Отговори
# 720
  • Мнения: 17
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МИЛИ ДАМИ!
ДА СТЕ МНОГО ОБИЧАНИ,ОБГРИЖВАНИ И ГОРДИ МАЙКИ!!!



Честити полвин годинки на всички празнуващи-да са живи и здрави и да радват мама и тати!

# 721
  • Мнения: 148
Честит осми март, мили мами!!!
А сега да почерпя, защото днес моето момче става на половин годинка!






Честити половингодинки на слънцата на Jani4ka, Bubbast, Фъстъчка и на останалите сладури, родени на днешната дата!

# 722
  • София
  • Мнения: 8
мами, от пръстчето ли се взима кръв за рутинното изследване на 6 мес. или от вена?

Питам, защото ще правим кръвен тест за алергии, а за него е необходима венозна. Алерголога ни посъветва да изчакаме, за да минем с едно убождане двете изследвания, но ако за обикновеното е достатъчно само кръв от пръстчето, не бих искала повече да чакам, а да си направим теста за алергии.

# 723
  • Мнения: 340
мами, от пръстчето ли се взима кръв за рутинното изследване на 6 мес. или от вена?

Кръв взимат от пръстчето  Simple Smile !

# 724
  • София
  • Мнения: 1 193
Момичета честит празник!


brilliant ,от пръсчето се взима кръв за рутинните изследвания и нашата госпожица почти нищо не разбра  Grinning .

Честита месечинка на всички мъници днес!

Яни ,чакам разказ и снимков материал  Grinning

# 725
  • Мнения: 25
Честит 8-ми Март мили майки, нека сте живи, здрави и много обичани и уважавани!
Честити половин годинки на Jani4ka, Bubbast, Фъстъчка, Щица, dessynik  newsm38  ura newsm18

v_spasova - страхотни новини от прегледа, бваво на вас  Hug

# 726
  • Мнения: 77
brilliant  благодаря за информацията  bouquet                честит празник на всички  bouquet

# 727
  • Варна
  • Мнения: 2 078
brilliant, щом така или иначе ще боцката беба за други изследвания, аз бих изчакала и да направят и профилактичните. По принцип от пръсчето се взема кръв, но резултата може да не е много точен и прецизно изработено изследването. Останало ви е още една седмица, според мен по-добре да изчакаш. Или да ви напишат на бележката освен за алергията да направят и рутинните кръвни изследвания и да ги направите седмица по-рано.

# 728
  • Мнения: 73
 <---тук

http://www.flash-present.com/view.html?k=V2s8_vm7  <--- или тук

Честити месечинки на Вики, Марти, Ники, Ивайла, Вероника, Елица, Теодор и Мария-Константина!!!

# 729
# 730
  • Мнения: 214
Здравейте от нас с Мити

честит празник мами да сте живи здрави и много щастливи   bouquet

# 731
  • Мнения: 73
Велизарка, ти замести ли вече цяло хранене или му даваш и млекце? Аз не смятам да замествам кърменето поне до 10-11 месец и се чудя колко максимум пюре да му дам, за да не откаже да суче newsm78. Аз се чудя дали да не въведа всеки зеленчук като добавка на предния като теб или да му ги давам един по един... Като цяло захранването ми е тъмна Индия Blush Лесно си е кърменето - вадиш цицата и толкоз.. А иначе и на мен "другарката" в детската ме дари с ярки спомени за доматена супа Sick
bubolechence, аз не кърмя  Sad, затова и лесно заместих храненето. 2-3 дни чакаше за млякото, но свикна и разбра, че и с лъжичка може да се нахрани, не само с биберона. Но с кърменето може би е друго. А за количеството - давам му колкото и мляко, все пак аз знам колко АМ хапва - 190. А на кърма не се вижда, освен ако не се цедиш. Не мога да ти помогна за това.
Може да опиташ първо кърмене и след това пюрето, така поне ще си спокойна, че се е нахранило. Докато аз давах първо пюрето после дохранвах и така изместих, увеличавам пюрето намалям мялкото и накрая само пюре.
Но пък да ти кажа за зеленчуците - повечето ги няма отделно, затова съм ги добавяла към предните. За плодовете е друга работа, има си само круша, само сини сливи, само праскови, банани, кайсии, ябълки Laughing - тях поотделно ги давам. А дали е лесно или не, ами все едно ми е дали ще изварявам шишета, дали ще приготвям АМ или ще отворя бурканчето и ам-ам. А на кърма си е удобно, да Flutter ! Сега се храни по-бързо с пюрето, отколкото с биберона  Joy , което за мен е плюс, ноооо това е вече 2 месеца след захранването, в началото 20 мин. ядеше 125 гр. пюре  Tired . Много се притеснявах за това захранване, но вече съм по-уверена и спокойна. Гледам да съчетавам препоръчаното от педиатърката с това което си показва детето.
Успех!

# 732
  • Мнения: 2 922
Ивчи  hahaha

Чести празник, момичета! Бъдете здрави, много обичани и най-добрите майки и жени за любимите хора около вас!

Яничка, сподели как е протекло захранването днес  Grinning

v_spasova, много се радвам за вас!   bouquet

Ние днес сме на контролни изследвания - след малко залепям колектора за урина  Crazy

# 733
  • Мнения: 287
ЧЕСТИТ ПРАЗНИК МАМЕТА   bouquet

Честито и на месечинковците. Да са здрави и много щастливи  Hug

# 734
  • София
  • Мнения: 1 067
brilliant, При Мустаков ли сте на алерголог? Ние каката при него я водихме преди 2 години.

Сподели после резултата от теста, че ми е любопитно и стискам палци да са само хубави резултатите.

Общи условия

Активация на акаунт