СЕПТЕМВРИ - 35

  • 30 800
  • 743
  •   1
Отговори
# 150
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 211
Прочетох, нямам думи. Само ще се моля родителите да го преживеят някак и на никой да не се случва подобно нещастие

# 151
  • Мнения: 66
И аз съм много тъжна от снощи  Cry Моля се да няма повече майчини и бащини сълэи НИКЪДЕ и НИКОГА!  Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig Praynig

# 152
  • София
  • Мнения: 2 316
И аз четох за Валето снощи, ама то какво да го коментирам. Горкото детенце, а родителите му... не ми се мисли как се преживява такова нещо. cry

Ники снощи вдигна 39.5, свалихме я с триста зора. През нощта пак се събуди горещ и се принудих да му дам Хексалгин. Днес въобще не ми се рискуваше и му давам Нурофен през няколко часа, сега чакам да видя тази нощ как ще е.
Мъжът ми го гледа одеве, каза, че гърлото му е зачервено, и сигурно утре ще го заведе при педиатърката да го види и тя.

# 153
  • Мнения: 100


Добро утро! Кафе за вас!

# 154
  • Мнения: 8
Добро утро!
Потресена съм от вчера и не мога да измисля какво да напиша Tired!

# 155
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 211
Добро утро. Моето диване още спи Crazy Събуди ме, че сънуваше нещо, а сега продължава да кърти диването
Аз след като прочетох вчера за Валката направо....... нямам думи, имам желанието да изтрепя всичите лекари,з ащото много добре знам какво правят, а как после се изкарват невинни професионалисти Crossing Arms

Аз днес съм на женско парти, надявам се вечерта да ме зареди с положителни емоции Grinning

# 156
  • Мнения: 100
САмо аз ли не зная какво е станало  вчера?

# 157
  • Испания и Стара Загора
  • Мнения: 1 036
САмо аз ли не зная какво е станало  вчер а?
Влез в темата на февруарчета 2009г.
И аз прочетох вчера,просто нямам думи.Надявам се лекарите да бъдат наказани.. Praynig

# 158
  • Мнения: 503
САмо аз ли не зная какво е станало  вчер а?
Влез в темата на февруарчета 2009г.
И аз прочетох вчера,просто нямам думи.Надявам се лекарите да бъдат наказани.. Praynig
И аз четох за детенцето Sad Не мисля обаче че ще има наказани...  Confused В статиите ги изкарват нещата все едно нищо не е можело да се направи  Close  Като знам, че и на мен ми предстои ходене по болници ми става страшно  Confused Да почива в мир малкото детенце и нека не умират деца  Cry

# 159
  • Мнения: 100
Едно ангелче си е отишло от света и мъката ще бъде вечна.1 Пред очите са ми очите на тази майчица, ужас...

# 160
  • Мнения: 416
Добро утро!
Много пуста нашата тема....
Снощи къпя детето и само при мисълта че някой ден заради нЕкви мърльовци може да не си го къпя вече избухнах в рев...Милата женичка CryА Валенцето такова разкошно детенце...Дано наистина е на по-хубаво място Praynig

# 161
  • София
  • Мнения: 2 316
Добро утро!
Ники пак вдигна температура през нощта въпреки Нурофена. Сега чакам да видя какво ще каже лекарката, че вече ми е адски притеснено, 48 часа и все с температура, егати Confused

# 162
  • София
  • Мнения: 1 504
Добро утро мацки!
Незнам какво да напиша... Не искам и да си мисля какво им е на това семейство...Дано  ВАленцето наистина е на по-добро място. И дано, ако наистина има лекарска грешка... този път да си получат заслуженото...
Соник май грипа протичал така...ама незнам...
Бебешондел  Hug

# 163
  • Мнения: 1 046
Добро утро...

Соник не 48 часа, ами 3-4 дни нон стоп е температурата- така си е вируса и не давай през няколко часа само нурофен, ами го редувай с панадол през 4 часа...хексалгина в краен случай....

Коко 3 дни нон стоп беше с температура и сега спря, но го удари в ухото  Tired Давах/м инфлуцид...Някой давал ли го е на малките това чудо, че се чудя за Боби, засега е само на осцилококцинум + витамин Ц...

# 164
  • София
  • Мнения: 2 316
Соник не 48 часа, ами 3-4 дни нон стоп е температурата- така си е вируса и не давай през няколко часа само нурофен, ами го редувай с панадол през 4 часа...хексалгина в краен случай....
Тя и педиатърката така ми каза по телефона, ама аз очаквах по-бързо да мине. Crazy

Това с ухото е кофти, дано бързо му размине на Коко Hug
Инфлуцид засега не съм давала, не знам от каква възраст се води.

Общи условия

Активация на акаунт