СЕПТЕМВРИ - 35

  • 28 922
  • 743
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 149
Аз прецених, че 2-3 седмици ще са достатъчни, за да свикнат един с друг. Жената идваше сутрин към 10 и стоеше до 13ч. Първите 2 седмици излизах и стоях заедно с тях до градинката, после започнах да ги оставям да излизат сами. В началото аз го хранех, тя гледаше, после започна тя да му дава обяда. За първи път останаха за цял ден сами, когато тръгнах на работа.

# 706
  • София
  • Мнения: 21
Привет!Пиша по-малко, че повече сме навън докато времето е хубаво.Нищо интересно и при нас. Вчера бяхма до зоопарка-интересно му е, но след малко му писва и иска да ходи на всичките клатушки, въртележки, балони и т.н. ooooh!
Мъжа ми заминава командировка в четвъртък и не знам как ще се оправям с диването.До сега не съм оставала сама с него, като се сетя че понякога до тоалетната не ме оставя да отида...... Sad
Чудесна е инициативата с почистването, но за съжаление няма да имам възможност и аз да го направя.
Аз също не съм спазвала традицията да е в бяло на кръщенето-направихме го септември, заедно с р.д.http://www.album.bg/mayski/images/26095070/149299/
а после http://www.album.bg/mayski/images/26095084/149299/

# 707
  • Мнения: 53
Nadina, не знам как е при теб, но на мен ми беше адски трудно да свикна с мисълта, че ще пусна чужд човек у дома, ще му поверя детето си. За това започнах доста по-рано да разпитвам познати, събирах координати на различни жени и т.н. За съжаление се оказа, че нито една от препоръчаните не беше свободна в дадения момент. След това пуснах обява във форума. Срещнах се с много жени, някои ми допаднаха, други - честно казано ме стресираха доста. Simple Smile Накрая уж намерих човек, който да ми хареса. Писах във форума какво се случи - дойде веднъж и повече нито дойде, нито се обади. Явно с Косара сме много страшни. Simple Smile Сега си намерих едно момиче, което много ми допада и Косара много я харесва. Надявам се всичко да е ОК и да нямаме проблеми. Ако те интересува още нещо и мога да помогна - питай. Може и на ЛС.  Peace

# 708
  • Мнения: 1 046
Благодаря ти за инфото... Свикнала съм с мисълта, че ще има чужд човек в дома ми, но при мен е по-лесно, защото ще работя на смени и реално половината ден ще си изкарвам с детето аз...Уж съм намерила и аз човек, дано да не почне работа докато ми потрябва сериозно...Притеснявам се, че Боби е наистина голям Мрън и да не вземе да стресира жената.

# 709
  • Мнения: 100
Привет и от нас!
Кой от вас ще ходи на море и къде? Препоръчайте някое хубаво място с нормални цени, макар да не сме решили още със сигурност.
Болничките да оздравяват бързо!

# 710
  • sofia
  • Мнения: 3 706
Добрютро!
Страшен мързел ме е налегнал, апатия и отпуснатост...Явно пролетната умора ме е хванала...Така не ми се прави нищо, че чак ми се реве...
Хубав ден на всички!

# 711
  • Мнения: 279
Добро утро !!!

И мен ме мързи ... вчера се разправях с цветята, мъкнах от тавана до градината едни делви и .... сега съм се схванала.
Отделно само мисля за брат ми, още не са му излязли изследванията, но май е нещо сериозно. От едните изследвани показва че няма достатъчно костен мозък  Confused и само го мисля. Немога да отида, няма кой да гледа малкия, и ми е хептем гадно. Ама да не ви развалям деня.
Дано отново е слънчев !!

# 712
  • Мнения: 82
Добро утро!

kri6kami6ka, и аз имам такива дни, даже и на разходка не ми се излиза, камо ли да домакинствам нещо....иска ми се да седна в някое кафе на припек и да не мърдам ама нямааааа  Mr. Green Вчера отидохме в едно кафе с детски кът, а аз през цялото време седях на ръба на пясъчника и виках "Ива, не така...".
Nadina, дано ти се подредят нещата по най-добрия начин. А за г-н Мрън - може да се окаже, че като е сам с жената е съвсем различен. Аз например наблюдавам подобен "феномен" с Ивата. С бабите, че и с баща си е някак по-спокойна и слушаща. При мен е най-голямата бесня, а как крещи, ушите ми писват. Така, че стискам ти палци.
gary, тази година ще се разминем с морето по обясними причини. Но аз лично обичам южното черноморие  Peace
Хубав ден, момичета  Hug

