ФОРМУЛА 1 - сезон 2011 - БЪРЗИ и ЯРОСТНИ

  • 28 642
  • 736
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 4 668
Аз се успокоих и даже сготвих вече  Laughing
Такаааа ... Честито 3-то място на Алонсо . Много ме зарадва , защото така се поразпиляват точките и Хамчо не диша толкова във врата на Себчо  Twisted Evil
Страхотни изпреварвания . Браво .
За Мишо казах вече ... не трябваше да се връща , беше се оттеглил на върха на славата . От къв зор му беше да се бута между шамарите ... Много напористи младоци , много нещо  Simple Smile
Макларън ме изненадаха . Очаквах по предни позиции за тях . А и Хамилтън какво направи още в началото , че излезе от трасето  Rolling Eyes
Маса май се събужда ... започна да показва дух някакъв .

Гери - скучно ти е , защото Ало не е на мястото на Себ . Ако беше така , нямаше да ти е скучно , нали  Wink

# 661
  • Варна
  • Мнения: 294
 Mr. Green
мацкии, как е настроението  Mr. Green

Аз днес съм малко отнесена, ама да си посъбера мислите .. най-вероятно ще допълвам  Mr. Green

Честита двойна победа на Ред Бул! най-доброто трудно се побеждава, особено като тръгне прво и второ  Mr. Green. Още ме учудва разликата между двата Ред Була  Thinking. Но за мен 1во и 2ро място си ги заслужаваха. Фетел безгрешен от началото до края. Е, може да ни криво на нас останалите, но пък за техния отбор и фенове, това си е кеф отвсЕкъде  Mr. Green. Марк, на него пък му се чудя, що си усложнява живота  Mr. Green. Лош старт, не добре износване на гуми в първите две спирания и тогава и Нандо дори го изпревари, но добре, че сработиха последните спирания и отново се видя разликата между шаситата. Толкова небрежно изпревари Алонсо, че не трепна оня болид, мхм  Mr. Green
Поздравления за Алонсо. Поне този път отбора му се реваншира за предишните състезания - добро начало, добра стратегия (много добри премерени влизнаия в бокса, завидях ви  Twisted Evil), добро износване на гуми. Нямаше шанс обаче, като го настигна Марк. Добре, че ненаправиха някоя глупост двамата.
Маса, обаче отново малшанс. за Плами - душко, днешното състезание стратегията си беше за 4ри спирания, ако не беше влязъл щеше да е в дъното. Това, че имаше проблеми и в бокса, и попадна в трафик е грешка и на отбора, . Но пък ми хареса карането му, бореше се много здраво, нооо състезание е, не винаги имаме късмет. .. а за малко, шях да му плясна един зад вратЪ, че резко щеше да влезе на мойтУ, ама му се размина  Mr. Green Mr. Green Mr. Green
Та като говориме за късмет  Twisted Evil - нали се сещате за кога ша спомена  Mr. Green. Разбира се, не е само до късмет. На наште нещо днес отново им куцаха и колите и стратегията. Лош старт и на двете коли, влизане в бокосве и попадане след това в трафик. Трябваше да се борят двете коли една с друга, което допълнително им изяде гуми (еее, не разбирайте, че не ми беше приятно да ги гледам, напротив, направиха невероятно шоу!, но предпочитах да го правят за по-предна позиция  Mr. Green). Когато питаха Хам, че двубоя им изглеждал много напрегнат и какво си е мислил той по това време - той каза, че просто и двамата много бързали да настигнат тези пред тях и за това така изглеждало  Mr. Green. Забавянето в бокса му, не ми се коментира  Mr. Green. Стратегията на Джиджо за 3 бокса, абсолютна грешка! Както и да е .. имахме си грешки и за това сме на тези места, това е!  Mr. Green  Crossing Arms
Ммммм .. а, да, дъ ню "силвер ероус" Mr. Green. Казах ви, че в самото състезание няма да могат да издържат на темпото. Намерили са обаче пролуката напред, щом са си подобрили квалификационното темпо, сега остава да си стабилизират и колата в състезателно  Mr. Green. Лош късмет и Мишо. Видя от близо мадЪр раша  Joy.
Още ми става смешно, Витя беше избухнал това състезание, като кон с капаци или беше на няколко водки  Joy.
Ланка, ти са питаш що никой не се зае с Витя, ама на кой му се иска да се кара с "пиян" руснак  Joy Joy . Как се караше на Хайдфелд  Mr. Green, хем той беше виновен.  Mr. Green

Последно за сега, поздравления за Коба, последен тръгна, завърши 10ти. Евала!

