Къде в Пловдив???-19

  • 91 051
  • 751
  •   1
Отговори
# 225
  • Пловдив
  • Мнения: 18 386

 Някой питаше кога откриват Кауфланд  в Кичука - утре  в 7.00  Hug
Къде в Кичука ще има Кауфланд?
Извинявам се, че сте го коментирали, но не съм много редовна с четенето  Embarassed

до Лидл т.е срещу районното


 Някой питаше кога откриват Кауфланд  в Кичука - утре  в 7.00  Hug

и ще стане мазало на паркинга,който е малък
а ще обслужва Кауфланд и Лидл

# 226
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Момичета, кажете ми откъде мога да си взема алое вера растението в саксия?

# 227
  • Мнения: 2 132

Гледах менюто на Хепи, но нещо бедничко..

сигурно си гледала някакво със скъсани страници сигурно, защото си имат хората
или някаква брошура, която е извадка
аз суши не ям /за съжаление, би ми се искало да ям, но просто не става, опитвала съм много пъти/, но последния път си имаше отделно меню за суши и беше поне 10 страници... това нямане ли е?

В нета го разгледах Simple Smile 4 страници като 1 е с комбо. - http://happy.bg/menu/menu_sushi.html.


16.80 на месец са здравните за безработните. Ако не си плащал за няколко месеца има и лихва  Peace

# 228
  • Пловдив
  • Мнения: 789
Има над 20 вида суши, мисля, че изборът е задоволителен Simple Smile
Трябва скоро да ги посетя и да опитам

# 229
  • Пловдив
  • Мнения: 294

 Някой питаше кога откриват Кауфланд  в Кичука - утре  в 7.00  Hug

Цитат
и ще стане мазало на паркинга,който е малък
а ще обслужва Кауфланд и Лидл

Аз живея в съседен блок   Mr. Green

# 230
  • Мнения: 2 132
Има над 20 вида суши, мисля, че изборът е задоволителен Simple Smile
Трябва скоро да ги посетя и да опитам
За теб може, но за мен не Peace От тези 20  за мен стават 3. Но все пак това е притурка към основното меню на Хепи, което обяснява бедния избор. А и мисо супичка ми се хапва Simple Smile

Нека и Каспър да се включи и да каже, дали това е суши менюто, за което тя говореше.


Сега ще потърся и сайт на Сол и Пипер, да видя те какво предлагат Wink

# 231
  • Мнения: 1 380
Момичета, къде в Пловдив мога да намеря и да си купя рукола?

# 232
  • Мнения: 3 987
Искам да ви попитам някой да ми препоръча цветарски (или друг) магазин в Пловдив където има по-голям избор на мрежи от тези, които обикновено се ползват за опаковане на цветя. Например такива или  такива

Под по-голям избор имам предвид повече цветове. Благодаря предварително

# 233
  • Пловдив
  • Мнения: 2 218
Момичета, къде в Пловдив мога да намеря и да си купя рукола?

Купувала съм от Метро и Пикадили, но не винаги има  Rolling Eyes

Stefka.b.k , в двата магазина на Отец Паисий, които са за опаковки има такива мрежички, както и във всички цветарски, на четвъртък пазара при цветята също  Peace

# 234
  • Майничка
  • Мнения: 12 644
Искам да ви попитам някой да ми препоръча цветарски (или друг) магазин в Пловдив където има по-голям избор на мрежи от тези, които обикновено се ползват за опаковане на цветя. Например такива или  такива

Под по-голям избор имам предвид повече цветове. Благодаря предварително

Има една фирма за цветарски и опаковъчни м-ли "Диги84", купувала съм и на дребно. Офисът е в пресечка на "Митрополит Панарет" (улицата от Понеделник пазар към р-т "Хеброс"), отляво, мисля че се падаше точно след пицарията

# 235
  • Мнения: 1 380
Момичета, къде в Пловдив мога да намеря и да си купя рукола?

Купувала съм от Метро и Пикадили, но не винаги има  Rolling Eyes

Stefka.b.k , в двата магазина на Отец Паисий, които са за опаковки има такива мрежички, както и във всички цветарски, на четвъртък пазара при цветята също  Peace


Благодаря за инфото ...и violenza, очаквам от теб и друга информация, ти знаеш ... на лични

# 236
  • Мнения: 2 132
Момичета, къде в Пловдив мога да намеря и да си купя рукола?
На едната сергия на Капитан Райчо и Петко Д. Петков (срещу Маркет център) зареждат почти редовно.

# 237
  • Мнения: 3 453
  Кауфланд работи вече в Кичука. Съвсем спокойно беше Laughing

# 238
  • Мнения: 9 119
Момичета, не знам къде другаде да попитам, затова питам тук, макар че не става въпрос за "къде", ами "знаете ли какво става с..." - на някой от вас, който е бил абонат на прословутите ДЦЦ, изпращали ли са нещо като призовка - да си върне техниката на оператора, иначе заплахата е съд и затвор Tired
Залепили са ми такова нещо на вратата, но долкото знам, Съдът все още не се е произнесъл по делото, съответно не е ясно чия собственост е въпросната техника (става въпрос за един пиклив модем, който естествено пазим, докато не се произнесат по делото и да е ясно на кого трябва да се върне).

# 239
  • Мнения: 299
Здравейте!
Кажете ми, моля, магазини в Пловдив, където мога да си купя ортопедични стелки на Dr.Scholl.
Мерси предварително!  Peace

Общи условия

Активация на акаунт