# 713
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Хич не съм си доспала...влизам в отбора на боледуващите със страшна сила. Кати цяла нощ не е спала, защото я сърби ухото...Днеска сутринта ходихме на УНГ...Ухото почнало да се възпалява от така наречените градински сополи  Mr. Green Взехме секрет...очаквам и да се изолира нещо, защото досега от хрема ухо не я у боляло....Ангел също прохърка през нощта....Та ха да ми е честито...
Гари мин. година бяхме в станцията на Мин.съвет на Сл.бряг...много хубаво за децата и много съм доволна....
Дописвам се...инхалаторите вършат прекрасна работа...Благодарение на инхалациите секрета отзад се е разбил и не е жълто-зелен Mr. Green, а жътеникав и течен. Реално хремата почти е овладяна, но явно си има бактерийка....Първия признак за възпалено ухо е сърбеж...и чак след това идва болката...
За капак и бате се разболява, явно Кати ще ни гътне всичките с тия градински сополи Laughing

Последна редакция: вт, 05 апр 2011, 10:11 от EmiR

# 714
  • София
  • Мнения: 54
Добро утро!
Ивилда, стискам палци да не е нещо сериозно  Praynig
Аз почвам да подготвям багаж, че следващата седмица се връщаме в България  Simple Smile И тати ще е с нас цяла седмица  Party Бая багаж има да събирам  ooooh!
Ние след малко ще излизаме, че все още е слънчево, но щяло да завали по-късно и да се възползваме от хубавото време  Flutter
Приятен ден от нас!

# 715
  • Мнения: 100
Ивилда, дано всичко да е наред с брат ти!
EMIR,звучиш ми много професионално, направо бих се консултирала с теб за някоя болежка или настинка, поне ще ми ги разясниш нещата. Обикновено вадя с ченгел обяснения и подробности от лекарите.

# 716
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Еми, а да си честити първите градински сополи Mr. Green Hug Няма отръване така че аз почнах да се правя на глуха и недовиждаща като другите да ти кажа. Е, с жълта хрема не съм я пращала, освен ако не е остатъчен сопол след АБ, но повечето родители дори и магарешката кашлица се правят, че не я чуват Tired
Ние с Габи бяхме на пулмолог и махаме Фликсотида newsm44 Лошо само, че Куфарджиева напуска и сега трябва да си търсим нов доктор Sad а други специалисти не знам

# 717
  • Мнения: 91
Честито на Габи (:
Покахонтас непременно да звъннеш да се видим като се преберете (:
При нас нищо интересно, бате го оперираха незнам за кой път от киста на опашната кост  Tired дано този път да не рецидивира вече, че мн кофти.... одеве бяхме на ваксина и лекарката ни изписа да пием thuya occidentalis 15ch веднага след ваксината 3гр, 1час по късно пак 3гр, довечера 3гр и утре вечер пак, за да не даде някаква реакция ваксината, че тази реимунизация се приемала по трудно от организма.... никъде не намерих обаче инфо какво точно е тази thuya... ако някой е ползвал би ли ме светнал  Peace

# 718
  • Мнения: 1 046
Не знам каква е, аз я имам на гранулки от боароновата хомеопатия и също съм давала...
Иначе туя-та сама по себе си е декоративно дръвце Simple Smile ползва се в озеленяването много успешно...http://www.google.bg/search?q=%D1%82%D1%83%D1%8F&hl=bg&b … &ved=0CDUQsAQ

# 719
  • Мнения: 91
Не знам каква е, аз я имам на гранулки от боароновата хомеопатия и също съм давала...
Иначе туя-та сама по себе си е декоративно дръвце Simple Smile ползва се в озеленяването много успешно...http://www.google.bg/search?q=%D1%82%D1%83%D1%8F&hl=bg&b … &ved=0CDUQsAQ
Мерси Simple Smile ма аз имах предвид за самите гранулки не намирам точно за какво са мн обширно действие имат май...не е като някой применро са за течни сополи, други за зелени и тн.

Общи условия

Активация на акаунт