# 662
  • Мнения: 28
Приемете ме и тук  Praynig, скоро ми свършва футбола и ще следя само Ф1 и тенис. Фен съм на формулата от 2005 от както Алонсито детронира хегемона, гледам по някоя надпревара, не като да разбирам много. Започвам да ви чета. Влизам да адмирирам 3-тото място на Нандо, най-вече..  Hug   
aneli_s, евала за анализа, поздравявам те.  thumbsup

# 663
  • Мнения: 107
Ха, Нандовистка  Laughing Laughing Laughing. Е па заповядай... Добре си ни дошла!!!
 Hug

# 664
  • София
  • Мнения: 10 005
Ама разбира се - винаги има нужда от повече фенове, добре дошла!

...гледам по някоя надпревара, не като да разбирам много.

Ти да не мислиш, че ние много разбираме - с едно, две изключения - всички това правим  Joy Важното е да има с кого да споделяш единомислие и разбира се да спориш с конкуренцията. Е тук е доста миролюбиво, но с напредването на сезона сигурно ще се промени, особено, ако тоталната доминация се попропука.
И мацки забелязвате ли, че няма даже и за какво да спорим - почти няма спорни ситуации, за които да се захванем - суша отвсякъде  Crossing Arms Laughing

# 665
  • Мнения: 9 235
 Shocked Пускам си тази сутрин сътезанието, за да прехвърля  поне малко преди да го гледам и какво чувам  Shocked "...едвам не се размаза като муха на стена" ooooh!

Честита двойна на Ред Бул и третото място на Алонсо.
 

# 666
  • КиТ
  • Мнения: 2 490
Киа драго ми е да те видя  и тук Hug Hug Hug Hug ,макар като фенка на 2кратния Whistling Whistling Whistling

Лана да бе нещо много постно от гледна точка чепкането на нещо,но още е рано има време за изцепки Crazy

# 667
  • Варна
  • Мнения: 294
  Joy, хааха само Еди може да си позволи тва  Joy

  Mr. Green

  Joy

  Mr. Green

- вземайте пример мацкиии  Joy


  Mr. Green


- пуууу, чИ убав тука  Crazy



п.п. Киа bienvenida  Crazy

# 668
  • Варна
  • Мнения: 294
малко физиономийки:







Joy  Joy, уникален кадър  Joy

  Mr. Green

- уффф, чИ миришиии

  Mr. Green


 

# 669
  • Мнения: 4
Завърнах се пълна с впечатления.
Никога не съм очаквала, че гледането на живо
може да предизвика такива емоции.
Сега в къщи пред телевизора нищо няма да е същото.
Местата ни бяха на старт-финалната права и имах
възможността да ги наблюдавам докато приготвяха колите за старта.
Звукът е зашеметяващ. Не вярвах, че наистина
трябват тапи за уши, но се оказаха добра покупка.
Боксовете бяха точно срещу мястото на което бяхме, така че,
и тях "контролирах".
Фетел е недостижим, още на петата обиколка вече водеше чувствително
и така си остана и до края. В реално време усещането, че ги размазва е
много по-осезателно. Много е сладък. Видях го на живо.
Другият пилот, който видях е Розберг и той е много готин, но ми се
видяха дребнички.
Съжалявам за Маса, но съм доволна от представянето на Алонсо.
Двата макларъна предизвикаха доста емоции в публиката.
Имам и снимки, но не са много интересни, на фона на избора, който
има в интернет.
Анели, твоите снимки са много яки. Joy
Ще сложа само една, която ми е много любима.




