Име за момиченце

  • 5 957
  • 79
  •   1
Отговори
  • Мнения: 31
Здравейте!Ние очакваме момиченце в началото на април....Но не можем да се спрем на име,то всъщност даже не можем да се ограничим до 5,а да не говорим до 3....Харесват ми много имена,до тук добре,ама после не можем да се спрем на едно....На мен лично името Савана много ми харесва,не знам защо,но....Обаче ми е ясно че няма как да кръстя детето си така,най-вече заради асоциациите,които се правят тук,а и ми е ясно как ще реагират голяма част от хората,та...Ето имената,които сме харесали...
Елица,Калина,Ава,Дария,Сияна,Моника,Миа,Ния,Луиза,Андреа,Лина....
Ще приемам и нови идеи...Предпочитам да не е много дълго,може и с международно звучене да е,даже е за предпочитане,но има и хубави български имена,та....Дано успеете да ми помогнете.

# 1
  • Мнения: 1 797
Повечето имена, които си изброила, много ми харесват.
И твоето име, ако съвпада с ника ти, много ми харесва Grinning

Бих добавила Ема, София, Лора, Елина ...


# 2
  • Сопот, Пловдив
  • Мнения: 1 016
Аз, както казах съм фенка на Сияна, други имена, които страшно много ми харесват от списъка са Дария, Моника и Ния. А ако Савана си ти харесва, на мен поне не ми звучи чак толкова неприемливо за БГ.  Peace

# 3
  • Мнения: 24
Аз ако имах момиченце, бих го кръстила Елефтерия. Страшно крсиво име според мен. Идва от гръзки и означава "свобода".

# 4
  • Мнения: 501
Към едното съм пристрастна,вижда се в лентичката ми  Heart Eyes ,но за съжаление напоследък много Дарии ... когато го избирахме изобщо не подозирахме колко е популярно ...  ooooh!
Ако имам някога отново момиченце ще е Ава  Heart Eyes

# 5
  • Мнения: 399
Повечето имена,които си изброила ми харесват,без Калина и Лина! Peace
Савана е страхотно,бих го използвала без притеснения! Peace
Предложения мога да ти давам до утре по това време поне  Laughing ,но ще се огранича с няколко:
Ноела  Wink
Емона  Heart Eyes
Хана  Heart Eyes
Ралица  Heart Eyes
Дана  Heart Eyes
Яна  Heart Eyes

# 6
  • Мнения: 4 555
Много хубави имена Simple Smile
Калина, Дария и Сияна диретно ги зачеркни. Хубави са, но е много вероятно да са по няколко в клас.
Ако имаше анкета, бих гласувала за Ава и Ния, но Ева ми харесва повече Simple Smile
Предлагам ти Елора  Laughing

# 7
  • Враца
  • Мнения: 76
аз съм за Луиза.

# 8
  • Мнения: 4 569
Сияна
София
Мария
Елена
Елица също ми харесва

Имаш близо месец да решиш.
Таткото на какво мнение е?
Аз не бих избрала името Савана-все още ми е странно за Бг.
Защо не Савина?

# 9
  • Мнения: 6 496
Имената които сте харесали са чудесни,а моите предложения са:Анна,Вера,Тина.

# 10
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
Елица,Калина,Ава,Дария,Сияна,Моника,Миа,Ния,Луиза,Андреа,Лина....

червените - да.

# 11
  • Мнения: 11 747
Аз съм за Савана!
От другите, които си изредила харесвам  Луиза и Ава.

# 12
  • Мнения: 31
Благодаря за предложенията....Ема ми харесва,но много Емички напоследък....То май и с имената Дария и Калина е същата работа...Въобщеее,не знам,не можем да решим...Може би като видим бебка името ще си дойде само...не знам....А таткото харесва всички имена,което прави и избора ми още по-труден,никак не помага...А за името Савана-дааа,харесва ми много,но знам как биха реагирали всички,знам че ако детето учи в България-съучениците ще се подиграват,та затова няма как....
И май пак остават Моника,Ава,Миа,Луиза и от вашите предложения-София,Яна,Елина....

# 13
  • София
  • Мнения: 44 337
Сара, Ейми, Лора, Мила, Лилия, Рената, Алина.

Последна редакция: вт, 22 фев 2011, 10:49 от Angel_Dust

# 14
  • Мнения: 399
...А за името Савана-дааа,харесва ми много,но знам как биха реагирали всички,знам че ако детето учи в България-съучениците ще се подиграват,та затова няма как....
...
Laughing Е,хайде,хайде,не е чак толкова странно името,не мисля,че ще се подиграват при положение,че 1/3 от децата вече са със странни имена! Peace
Силвана...прилича на твоя фаворит  Wink
Ирина
Силвия
Валерия
Адела  Heart Eyes
Дея
Бояна Heart Eyes

Общи условия

Активация на акаунт