Съпруги, чиито мъже пътуват 22

  • 52 144
  • 729
  •   1
Отговори
# 645
  • Мнения: 274
LADIES,  smile3525
puphi, типично в американоски стил  Joy , по всичко и изобилно, но на фона на мрачния ден забавно.
Преди години, когато за пръв път изаведохме моят син на екскурзия и имаше Шенген за нас, и унижениятя започваха още на летището, с тия пристигащите от "третия свят"...радвам се че нещата вече не са точно така..все пак вече сме европейци  Peace ....в края на престоя ни в Барселона....около месец два,  моето малко момче имаше достатъчно време да сравни живота на хората там и тук, ме попита със сълзи на очи(цял живот ще си спомням този момент)" мамо, защо толкова грозни хора, живеят толкова добре? а у нас, толкова хора, все хубави, живеят толкова зле?" бях унемяла....не знаех как да му обясня..но пък заради него не устанахме да живеем там искаше си България..... благодарна съм че се върнахме и матрицата не можа да ни приобщи и не ни накара да останем там , благодарна съм че съм родена тук и че Господ ни е дарил с толкова красота, не само визуална но и природна....Ще попитате защо ви споделям това, ами защото там всичко е изкуствено, дори и стандарта им, а лакомията им всичко да е най-голямо....да карат най-мощните коли, да разхищават в пъти повече отколкото е необходимо, води доста негативи за всички останали а и за тях в момента. Мерси от такава романтика  Wink , освен като забавление неможе да ме разчувства  Peace

# 646
  • Мнения: 50
puphi,поздравления за оригиналния клип.Пожелавам на всеки,който иска супер изненада от любимия да му се случи!Малко скъпичка изненада,ама това е въпрос на избор!Весито е права,че от американските филми сме се нагледали на шаблони и надути балони,но пък идеята е  newsm10.Помни се цял живот и те поддържа емоционално!!Можеш да си откараднеш по някоя идейка за сол на семейния живот.Като си дойде морския да го изненадаш с нещо по-по-най  party006!!

# 647
  • Мнения: 274
Добро утро дами!
Делти, изпрати ли капитана? Надявам се си свикнала с тия момоенти на раздяла  Cry
Оффффф, вчера щях да получаинфаркт  Shocked, моето куче го нападна една каракачанка, доста е нахапана, цилеят и гръб и слабините, то милото се свило на кълбо....добре,че моят син не се изплашил много и започнал да рита голямото та така отарвал Чара, като ги видах  ooooh! и двамата в крав ми стана лошо....айде по доктори, та така искарахме по-спокойно ноща....надявам се да се въстанови бързо и да няма вътрешни кравоизливи както ни наплаши доктора....А аз така хубаво се разкрасих, стеснуки по устните ми, тъкмо да съм хубава за срещата, добрите новини са че уж на 26.06 ще се прибира морския newsm10
До скоро!  Hug

# 648
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ВЕСЕЛЧЕ,
Как е Чара днеска? Изпитвала съм това, което и ти си изпитала като имахме куче.   Shocked Милата, много е пострадала. И дано наистина да няма вътрешни кръвоизливи.! И на мене ми стана кофти докато четях....върнах се години назад... Ще ти минат стресниците. Но на мене стреса, след такива кучешки битки, дълго време не ми минаваше. Още се стряскам като видя кучета да се здавят.

А твоето момче, ще те хареса и със стресници....толкова време сте си липсвали, че стресниците за него ще са като красиви бенки. Ще минат душко, ще минат. Радвам се за тебе!!! Хайде, да минават тези дни за тебе по бързо newsm10 Ако идваш към Варна преди да се прибере Морския, дрънни Ино тИлИфончИ Hug Аз чакам синковеца на края на седмицата да се прибере за месец.

МАРИЙЧЕ,
Как е действаш ли по документите? Дано да нямаш големи спънки Praynig Как са дечурлигитИ???

