Къде в Пловдив???-19

  • 91 052
  • 751
  •   1
Отговори
# 240
  • Мнения: 9 119
Здравейте!
Кажете ми, моля, магазини в Пловдив, където мога да си купя ортопедични стелки на Dr.Scholl.
Мерси предварително!  Peace
http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=309000.0  Hug

# 241
  • Мнения: 299

 Embarassed Благодаря ти!   bouquet
Другият път май трябва първо да се поразровя  Wink

# 242
  • Мнения: 9 119
А, спокойно, аз тръгнах да търся адреса на един ортопедичен магазин, откъдето преди време купихме на мъжа ми именно такива стелки - но просто не мога да си спомня къде точно в кои улички се навряхме, дори квартала не помня...И в търсенето, попаднах на тази тема Laughing

# 243
  • Мнения: 19
 
Не се шашкай!!! Naughty Peace
Много "гадове" се възползват от, факта че много хора не са наясно с правата си и спекулират с това. Споко и хубава вечер!!!

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 22:57 от meri 68

# 244
  • Мнения: 19
Момичета, не знам къде другаде да попитам, затова питам тук, макар че не става въпрос за "къде", ами "знаете ли какво става с..." - на някой от вас, който е бил абонат на прословутите ДЦЦ, изпращали ли са нещо като призовка - да си върне техниката на оператора, иначе заплахата е съд и затвор Tired
Залепили са ми такова нещо на вратата, но долкото знам, Съдът все още не се е произнесъл по делото, съответно не е ясно чия собственост е въпросната техника (става въпрос за един пиклив модем, който естествено пазим, докато не се произнесат по делото и да е ясно на кого трябва да се върне).
Никой няма право да лепи по вратата ти каквото и да е / тя е твоя частна собственост/ и ако ти от този факт се чувстваш заплашена, притеснена или ти е създаден някакъв дискомфорт, можеш да заведеш дело срещу съставителя на тази "призовка" или каквото и да е залепено на вратата ти. За тази цел обаче, трябва да имаш свидетели, че точно това е било залепено на вратати и от него да става ясно, кой го е съставил / фирма, име, подпис, печат/.
КОГАТО НЯКОЙ ИСКА ДА ТЕ УВЕДОМИ ЗА НЕЩО ТОЛКОВА ВАЖНО ГО ПРАВИ С ПИСМО С ОБРАТНА РАЗПИСКА ИЛИ С НОТАРИАЛНА ПОКАНА, ЗА ДА Е СИГУРНО, ЧЕ СИ ГО ПОЛУЧИЛА / всеки, който знае къде живееш може да залепи на вратата ти каквото си поиска/!!! Peace
Всичко различно от това енесериозно и не си струва да се притесняваш! newsm78
Вероятно модемът, който се намира у вас не е присвоен или насилствено отнет от собственика , а доброволно предоставен по силата на някакъв договор.
За затвор.... Joyстава ми чак смешно, кой освен съда може да определи мярката / дори и присъдата на съда е обжалваема на по-висока инстанция/.
Не се шашкай!!! Naughty Peace
Много "гадове" се възползват от, факта че  хората  не са наясно с правата си и спекулират с това. Споко и хубава вечер!!!

Последна редакция: ср, 02 мар 2011, 23:56 от meri 68

# 245
  • Мнения: 9 119
Мери, благодаря ти за успокоението и разясненията Hug
Положението е такова, че в момента не живеем в апартамента - аз с детето не сме в града, а мъжът ми живее на друго място..и веднъж седмично минава през там, да вземе туй-онуй. И намерил въпросното нещо лепнато на вратата, толкова нагло написано, с цитиран Закон долу, грубости и заплахи, все едно сме криминално проявени мангали и им дължим не знам какво Sick
Разрових се в интернет, да прочета имйа ли и други такива случаи, или развитие по делото - оказа се, че по последни данни, о тянуари месец, развитие въобще няма.
Бележката не я бях виждала, видях я едва тази вечер - и ми се доповръща, прииска ми се наистина да заведа дело, но в момента правя нещо подобно в друга насока, и ще ми дойде в повече Crazy
Искрено се надявам да няма хора, които да се вържат на това. Но е наистина неприятно Confused

Извинете за спама! Embarassed

# 246
  • Мнения: 19
Наистина е неприятно, но това е нещо, за което не си струва да го отразяваш като факт и да си разваляш настроението. Stop
За по-лесно - изпрати ги да търсят майка си!!!  bouquet

# 247
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
Аз на ДСС още през октомври им казах, че ще им върна техниката, когато те ми върнат месечната такса, която им бях предплатила, а те ме оставиха без кабелна и И-Нет. Никой не ни е търсил - нито пари да ни връщат, нито техника да си прибират.
Стеф, а от коя от двете фирми, които се отделиха, са ви подписали въпросната бележка?

