Тема Незабравима (Unutulmaz) 170

  • 34 868
  • 725
  •   1
Отговори
# 675
# 676
  • Мнения: 0
Мислите на Арас

Тойбе, тойбеее...колко съм смотан
оказах се в интриги омотан.
Еда ми крещи в телефона,
аз мълча кат Примадона.

Ми как иначе да стане
от действията на мама...срам да ме фане...
С кой акъл тая снимката занесе
и толкова проблеми ми донесе?

Съдружието кат гледам, няма да го бъде
нито любовта ми във вековете ще пребъде.
уж съм умен...много съм учил...
ама на хора около мен, не съм случил.

Толкова съм влюбен в Гулеровата Еда
макар, че тя е истинска беда...
От Харун не ще да се откаже
договора да скъса искаше...даже.

Оффф, защо с любов съм заразен?
Защо от очите на Еда съм поразен?
Кога ще свърши мойта мъка?
Да видя аз с Харун разлъка.


Ха, сега Здравейте дами и господине! Hug Hug Hug Hug

smile3525 smile3525 smile3525 smile3525Евала мацо! Улавяш им чувствата и мислите!

# 677
  • София
  • Мнения: 832
И аз да благодаря за преводите и страхотните стихове, с които ни дарявате!
Бобояна, напълно стм съгласна с написаното от теб!
Момичета, стана ли ясно какво е подтикнало Едже да говори с Еда, тя ли й се обади, Еда как се съгласи на среща? Нещо много неочаквано стана, но може би в разговорите по телефоните е било.
Когато Едже се обади на Еда по телефона и каза че иска да говорят,но Газелка отвърна не искам да говоря с теб,няма за какво,не искам да те виждам. Пуделката се заоправдава-много е важно,трябва да се видим,отнася се за Харун и тогава Еда се съгласи.
Е, по каква логика , тогава, Еда вдяна ,че Арас е изпратил снимката?! newsm78
Това беше разговора им по телефона  Peace,а Еда се досети след срещата с Едже за Арас,но ще погледна довечера по подробно разговора им в склада

# 678
  • Русе
  • Мнения: 2 320
И аз да благодаря за преводите и страхотните стихове, с които ни дарявате!
Бобояна, напълно стм съгласна с написаното от теб!
Момичета, стана ли ясно какво е подтикнало Едже да говори с Еда, тя ли й се обади, Еда как се съгласи на среща? Нещо много неочаквано стана, но може би в разговорите по телефоните е било.
Когато Едже се обади на Еда по телефона и каза че иска да говорят,но Газелка отвърна не искам да говоря с теб,няма за какво,не искам да те виждам. Пуделката се заоправдава-много е важно,трябва да се видим,отнася се за Харун и тогава Еда се съгласи.
Е, по каква логика , тогава, Еда вдяна ,че Арас е изпратил снимката?! newsm78
Това беше разговора им по телефона  Peace,а Еда се досети след срещата с Едже за Арас,но ще погледна довечера по подробно разговора им в склада
Не се съмнявам във вас, а в самите диалози. Ето, от кой ръкав извадиха и СД-то при Харун , като ретроспекция?! Изобщо не са го давали преди! Изцепки някакви... Че то, по тая логика, Еда веднага ще светне кой е Кенан тогава. hahaha hahaha hahaha И че Едже му е сестра.

# 679
  • Мнения: 27 735
Милена,Рекси благодаря ви за превода. smile3525 smile3525 smile3525

Зизу,Бобо,Bganio   smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501

# 680
  • Мнения: 24
Добър ден и от мен!
Огромни благодарности на Рекси, Милена и г-жа Броненосец за преводите!
Стихоплетците Бобо, Бганьо и Зузу както винаги на висота!
Розичке, гифчето е прекрасно!
И на мен снощният епизод ми хареса. Очакванията ни, че Харун ще се държи много грубо с Еда, поне за мен, не се оправдаха. Интересен е и разговора между Джамил и Еда. Джамил освен да се кара, можел и по спокойно да говори.
На мен ми се стори, че Едже спомена Арас при разговора си с Еда. Изглежда тогава и е казала, че тя не е изпратила снимката, а че я е дала на Арас. Затова и Еда му се обади по телефона.

