секрет от гърдите-откога?

  • 2 863
  • 31
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 2 000
Аз не съм имала секрет по време на бремеността.

# 16
  • Мнения: 1 613
Нямала съм такъв секрет.

# 17
  • Мнения: 6 315
Имах коластра от шести месец, която си потичаше чат-пат и сама. Изобщо не е признак на скорошно раждане.

# 18
  • Мнения: 5 391
И аз от време на време се събуждам с петна по тениската..ама това далеч не е предвестник на предстоящо скорошно раждане

# 19
  • Мнения: 1 910
 Laughing
Да го пусна и тук, че ми е под ръка.
КОЛАСТРА

Нормално е по време на бременността гърдите да отделят коластра. Това е знак, че тялото се подготвя за лактация. Също така е нормално и ако не изтича коластра преди самото раждане.

Източник.

Последна редакция: пт, 25 ное 2005, 00:44 от 7of9

# 20
  • Мнения: 2 673
никога преди раждането не са ми секретирали

# 21
  • Мнения: 7 640
не съм имала

# 22
  • Мнения: 3 334
в никакъв случай не е признак за скорошно раждане.Мойте гърди въобще не секретираха по време на бременноста,а и след това няма кърма.

# 23
  • Мнения: 730
Коластра имах от 5-ия месец Peace

# 24
  • Мнения: 2 381
Това е т.нар. коластра.При мен се появи в 4 месец и със сигурност не е признак за скорошно раждане.  bouquet

# 25
  • София
  • Мнения: 5 289
От 5 месец имах коластра,всяка сутрин като ставах имах засъхнало около зърната,даже в един момент от дясната ми гърда имаше по-малко кръв,но нищо страшно.

# 26
  • Мнения: X
От 4-ия месец имах, но това не е признак нито на скорошно раждане, нито на това, че ще имаш кърма - аз "кърмих" 10 дена Mr. Green

# 27
  • София
  • Мнения: 6 182
И аз не съм имала такъв секрет. Към 8-мия месец ми се появяваха някакви бели корички, може да ми е текло през ноща, а аз да не съм го усещала Wink

# 28
  • Мнения: 1 645
И аз не съм имала такъв секрет.

# 29
  • Мнения: 2 663
При мен също се появи вече,но много странно само от едната гърда!

Общи условия

Активация на акаунт