СЕПТЕМВРИ - 35

  • 28 921
  • 743
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 8
Добро утро!
Голяма затишие!
За кръщенето - отидохме така и се преоблякохме така
. Много неочаквано ми попадна това костюмче, даже беше супер евтино - 35лв. и ми се стори много сладко! Heart Eyes

# 691
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
И аз си спазих традицията и с двамата. След къпането бяха целите в бяло - миша с панталонче и блузка, Габи по гащеризон

# 692
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Бебешондел...ми то май няма значение кой ден се кръщава. Хубаво е да е неделя, ама пък брат ми кръстиха племеника ми в четвъртък, защото искаха да съвпадне с първият му РД...бяха питали изрично попа дали може...
След 5 дневно ходене в ДГ Кати е с леки сополи от вчера  Mr. Green Очаквах да окапе по-рано...защото имаше кашлящи и с жълти сополи деца...Почнах инхалации с физ разтвор...Купих си превантивно инхалатор  Wink ДОри немога да кажа, че е болна, защото гърлото не е червено...Говори основно носово...сополите са задни...Та така...Най-вероятно утре няма да я пусна..Макар че, може би трябва да почна да се правя на луда и да я водя гъгнеща на ДГ и да чакам да я върнат, защото основна причина за връщане е червено гърло...А това че някое си бърше жълтите сополи с ръкав - не е причина  ooooh! Но айде стига съм се възмущавала, ами да взема да свиквам, че това ме чака.... Mr. Green
tsveta ами дано освен съвети, повече хора се включат в инициативата ви...Аз разсаждам цветя пред блока в саксиите и винаги някой ги оскубва...некви прости мушката/винаги можеш да си отчупиш чепка, а не да изкорениш цялото растение/...или петунии...баси и хората...Немога да го разбера все още...

Последна редакция: нд, 03 апр 2011, 09:42 от EmiR

# 693
  • Габрово
  • Мнения: 1 330
Арчита, ЧРД на патерици  bouquet

И на нас ни предстои двойно кръщене сега на Цветница, но за облеклото не мисля да спазя традицията, а ще купим дрехи, които да може да обличат и после.

Емир, пет дена здрава си е цяло постижение като за първо ходене Wink


# 694
  • Мнения: 493
Ние освен кръщенета ще правим и църковен брак и за това не може в събота. И аз харесах цветница, но нали уж по време на пости не може?

# 695
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Кръщене може да се прави по всяко време, така каза попа

# 696
  • София
  • Мнения: 2 149
Ние освен кръщенета ще правим и църковен брак и за това не може в събота. И аз харесах цветница, но нали уж по време на пости не може?
По време на пости наистина не може църковен брак Peace Ние затова останахме само с граждански, защото се женихме точно по това време.

Навън е направо приказка. Ако не трябваше да спи Никола изобщо нямаше да се прибирам.

# 697
  • Мнения: 5 026
Ауу, Бебешондел, пак ще си булка  Flutter Супер Simple Smile

Не ми стига, че са ме налегнали едни кърмачески неволи, ами и кръста пак ме скова. Та дясната  ми половина на тялото е като развалена  Confused

# 698
  • Мнения: 212
Хаха, Мая, Алекс беше с такова костюмче на сватбата на братовчедка ми лятото - http://www.facebook.com/photo.php?fbid=1657444317483&set=t.1 … 61208&theater
Ние го взехме за 25 лв.  Wink И понеже тогава му беше доста голямо (панталоните ги бяхме подгънали доста) мисля да иде с него на кръщенето си, лятото евентуално... не съм мислила още точна дата, покрай именния му ден ще да е... Пък Невена на нейното отиде така - http://marinafil.snimka.bg/children/nevena-kr-shtene.454861.16475081 и си тръгна така - http://marinafil.snimka.bg/children/nevena-kr-shtene.454861.16475113.