# 681
  • Мнения: 9
И аз да благодаря за преводите и страхотните стихове, с които ни дарявате!
Бобояна, напълно стм съгласна с написаното от теб!
Момичета, стана ли ясно какво е подтикнало Едже да говори с Еда, тя ли й се обади, Еда как се съгласи на среща? Нещо много неочаквано стана, но може би в разговорите по телефоните е било.

Когато Едже се обади на Еда по телефона и каза че иска да говорят,но Газелка отвърна не искам да говоря с теб,няма за какво,не искам да те виждам. Пуделката се заоправдава-много е важно,трябва да се видим,отнася се за Харун и тогава Еда се съгласи.
Е, по каква логика , тогава, Еда вдяна ,че Арас е изпратил снимката?! newsm78

По логиката, по която и СD-то се оказа в Харун снощи.... А, може и Едже да и е казала,че тя е оставила снимката на Арас....

# 682
  • Мнения: 217
reksi, благодаря ти. Като се преведе разговора между Еда и Едже ще се разберат повече неща, защото засега "покъртителното разкаяние" на Едже идва твърде неочаквано, а  и нали и беше счупен пръста, нещо не видях шина - на тези турци и костите им заздравяват със скоростта на светлината  Laughing

# 683
  • Мнения: 9
И аз да благодаря за преводите и страхотните стихове, с които ни дарявате!
Бобояна, напълно стм съгласна с написаното от теб!
Момичета, стана ли ясно какво е подтикнало Едже да говори с Еда, тя ли й се обади, Еда как се съгласи на среща? Нещо много неочаквано стана, но може би в разговорите по телефоните е било.
Когато Едже се обади на Еда по телефона и каза че иска да говорят,но Газелка отвърна не искам да говоря с теб,няма за какво,не искам да те виждам. Пуделката се заоправдава-много е важно,трябва да се видим,отнася се за Харун и тогава Еда се съгласи.
Е, по каква логика , тогава, Еда вдяна ,че Арас е изпратил снимката?! newsm78
Това беше разговора им по телефона  Peace,а Еда се досети след срещата с Едже за Арас,но ще погледна довечера по подробно разговора им в склада
Не се съмнявам във вас, а в самите диалози. Ето, от кой ръкав извадиха и СД-то при Харун , като ретроспекция?! Изобщо не са го давали преди! Изцепки някакви... Че то, по тая логика, Еда веднага ще светне кой е Кенан тогава. hahaha hahaha hahaha И че Едже му е сестра.

Извинявай Вени, сега видях, че  си писала същото....
А, може и на Еда да и светне..Щом на Харун му го спестиха вече 72 епизода няма да се учудя ако накрая Еда не разкрие кой е Кенан....че може и Харунски да спаси от него, след като тръгне да му отмъщава за сестра си....

# 684
  • София
  • Мнения: 832
Някой питаше за отношенията Арас-Харун-когато Арас се обади сутринта на Еда и каза че смята да върне всичко на Харун,дори и акциите в холдинга.Еда му отговори мислиш ли че това ще ни върне спокойствието,изчезни от живота ни.

Имайте малко търпение  Praynig Praynig Praynig Praynig  да преведем диалозите и събитията ще се поизяснят

# 685
  • Варна
  • Мнения: 475

Абе те така си мислят и както обикновено грешат.  Ето и още нещо под влияние на алкохола.

