Тема пишем за година, МАРТЕНЧЕТО лудува за трима (12)

  • 71 946
  • 704
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 76
И аз повторих имам си още едно момченце,което е на 8,5 месеца.Давайте не е страшно.

# 616
  • Враца
  • Мнения: 94
Честито на повторилите   bigdance2
Ние с Мама Ив ви водим с по още едно така,че е време да се позамислите за трето  Mr. Green
И на мен ми липсва времето на бременеенето.Обаче ще си остана само със спомените  Grinning
Затова си избрах и професия в която винаги ще гушкам бебета,а най -хубавото е ,че ще им дам  и живот .

# 617
  • Мнения: 97
 Hug Hug Hug И днес надниквам и ..ооо божееее, абе мацки от нас зависи дали ще сме тук или не Simple Smile
На новодошлите  бебчета  Heart Eyes в групичката  welcome ( под секрет знам за 6-7 ) и ако има просветени в нещата (  Embarassed позабравила съм) може да ги добавят към началната страница.
Вени благородно ти завиждам, аз още преди 2 год. осъзнах, че от мен икономист не става  Mr. Green На забравяй и Mamma  Grinning
Честит Рожден Ден на патеричка на Филип и Христо на Евчето! nbirthday  само като знам ,колко ги чакахме да се появят  Heart Eyes и нали са на една дата с моя съпруг  Wink
Някой от вас знаят, че Бобче е с Варицела... Crazy и да се отчета, че вчера бяхме на контролен преглед (леко се поизнервих пред кабинета на личната, защото макар да запазих час ни накара да чакаме 30 мин., а като се появи майка с бебе  Sick) но все още не е отшумяло шишаренето и в петък ни вика отново. Иначе когато констатира Варицелата ни дадоха един картон за входната врата за предупреждение на комшиите  Mr. Green и за посещение от личния на място удостоверено с подпис ...Оххх в тая Б-я всичко се прави ей така да отбие номер.
 Hug Hug Hug

# 618
  • Мнения: 6 362
Ехейй, от колко време наистина не сме писали тук.
Честито на всички, които имат по-малки бебета! Живи и здрави да сте и вие, и хлапетата!
Айде, скоро да ни настигнете  Laughing

Ние имахме доста сериозни изпитания и притеснения покрай Дарина, но... чукам на дърво, надявам се всичко да е зад гърба ни, поне се отхвърли най-страшната диагноза, но за няколко седмици/месеца, буквално побеляхме и не знаехме на кой свят сме. Сега уж сме я закрепили и е ок - ходи на народни танци и на пеене, не спира да говори и да пее/танцува - фурия, пълна с енергия и винаги готова с някоя нова щуротия.   Crazy


mama Iv, бързо оздравяване! Надявам се леко да я кара варицелата. Моите две моми миналата година я изкараха една след друга. Останах доволна от ефекта на кремчето Вирасут за облекчаване на сърбежа.

Честито на рождениците! Ще се радвам, ако Евчето се включи да покаже колко са пораснали младежите.

# 619
  • Мнения: 190
Ей, сладури трябва да се съберем и да се видим  Simple Smile Аз да се похваля пак съм бременна и чакаме бебоче Август месец. Дани е щастлив, че ще става батко, макар да не осъзнава още, че така няма всичко да е за него. Joy Joy Joy

# 620
  • София
  • Мнения: 1 462
Ей, сладури трябва да се съберем и да се видим  Simple Smile Аз да се похваля пак съм бременна и чакаме бебоче Август месец. Дани е щастлив, че ще става батко, макар да не осъзнава още, че така няма всичко да е за него. Joy Joy Joy

Tasty0703 Ех, че прекрасна новина.

И аз като Роси ще поизчакам още малко за второ Simple Smile
Липсвате ми момичета. То това във Фейса не е като това тук Simple Smile

 Hug

# 621
  • Мнения: 97

 Кафето от мен  Wink
Mamma   Hug Hug Hug за Дари
Tasty0703 Честито  preggo  леко и безпроблемно бременеене
Петяя така си е ...тук атмосферата си е друга, но пък теб лично в ФБ с интерес следя какви ги твориш в кухнята, а тук нямам този шанс Wink има си и своите плюсове

# 622
  • София
  • Мнения: 1 462
mama Iv   Hug  bouquet

# 623
# 624
  • Мнения: 97
smile3535 Забравих да кажа, че съм с две ръце за среща, но ще трябва да сръчкаме и другите мами в ФБ и да си решим тук кога да се случи

# 625
  • Мнения: 76
Може ли някой да ме добави във ФБ групата.Така може да съм по-активна,там на мен ми е по-удобно.
Там съм Камелия Йорданова-профилната ми снимка е от коледна фотосесия,на нея съм аз с двете си момченца.

# 626
  • Враца
  • Мнения: 94
Хайде да почваме съживяването на темичката  Hug
Аз все още не съм приключила сесията (остава ми един последен изпит в неделя) и ми е малко натоварено плюс това,че главата вече ми бръмчи от всякъде .
Ичи расте,прави щуротии всякакви,ама пък да ми е жива и здрава пък ще ѝ изтърпя глупостите  Mr. Green
Изкарах и един грип с усложнение пневмония и фарингит,но важното е,че всичко мина,че снощи като чух колко народ си е заминал от скапания грип и направо се уплаших  Sick
Tasty честито и леко бременеене.Да се похвалиш с едни розови гащи този път.
Ванче мерси за кафенцето  Hug

# 627
  • Мнения: 190
хаха, благодаря Вени, дано аз искам мома, ама пък то нали знаеш божа работа.

# 628
  • Мнения: 73
Сезонът на рождените дни започна!
Честит Рожден Ден на Ицко и Филип на мама Челси  nbirthday  bigdance2 cheers

# 629
  • Сред обкръжението
  • Мнения: 45
Ехеее, много хубаво! Връщате ме в хубави спомени! Явно сме имали нужда да подновим темата! Като гледам има ентусиазъм!
Чак ми се прииска пак да съм бременна, но и аз като Петя ще поизчакам (ама мисля да не е много Simple Smile ) Много се радвам на повторилите! Да са ви живи и здрави дечицата!

Tasty, честито и на теб! Леко бременеене!

За срещата съм ЗА!!!

Общи условия

Активация на акаунт