м този Континентал. Имам предвид новия Континентал. Нищо общо с тази почивна станция.

Общи условия

Активация на акаунт