Къде в Пловдив???-19

  • 90 964
  • 751
  •   1
Отговори
# 315
  • София
  • Мнения: 2 855
Всъщност не знаех, че Миленков е нефролог, водила съм при него детето просто на прегледи, но той откри на наши близки проблем с бъбреците на детето и ги отпрати към София за лечение и операции, точно бактерии в урината мисля, че бяха, лекуваха се в Пирогов.

# 316
  • Мнения: 4 306
За микробиологията на Хронолаб съм чувала,че работят лекари от ВМИ.

# 317
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
PocuTa, вече са ти обяснили къде се намира Педиатрията.
Може да се влезе и от служебния вход с бариерата, веднага в дясно, по - близо е сградата. Пускат и с кола.
Вчера работеха два дежурни кабинета, в единия влизат с предимство бебета до 1г.

# 318
  • Мнения: 2 132
A, къде е тази Хронолаб?

# 319
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
A, къде е тази Хронолаб?

ж.к. Тракия, бл. 203, вх. Г, тел.2682285 и 0887272383

Ето тук има и карта:
http://catalog.bg/company.php?company=38409

# 320
  • Мнения: 580
Момичета ,къде мога да намеря Apta sensitive течен ?  Blush

# 321
  • Мнения: 4 306
A, къде е тази Хронолаб?

ж.к. Тракия, бл. 203, вх. Г, тел.2682285 и 0887272383

Ето тук има и карта:
http://catalog.bg/company.php?company=38409

Микробиологичната лаборатория се намира в уличка, срещу служебния вход на Панаира.
Ако става дума за вземане на проби на място /носен, гърлен и т.н секрети/, взимат само там. Иначе може във всяка друга от лабораториите им, но там правят анализите.

# 322
  • Пловдив
  • Мнения: 1 428
Майчета, а планове за 8-март имате ли? В смисъл решихте ли вече как ще го изкарате. Дайте идейки, може и за "с деца". Аз за варианат "с деца" се сещам само за Верди в Кючука, ще се радвам и за други предложения.

# 323
  • Пловдив
  • Мнения: 360
Моята идейка за 8-ми е масаж-обаче още чакам някой да сподели от къде е останал доволен(изключваме чужбина  Laughing   )?  Hug

# 324
  • Мнения: 3
Това мястоми го препоръча една от форумките и аз смятам да го пробвам за теезичасове цената е страхотна!!!!!!!!!!!!!!!

 Hug Hug Hug Hug Hug Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Hug Hug Hug Hug Hug     

--------------------------------------------------------------------------------

От няколко години ходя при Валя, салон Валенти. Намира се на Ибър, като вървите в посока Панаира се пада от дясно. На втория етаж е, но има стъклени витрини и голям надпис VALENTI. Масажа и е невероятен на колкото приятелки съм я препоръчала всички стават редовни клиенти. Масажа продължава около два часа, а понякога и повече, а цената не е висока - 35 лева. Телефонът и е:0888/204004


Ако решиш да го посетиш ще чакам да разказваш как е било!!!!!!!!!!!!!!!!

# 325
  • Мнения: 2 172
Здравейте!

Искам да попитам къде в Пловдив продават платове с детски мотиви-хубави цветни анимации?

Не някакви прекалено скъпи,а нормални платове на нормални цени,от които евентуално могат да се ушия комплект за кошара или пък покривки за ъглови легла  newsm78

# 326
  • Мнения: 1 477
Drozi,bim_bam благодаря ви.Намерихме ги въпросните кабинети.Много внимателно и учтиво ни приеха.

# 327
  • София / Пловдив
  • Мнения: 8 119
 Hug Оправяйте се бързо!

# 328
  • Мнения: 4 306
Здравейте!

Искам да попитам къде в Пловдив продават платове с детски мотиви-хубави цветни анимации?

Не някакви прекалено скъпи,а нормални платове на нормални цени,от които евентуално могат да се ушия комплект за кошара или пък покривки за ъглови легла  newsm78

Хасета преди имаше голям избор в магазинче зад централни хали. Предлагаха и ушиване по размер. Тия дни съм си го нарочила като цел да пообиколя района. Ако го направя, ще пиша.

# 329
  • Мнения: 2 172
Здравейте!

Искам да попитам къде в Пловдив продават платове с детски мотиви-хубави цветни анимации?

Не някакви прекалено скъпи,а нормални платове на нормални цени,от които евентуално могат да се ушия комплект за кошара или пък покривки за ъглови легла  newsm78

Хасета преди имаше голям избор в магазинче зад централни хали. Предлагаха и ушиване по размер. Тия дни съм си го нарочила като цел да пообиколя района. Ако го направя, ще пиша.

Много ти благодаря и евентуално цени да напишеш  newsm78 Hug

Общи условия

Активация на акаунт