СЕПТЕМВРИ - 35

  • 28 872
  • 743
  •   1
Отговори

Анкета

Аз...

Опции:

# 30
  • Мнения: 5 026
Добро утро. Ненаспала съм се, 2 нощ  Tired Свилчи изгоря от т - 39,3  Confused Дали ще преборим тоя налеп без Аб  Rolling Eyes

Яяя, нов бутон

# 31
  • София
  • Мнения: 2 138
Добро утро!
Атракция, дано бързо му мине на Свил Hug Честно казано аз при налепи директно се мятам на АБ, хич не ги бавя тия гадини.

===
И, Соник, какви са тия екстри??? 3 часа фризьор само... Wink
Така е, като стъпвам във фриз.салон 3 пъти годишно после забравям да си тръгна Mr. Green

# 32
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Синфлорикс и аз не мисля да слагам. Въобще всякакви ваксини извън имунизационния календар не ме блазнят. Противогрипните пък въобще не искам да ги коментирам, при положение че един грипен щам може да мутира и да повтори даже в рамките на няколко месеца.

И аз така.
(това вместо "запис", разбирате ли)

Пускам анкета за преброяване на кърмещото население, че ми е любопитно колко % кърмят още, следващата ще е за работещото! Grinning

# 33
  • Мнения: 414
Добро утро!
И Дани спа неспокоен-още не са избили гадните зъби и приплаква милия.. SadА и трудно заспал(гушнах го да го приспивам и съм заспала преди него Blush)Като не излизаме следобед и не се измори навън после хем в къщи полудява,хем и не заспива така лесно Tired

# 34
  • Мнения: 493
Синфлорикс и аз не мисля да слагам. Въобще всякакви ваксини извън имунизационния календар не ме блазнят. Противогрипните пък въобще не искам да ги коментирам, при положение че един грипен щам може да мутира и да повтори даже в рамките на няколко месеца.

И аз така.
(това вместо "запис", разбирате ли)

Пускам анкета за преброяване на кърмещото население, че ми е любопитно колко % кърмят още, следващата ще е за работещото! Grinning

Аааааа, подвеждащ въпрос, аз кърмя ама не Явор  hahaha Анкетирах се че отдавна не сме на кърма  Peace

Ваксини не съм слагала НИКАКВИ след като Явор направи реакция към втория пентаксим, нямам и намерение да слагам. За Тея също  Peace По-късно ще напиша малко новини за Теичка че сега съм с двамата и е лудница  Crazy
Мая май ме беше питала в старата тема за казуса с яслата - за сега си остава в къщи Явор, майка ще ми помага от следващата седница  Peace

# 35
  • Мнения: 314
Брех, 7 кърмачки до  тук Thinking Мислех, че сме по- малко останали.
Добро утро. Ненаспала съм се, 2 нощ  Tired Свилчи изгоря от т - 39,3  Confused Дали ще преборим тоя налеп без Аб  Rolling Eyes

Милото, бързо да му минава. Hug
Моите двете снощи и те с по 39 градуса, Лора днес е в пъти по-зле, хъхри, кашля Tired Обадих се на педи, явно ударното хомеопатично лечение изобщо не е подействало на Зоя, а за Лора каза, че е по-опасно, още вчера чула, че провеждало на долу, та от тази сутрин и двете са на АБ. Sad И така...отново.

# 36
  • Мнения: 5 026
Арлина, много хубав аватар имаш  Laughing Да се оправят девойките  Hug

Свиле отрази първия си АБ - биодроксил пие, не го бях чувала до сега. Реших да видя на къде му се развива налепа - малии, страшнО, обадих се на док и решихме да почнем, щото е малък, щото да не го мъчим и тъй.

# 37
  • Мнения: 314
Арлина, много хубав аватар имаш  Laughing Да се оправят девойките  Hug

Мерси Wink Обаче ми я няма ЛЛЛ линийката Rolling Eyes Изчезна
Хм и аз не съм го чувала Thinking Явно е нов.  Хм, той точно за фарингит пише, че е.
Педи каза, че са малки и много бързо се развиват при тях нещата, опасно е. Дано бързичко му просветне сега на Свил Hug

# 38
  • Мнения: 38
Хоп, да се отбележа като осма кърмачка и в този ред на мисли да се оплача как трайно съм си настанила прелестите в сутиен 80D.Въпрос към мамите, които спряха да кърмят:успяхте ли да си влезете в бельото от преди.....или да свиквам с гледката?
Арлина, АтракцияHug да се оправят бързо дечицата! Биодроксил съм давала на дъщеря си през 2002 г. Тогава педиатърката ми даде една мостра, която имаше, защото беше решила, че има ангина, но в последствие се оказа пневмония и продължихме с пенецилин. Надявам се, че на Свилко ще му подейства, щом става дума за ангина.
За имунизациите-слагам само това, което е задължително.

# 39
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
d34, явно ситуацията с бюста след спиране на кърменето е относителна, защото имам приятелка на която бюста си остана голям и след отбиването, но моя за няма и месец откакто не кърмя изчезна съвсем и станах като индианка с едни висящи, изпразнени от съдържание кожи Crazy
Някога ако имам финанси ще си сложа силикон, но засега ще се задоволя със сутиен с по-големи подплънки Mr. Green

Атракция, Арлина, с АБ поне бързо ще живнат децата. Веднъж, два пъти в годината не е фатално да се дава АБ, но съм много против да го изписват за щяло и нещяло. Явно откакто нашумяха случаите на починали неадекватно лекувани дечица докторите съвсем гледат да се презастраховат, поне съдя по нашта педиатърка, която уж ги изписва в краен случай и набляга предимно на хомеопатията, ама напоследък чувам и от други места, че все по-често ги предлага.

# 40
  • София
  • Мнения: 1 504
Ами да не се повтарям за антибиотика, ама такъв само след антибиограма, докато излезе широкоспектърен  Peace И да не забравяте пробиотиците, че са си задължителни, а обикновено докторите не ги изписват.
За гърдите...еми станаха значително по-малки, вече не са овални и пълни с мляко  ConfusedНемога да кажа, че са и кой знае колко увиснали, но със сигурност формата не им е като преди... Едва ли обаче ще си вляза в сутиените преди да родя, защото бяха 70В хе хе..Докато кърмех бях 80С, сега са ми големи обаче...Карам с едни бюстиета и ми е много удобно

# 41
  • Мнения: 36
Мойте  bombs са кат чорапи на простор  hahaha

# 42
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мойте  bombs са кат чорапи на простор  hahaha
И моите, а още кърмя Crazy

# 43
  • До хладилника, който обичам
  • Мнения: 22 786
Те и дупетата не са ни както бяха на 18 Crossing Arms

Лъки е родила Адриана на 19.02.2011 г. в 21.07 часа - 3640 кг, 50 см!   bouquet ей сега видях втв Фейса. Онзи ден я видях на срещата на Бебешкото кафе, суперсвежарка беше.

# 44
  • Мнения: 314
Каква хубава новина! Честито бебече на Лъки, да им е живо и здраво!  bigdance2 Tada dance  ura

Общи условия

Активация на акаунт