Иначе имам още няколко качени за сега, ако на някого му представлява интерес.
По-късно ще кача и още.
http://donchovica.multiply.com/photos/album/1

# 670
  • Мнения: 4 668
Адашке , последната снимка на Себастиан ме остави без дъх ... седя и точа лиги  Crazy
Знам , че ме обичаш и ще ми я намалиш за аватарче  Praynig Praynig Praynig

Дончовица - браво на теб . Звука е страхотен наистина ... как ми липсвааааа ... Знам аз , че трябваше да ида в Турция , но нищо ... ще компенсирам с друго  Simple Smile
Повечето пилоти от Ф1 са дребнички , изключение прави Уебър и Мишо малко и естествено Кубица ... Даже Нандо е от най - дребничките да ти кажа ...  Laughing

Киа - добре дошла  Hug Ама много Нандовистки станахте , не знам как ще ви борим  Joy

И кво викате - скучно ви е , нямало за кво да се чепкаме  Twisted Evil Аз искам да ми е скучно и самотно на върха в класирането , а ще се включвам в споровете за принципа  Laughing

А на това се смях много - Победителят Фетел , нямал право да пие шампанско  в Турция , нямал необходимите години  Joy http://formula1.sportal.bg/news.php?id=12304&comments=2

Последна редакция: пн, 09 май 2011, 19:41 от Нел

# 671
  • Мнения: 28
Много ви благодаря, на всички  Hug    
Аз съм си за Алонсито от както се пръкна душичката, заради него гледам формулата.
Няма как да ви се меся в споровете за конкретен отбор, тъй като аз съм за всички  Mr. Green, бях за Рено, после за Макларън и сега Ферари. Като мръдне Нандо, помръдвам и аз.. ние сме като слепени, така да се каже...  yes
Но ще ми е много любопитно да следя коментарите ви и надпреварата от тук нататък.
Поздравления за фенката която се е върнала от Истанбул. Прочетох с интерес коментара ти и много се радвам за теб.   Simple Smile  
 
П.П страхотни снимки, особено там с муцунките..  Grinning   

# 672
  • Мнения: 436
Привет!
И ние се завърнахме вчера!
Уникално преживяване!
Снимки ще качвам по-нататък, още съм много отнесена, пък и на работа.

# 673
  • Варна
  • Мнения: 294
Адашке, заповядай  Hug
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc6/229524_2052567517 … 772_6631733_n.jpg

ще се включа малко по-късно, че снощи празнувахме ден победьй  Mr. Green и рожден ден .. ииии малко трябва да наместя чарковете  Mr. Green  Mr. Green Mr. Green


п.п. Дончовице, бравас за хубавите емоции, които сте преживели!  Crazy на хубави места сте били  Crazy. Завиждам ти, ама благородно, за изживяването, което сте има ли.
Отивам да гледам снимки!  Crazy

п.п.
Очакваме и Сончето с репортаж  Mr. Green
  п.п.п хихихи докато пиша и тя се появи  Crazy ... айде чакаме Сонче, чакаме  Crazy

# 674
  • София
  • Мнения: 10 005
Олееее, момичета, ужасно ви завиждам - така е никога вече не е същото пред телевизора. Обаче да ви кажа, тая година с толкова екшън по трасето, ако си на пистата според мене съвсем трудсно става да следиш какво се случва - аз изпуснах пред ТВ-то половината неща, НО пък емоцията, шума, публиката и разбира се сладурите в болидите, на метри от теб, е незабравимо. Дончовице, страхотни места, много хубави снимки си направила! Сонче, чакаме и от теб по подробно, когато можеш Simple Smile
(то ние и от Спас чакаме, ако има нещо написано  Wink)

...но ми се
видяха дребнички.

Понякога се чудя защо пък точно Формула си избрах, но мисля че заключението на Дончовица обяснява нещата - дребничките мъже  Laughing

И кво викате - скучно ви е , нямало за кво да се чепкаме  Twisted Evil Аз искам да ми е скучно и самотно на върха в класирането , а ще се включвам в споровете за принципа  Laughing

Хахахахаа, вече почвам да забравям, била ли си фенка на Дедо  newsm78

А на това се смях много - Победителят Фетел , нямал право да пие шампанско  в Турция , нямал необходимите години  Joy http://formula1.sportal.bg/news.php?id=12304&comments=2

А така, пък аз го видях, че си пийна - сега наказание - 5 места назад на следващия старт  Joy


Наистина страхотна снимка, малка се губи леко, но много добър фотос на Себчо!
Адашке, жив и здрав да е рожденикът (нали не си ти?) Упс не знам защо написах "адашке", сигурно по инерция  Joy

Общи условия

Активация на акаунт