Къде в Пловдив???-19

  • 91 113
  • 751
  •   1
Отговори
# 555
  • Мнения: 2 011
Някъде в града продават ли детски колички Cybex?

# 556
  • Майничка
  • Мнения: 12 662
Някъде в града продават ли детски колички Cybex?

В сайта на Касида ги предлагат, така че може да питаш в магазините им. Аз лично вече близо година търся къде в града да си сменя задните колела на една Руби, че Царевец й видя сметката на гумите, ама нъц.

# 557
  • Точно където трябва
  • Мнения: 4 764
Влизам тук да помоля някой който се намира в района на четвъртък пазара да провери в магазина на Сортови семена за едни цветя - клематис и магнолия. Интересуват ме сорт и цена.
Благодарности на всеки, които се ангажира.

# 558
  • Мнения: 62
Момичета,знаете ли от къде мога да купя или да взема под наем за един ден карнавален костюм за деца  Rolling Eyes
В детската градина на 22 март ще правят карнавал и искат всички деца с такива костюми,а аз идея си нямам от къде на намеря  Simple Smile
Ако някой е купувал,нека да ми пише,може и на ЛС  Peace

Може да провериш и тук http://www.party.vlez.bg/?showpage=56684. Намират се в Кичука на "Чорлу" 48.

# 559
  • Мнения: 1 053
Момичета,знаете ли от къде мога да купя или да взема под наем за един ден карнавален костюм за деца  Rolling Eyes
В детската градина на 22 март ще правят карнавал и искат всички деца с такива костюми,а аз идея си нямам от къде на намеря  Simple Smile
Ако някой е купувал,нека да ми пише,може и на ЛС  Peace

Може да провериш и тук http://www.party.vlez.bg/?showpage=56684. Намират се в Кичука на "Чорлу" 48.

Благодаря ти в събота и там ще проверя какво предлагат,а някой случайно в Джъмбо да е виждал такива костюми???

# 560
  • Пловдив
  • Мнения: 1 856
miss_74, карнавални костюми съм виждала да се продават в магазина за дрехи втора употреба Фрея, на спирката след тунела.

# 561
  • Мнения: 9 129
Този магазин на Чорлу е много хубав, но рядко го виждам да работи Rolling Eyes
В Джъмбо покрай Хелоуйн имаше страхотни костюми, невероятни, после като съм ходила, пак съм виждала да има, но по-малко. И по Коледа имаше хубави костюми. Все ще се намери нещо Simple Smile

# 562
  • Мнения: 2 977
От къде да си купя покривки на метър, от тези , който не задържат петна newsm78

# 563
  • Пловдив
  • Мнения: 419
Знам, че някой по-рано беше питал, но не мога да го намеря. Търся гумени ботуши, номер 23 или 24 (а и магазина да работи събота и неделя)

# 564
  • Мнения: 9 129
Знам, че някой по-рано беше питал, но не мога да го намеря. Търся гумени ботуши, номер 23 или 24 (а и магазина да работи събота и неделя)
В Дайхман има Simple Smile Мисля, че бяха между 20 и 30 лв...

# 565
  • на село
  • Мнения: 33
Момичета,някой може ли да ми  препоръча професионален фотограф newsm78

# 566
  • Мнения: 9 129
За какво точно ти трябва - за снимане на детенце, сватба...?

# 567
  • Мнения: 362
Момичета,може и да не е тук мястото,но да попитам за отзиви за "Бюти Дерм Център".Гледах офертата за микродермабразио там,но все пак ми се иска,който е посещавал салона,да сподели.

# 568
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
Момичета,някой може ли да ми  препоръча професионален фотограф newsm78
Ако е за бебешки или детски снимки с две ръце препоръчвам Ели Карагьозова - студиото й е в Асеновград.

http://www.elena-karagyozova.com/

Последна редакция: чт, 17 мар 2011, 14:45 от Джони

# 569
  • на село
  • Мнения: 33
За какво точно ти трябва - за снимане на детенце, сватба...?
За снимане на дете ми трябва

Общи условия

Активация на акаунт