# 248
  • Мнения: 9 119
И ние така казахме, Бим Бам, когато искахме да си спрем договора (веднага след разприте, още в началото). То бяха скандали в офиса, то бяха чудесии, но мъжът ми се справи. Ние плащахме в фиса на Чорлу - и сега, бележката е май пак от онзи офис (този адрес пише) - мисля, че бяха АТВ Thinking (не е при мен сега бележката, но ще проверя точното име)

# 249
  • Мнения: 458
А, спокойно, аз тръгнах да търся адреса на един ортопедичен магазин, откъдето преди време купихме на мъжа ми именно такива стелки - но просто не мога да си спомня къде точно в кои улички се навряхме, дори квартала не помня...И в търсенето, попаднах на тази тема Laughing

ортопедични стелки и обувки по индивидуална мярка можеш да намери и поръчаш срещу новотела. ул. Белград № 8 . ъгловата кооперация най отдолу е магазин. Табелата бе май Новам Медика ако не се лъжа, но ще видиш бастуни, инвалидни колички и слухови апарати.
те там е.

# 250
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218





Благодаря за инфото ...и violenza, очаквам от теб и друга информация, ти знаеш ... на лични

Ааааааа, не съм забравила, като дойдат ще ти пиша Wink


.:.Stef.:., а защо просто не си върнете модема, той е собственност на фирмата, не се заплаща от абоната, така че не виждам драма !

# 251
  • Мнения: 3 987
Violenza и Gargamela, благодаря за информацията.   bouquet
И дете неща не се сещам точно къде са, но ще ги търся днес. Благодаря.

# 252
  • Мнения: 9 119
.:.Stef.:., а защо просто не си върнете модема, той е собственност на фирмата, не се заплаща от абоната, така че не виждам драма !
Явно не си била абонат на ДЦЦ Simple Smile
Проблемът е, че двамата съдружника се разделиха и в момента се съдят един друг, съответно съдът не е постановил чия собственост остава техниката (в случая, модема). Ако аз върна модема на един от двамата - все едно го давам на човек от улицата. И когато след време се реши окончателно на кого принадлежи това нещо - ще искат от мен да си върна тяхната собственост, но аз вече съм я дала на един от двамата. Ако се случи делото да спечелят тези, на кито съм го дала - супер. Обаче ако спечелят другите - оправданието "о, ами аз вече ви върнах модема" не важи, защото не съм го върнала на тях. И ще трябва да си го платя Simple Smile В момента се опитват да припечелят с измама, пак на гърба на клиента. Историята е абсолютно циганска. Ей това е драмата...

# 253
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
.:.Stef.:., абонат съм на АТВ САТ, чийто собственик е основател на ДСС, това е една от двете фирми, с нея подписах договор края на август, когато всъщност се разделиха, би трябвало и вие да сте подписали такъв! Понеже и аз смятам да се лиша от техния интернет, в офиса ми казаха да върна модема и следващия месец смятам да го направя Peace
Моля те, сподели коя от двете фирми прави тези цигании  и изпраща подобни призовки Mr. Green

Къде в Пловдив продават козметика на Teint Miracle, Lancome и YSL ?

# 254
  • Мнения: 9 119
Ясно. Значи, при нас е друг случая. Ние прекратихме договора още когато нямаше 2 оформени фирми - а просто се бяха счепкали. Т.е. не сме подписвали договор с нито един от новите собственици. "Призовката" е пратена от DC Corporation (Цифрова Кабелна Корпорация) - сега погледнах Rolling Eyes Това са май АТВ САТ...

Общи условия

Активация на акаунт