Монолог на чаша

Ти във спалнята ревеш,
А аз си пия питието
Душите ни поръсва скреж
Побъркахме си и детето

Пет лета със теб се гоня
Пет лета ме правиш луд
Ти си разиграваш коня
а превърна мене в шут

От твоите сълзи и раздели
до гуша вече ми дойде
Косите ми са побелели
Сърцето вече не те ще

Стига с тези мелодрами
Стига с вечните кавги
Арас викни да те нарами
Бъди щастлива с него ти


Ей, супер си  newsm74 newsm74 newsm74 newsm10 smile3501, ама много песимистично, та реших да вкарам малко оптимизъм с

Мислите на Еда

Няма никъде да ходя
Ще седя си тука, пък  
Друг живот сега ще водя
Стига с туй примък-отмък

Никакъв Арас не ща
И Еджето си призна
Искам само във нощта
Пак да вкусим любовта

Че, отне ни много време
Да си правим на инат
Даже Дявол да ме вземе
Ще те вкарам в тоз креват

И Ямур да е спокойна
Спретнала съм малък план
За деца програма стройна
Ще се сбъдне този блян!

 married luvbed txtloves preggo stork-boy stork-girl stork-boy stork-girl stork-boy

newsm62 newsm62 newsm62 smile3501 smile3501 smile3501 smile3501 newsm10 newsm10 newsm10 newsm10
Йееееее, върховно! newsm44 newsm44 newsm44 Браво на III-ти творчески колектив!

убихте ме от смях , браво  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 686
  • Варна
  • Мнения: 475
Мислите на Арас

Тойбе, тойбеее...колко съм смотан
оказах се в интриги омотан.
Еда ми крещи в телефона,
аз мълча кат Примадона.

Ми как иначе да стане
от действията на мама...срам да ме фане...
С кой акъл тая снимката занесе
и толкова проблеми ми донесе?

Съдружието кат гледам, няма да го бъде
нито любовта ми във вековете ще пребъде.
уж съм умен...много съм учил...
ама на хора около мен, не съм случил.

Толкова съм влюбен в Гулеровата Еда
макар, че тя е истинска беда...
От Харун не ще да се откаже
договора да скъса искаше...даже.

Оффф, защо с любов съм заразен?
Защо от очите на Еда съм поразен?
Кога ще свърши мойта мъка?
Да видя аз с Харун разлъка.


Ха, сега Здравейте дами и господине! Hug Hug Hug Hug

шедьовъра на Зизу е капака  smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532 smile3532

# 687
  • Варна
  • Мнения: 475
Сега вече мога да кажа добър ден на всички ,

на госпожа Броненосец, Рекси ,Милена огромно благодаря за преводите  newsm51 newsm51 newsm51 newsm51

и на останалите стихотворци  newsm51 newsm51 newsm51

# 688
  • София
  • Мнения: 1 395
Гледам, че творите ли, творите и даже ме дописвате, браво за което! Ето още нещо най-последно, което в сериала винаги е предпоследно. А, и да не забравя да кажа за целуването на ръцете - ама нищо унизително нямаше в това, нито пък в каквото и да било друго снощи.

Най-последно - 2

Последен екс, последна чаша
Последна капка алкохол
Във главата ми е каша
Кърви сърцето ми на кол

Наливай, келнер, давай тука
Пожара в мен да потуша  
Наливай, вече не ми пука
Във спирт е моята душа

Недей мисли, наливай смело
До горе чашата пълни
Умирам аз като Отело
Дездемона мене умори

Да пием нека за последно
за провалените мечти
Да пием, че така е редно
Побързай, времето лети

# 689
  • Мнения: 9

 За всички вас момичета  newsm51 newsm51 newsm51
Бобояна и Зизу с тези мисли ме убихте от смях значи  smile3532 smile3532
Мокси много хубави оформления си направила,както винаги  newsm51 newsm51 newsm51
Разбира се и поздравления за Бай Ганьо и неговия Монолог на чаша  smile3501 smile3501 smile3501

Общи условия

Активация на акаунт