# 699
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!

Нищо интересно....Кати бързо се справя с хремата, но няма да я пускам на ДГ...Ангел още държи положението...пък ще видим какво ще стане...
Трябва да мия прозорци, обаче хич незнам откъде да я подхвана...като няма кой да  гледа децата...За двата часа дето Ангел спи...няма да мога да се справя...освен един по един... Thinking

# 700
  • Мнения: 5 026
Добро и от мен Simple Smile
Моите и двамата кихат, гъгнат и аха да им текне носа. Божидар го пратих сега, да видим.

Къде  е Надина?

# 701
  • София
  • Мнения: 1 504
Atrakcia ми честно казано  аз бая се чудих дали да не я пратя...ама ще е недолекувана и май нещата ще се зациклят  Thinking.  На пръв поглед въобще не изглежда болна, освен гъгненето...Ама пък ако не си бях в къщи, със сигурност щеше да отиде на ДГ...

# 702
  • Мнения: 1 046
Арчита със закъснение малко-голямо, Честит Рожден Ден  bouquet Обичащи мъже ти пожелавам и положителни мисли в главата  Hug

Надина ви наблюдава от балкона....Тук съм - малко в липса бях тия дни, ходихме най-после до Добрич, ама попаднахме на време  Sick От петък 9 часа сутринта до събота около 3 следобед не излязохме от една стая...Ядеш, спиш и каквото още се сети човек всичко там. А какви планове имахме само, цял ден навън с децата или поне децата на баба си, а ние по улиците, ама ......Времето беше отвратня, съответно при виждане веднъж месечно с баба си, мистър Мрън не ме пускаше и до вецето да отида. Коко откачи - нямаше нищо за правене, беше си взел книжки и някоя друга играчка, ама колко да се занимава...Няма тв- само канал 1 и бтв, няма комп, абе скръб отвсякъде...На следващия ден Мрън се събуди с темп около 37,3-37,7 и така цял ден - явно от зъбите, щото нямаше никакви други симптоми, освен зверско хапане на пръстите си и смилане на бибата...А свекито решила, че ще останем и още една вечер. Директно, без капка срам си казах, че не мога повече да издържам там и нямам търпение да си тръгнем. За Мрън колкото и невероятно да ви звучи си мисля, че си страда за дома. В момента, в който влязохме в къщи, все едно се преобрази и темп замина и всичко, пак си стана моето си диваче...

Установих, че Боби не обича да му пея песни, не само аз де и майка и баща му, който се опита да запее някаква песен и това вече е готово да ти издере очите. Ужасно много се е разприказвал, дори два пъти вече ме спираха да ме питат на колко години/месеци е, че толкова бърбори, но аз го отдавам на присъствието на Коко. Ееее сега, на фона на някои деца си е направо мълчаливец, ама си го сравнявам с Коко, който само на "ъ" я караше и това малкото ми се вижда гениално направо Laughing

Въпрос към момичетата имащи гледачки, колко е удачния период за запознаване на детето и новата жена newsm78

Айде да не ви досадих....

# 703
  • Мнения: 53
Nadina, аз прецених, че две седмици е ОК. Първата седмица идва четири дни по три-четири часа. Втората - пак четири дни, но стоя малко повече и не съм влизала при тях изобщо. Тази седмица щях да тръгвам на работа и да ги оставям по цял ден заедно, но си пуснах отпуск, че имам за един изпит да уча. Пак ще идва за по няколко часа на ден. Но си зависи от детето де. Косара само аз и баща и сме я гледали. На никого не е оставяна, няма баби в София и т.н.
Да не си решила да тръгваш на работа?  Mr. Green

# 704
  • Мнения: 1 046
E, то и нашто си е свикнало само с мен, така че ще ми е необходимо всякаква информация...
Иначе да, в началото на юни почвам - надявам се де, ще стане ясно тази седмица като се видя със шефката  Wink

Общи условия

Активация на акаунт