СЕПТЕМВРИ - 35

  • 28 912
  • 743
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 1 504
Ехааа честита мома на Лъки..да расте здрава!

# 46
  • Мнения: 2 381
Честита радост на Лъки! Да е здрава и засмяна Simple Smile

12 кърмачка. Не вярах, че ще го напиша.

# 47
  • Мнения: 277
Ееее честито! Нови бебета Simple Smile Ми за Бебешондел не знаех... пък то бебето пораснало... Simple Smile
Моя близка приятелка имам бебе Тея Simple Smile и все й вика Чайчето ми Simple Smile (нали на английски се пише tea - чай) Да са живи и здрави и малките, и големите!  Hug
Eti, отстрани голям смях, много ти се смях на чорапите... то не че е много смешно, ма...  Hug

# 48
  • Мнения: 5 026
Честито бебе на Лъки, живо и здраво   bouquet

# 49
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 836
Бре, 40% от населението на темата кърми, а други 6% са кърмили доскоро Laughing супер.

# 50
  • Мнения: 12
Аз до скоро кърмих, гласувах и в анкетата...
Аз по принцип имам големи гърди. Преди да забременея 75DD, после минах на сутиени за кърмачки, които към края(6-7-8-ми месец) изглеждаха просто ужасяващо и намериха своето място в коша за боклук. След това си купих един 85DD, сега ми става стария сутиен със 75, но той е малко отпуснат, пък и аз като спрях да кърмя започнах диета, та може и спадането на циците да е от нея...
А пък чорапи има и при мен, ама то си е от край време, така че вече съм свикнала и не ме притеснява Crazy

# 51
  • Мнения: 233
Честита радост на Лъки! Да расте здрава, весела и с много късмет!
d34 ама много искам да си вляза в предишните размери  Whistling след спирането на кърменето е зле, ама каквото - такова.
Всички болни бързо да се оправят  Hug
Соник - много положителни емоции утре и с по-малко стрес  Peace

# 52
  • Мнения: 279
Привет и от нас!

Ние празнуваме, мъжо стана на 30, рекох да ви почерпя за негово здраве

Наздраве!

Лъки, честито!
соник, успех утре!

Не кърмя вече от два  месеца  Peace!
А гърдите са ми по-малки и от преди  Cry!

Последна редакция: ср, 23 фев 2011, 00:15 от ivilda

# 53
  • Мнения: 107
Така, записах се и аз в анкетата като кърмачка номер 15.  Grinning

Честита бебка на Лъки! Да расте здрава и щастлива малката госпожица.   bouquet
Ивилда, честит ти рожденик! Да ти е жив и здрав, да те слуша, обича и глези.  Party

Аман от тези грипове и вируси! Бързо да минават!

Въобще не мога да преценя на къде отиват нещата с моя бюст, ама и още е рано, де - предвид кърменето. Освен това имам да свалям поне 10кг, пуста лакомия... и тепърва ще има да се изненадвам пред огледалото. Blush

Соник, на добър час в работата!  Peace
Аз сякаш още не съм психически готова да се върна в офиса, освен пречките покрай местата за яслите. Иначе, поработвам от къщи периодично.

# 54
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

Ивилда да е жив и здрав мъжа ти...Да те слуша и глези.. Grinning
Днеска рано рано ще ходим при педи да слагаме пентаксима...
Брех, 40 човека гласували в анкетата, а има няма пишем 10... Thinking

# 55
  • Мнения: 279
Добро утро!
Мерси за кафето!
Легнах в 1, станах в 5,30 - не можах да спя нещо. Беше ми тежко на стомаха, така е като се ограничаваш известно време и после като похапнеш ... мммм много благо бях наготвила .... Flutter

И аз днес мисля да минем до педи да искам направления и ще питам и за ваксината. Чух че пак има много болни из града та може и да я пропуснем.

# 56
  • Мнения: 8
Добро утро!
Аз вчера гласувах като девета кърмачка (ако се не лъжа), но нещо не ми зареди да попиша.
Искам да ви споделя, имаме си едно наборче, мома, Викито, от последните ни събирания съм много приятно очарована как си играят, целуват се, заливат се от смях. Валери преди малко странеше от децата, мисля че не му бяха интересни, търсеше като племеницата по-големички.
И исках да ви попитам, дали да се притеснявам - ако го оставя може да гледа цял ден музикалния канал #Crazy. Почвам да го ограничавам, той като хипнотизиран, е малко и злоупотребявам, защото го използвам да сменя на спокойствие памперса и вечер да се облечем след банята. Но той вече си иска сам!
ЧЕСТИТА ДЕВОЙКА НА ЛЪКИ! ДА Е ЖИВА И ЗДРАВА, И ЕДНО ЩАСТЛИВО ДЕТСТВО!
Болничките веднага да оздравяват!

# 57
  • Мнения: 414
Добро утро!
Честита рожбичка на Лъки!Да е жива и здрава!  bouquet
Брех, 40 човека гласували в анкетата, а има няма пишем 10... Thinking
Точно и аз това си мислих...Дали не влизат други майки само за анкетата? hahaha
Щях да забравя-Ивилда,да ти е жив и здрав бате!Да те глези,слуша и засипва с обич и внимание!  loveuuu
Като се замисля че и моя скоро е рожденник.....но с 10 години по-голям от твоя Wink
Покахонтас нещо се загуби Thinking,а и не само тя,де....

# 58
  • Мнения: 1 046
Лъки да ти е живо и здраво малкото съкровище, а на теб бързо възстановяване....  bouquet  bouquet  bouquet Hug

За бельото, да влязох си в сутиените от преди това, ама не и в гащите  Joy..След като спрях да кърмя, направо ми се спихнаха циците, но както и Бу каза след около 2-3 месеца се напълниха със съдържание и сега съм доволна от масата Crazy...

Биодриксил - Коко го е пил, точно два пъти и съм без забележки...

Боби ми беше с темп по нощите достатъчно висока и сега е с 38 градуса...Нямам идея от де е, всички сме здрави, не се е срещал с болни хора и..Имам притеснение от ваксината нещо да не е, но пък минаха 3 дни, в които нямаше никаква реакция Thinking. Никакви други симптоми няма, освен темп... ooooh!

Ивилда да ти е живо и здраво мъжлето  bouquet

# 59
  • София
  • Мнения: 2 145
Привет от мен Mr. Green
Благодаря за стиснатите палци! Вече се настаних в офиса, ама като за първи ден още не съм се ориентирала с какво да се захвана. То разни промени, нови колеги, всеки с нещо различно се занимава. Crazy
Честита девойка на Лъки, да им е жива и здрава  bouquet

За анкетата - отдавна не кърмя.
Като спрях циците ми изглеждаха потресаващо, но след няколко месеца се подобри положението. Естествено нещата са далеч от старите форми, ама какво да се прави...

Общи условия

Активация на акаунт