# 649
  • Мнения: 2
Здравейте и от мен! Hug
Весе,много тъжна е случката с кучо,дано се оправи бързо красавицата.А твоите стресници ще минат до идването на морския и даже ще ги забравиш.Важното е,че най-после си идва.
Делти,изпрати ли твоето всичкУ ?Ти как си? HugНяма да си дълго сама щом детето си идва.
Ние нашето го чухме в събота,добре звучеше.Пътуват към Европа и се надявам да се чуваме по-често,пък и трябва към края на месеца да ги сменят.
Хубав ден и нещо за хапване да сложа,че като я нямаше Делта два дни,останахме гладни и жадни Joy

# 650
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАМИЧ,
То Диването си идва за един месец само. А и като е тука го няма повече, отколкото като е във Интернет и всеки ден се обажда да ме пита как съм. Само идИ да мЪ нервИ Joy

Оффф, много ми се спи днеска, незнам как е при вас, но направо съм като припикано мушкато. А снощи съм спала яко. Легнах си много рано, че пак така ми се спеше като днеска. Май пак ще удрям канчето. Добре, че сутринта поне успях да изпратя едни кремчета за Пловдив на едно бебенце със подсечено дупенце. Там нямали правен крем, та ми поръча една позната от Нета и днеска вече пътува за Пловдив. Ей, тВа е Мамата....ставаме приятелки и си помагаме Hug  Отивам аз аз да  sleepuu кО ми ставаааа newsm78 нИзнам newsm78

Мамич, заминахмИ.......

# 651
  • Мнения: 274
Делти, спити се щото си плакала, аз по себе си знам...пак как и очите ми се възпаляват ставам като жаба  Shocked, и всеки път си казвам че няма да плача, ама с годините все повече и повече плача.... Сега е тежко, дълго време си бяхте заедно, малко време щи мине докато се настроиш.
Чарито днес вече почна да яде, това е добър знак  Praynig и вече и се излиза на разходка, не е добра гледка и всички се обръщат да ни гледат, ама има една приказка" ще ти мине като на куче..."след някой друг ден ще я поизмием.
Мамич, докато не го посрешна, немога ни да се зарадвам, ни да повярвам ,че се прибира морския.

# 652
  • Мнения: 5 776
Весиии голямо гуш от мен  Hug много ти се насъбра,дано Чари бързо да се възстанови и дните до завръщаен на момчето ти бързо да минат.Не знам как е с вас,но на мен последните дни преди да си дойде милото много се влачат.
Аз напредвам с документите,засега всичко върви по план,срещам много любезност и отзивчивост.Утре сутрин ще ходя и на сервис за колата за смяна на масла,филтри и гуми,че да сме готови за нови подвизи  Wink Между другото утре ще има ли срещичка на същото място по същото време?

# 653
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ВЕСЕЛЧЕ,
Не съм плакала бе душата, сигурно ми е паднало кръвното. Дойде ли лятото и ми пада.
Милата Чара, сигурно е увита като сърмичка Sad

МАРИЙЧЕ,
Хареса ти а Joy Ако другите не могат, аз мога да дойда. Нека кажат и останалите де. Иначе, да ти кажа, оня ден ходихме със моя да хапнем там на обяд и аз специално, много разочарована. Тъкмо му се радвах на това момче, че въпреки, че септември месец ще затваря, то се старае. Но баш за Рожденният ден на батЮ, сЪ изложиииии ама много, а освен това нямаше и от листата неща като кебабчета дори, които аз толкова хвалих. Моя обича пържолки, както там ги приготвят, и аз съм хапвала, и сме били много, много доволни. Тоя път ни пържолката, ни наденицата бяха за свяст. Наденицата даже я поисках, да им е по леко за приготвяне. Много глезят наистина, но се вижда във собственика, вече някакво безразличие. По лицето му личеше на това момче във Неделята. Така, може не септември, ами другата седмица да не му влиза ХапсолЮтно никой У рЮстУрантЪ.
Но, ако искаш да се видим, пиши часа, да видя дали на мене ми е удобно  Hug

# 654
  • Мнения: 5 776
Делти ако искаш ще отидем някъде другаде,от обяд нататък съм свободна,така че казваш само къде и кога,няма проблем  Peace

# 655
  • Мнения: 50
Здравейте!!  love001Аз този път ще липсвам,защото заминавам за Русе и Габрово.Трябва да се върна в събота и тогава вече ме бройте и мен.Предлагам да сменяме мястото всеки път за разнообразие.Пък ако много ни хареса някъде,ще повтаряме! beer2
Марийче,казвай къде ти се ходи,докато си тук ще се съобразяваме с твоите желания да опиташ колкото може повече от варненските кръчмета.Айде чао от мен,оставям ви са няколко дена!Ще разсказвате какво сте направили,да не взема да пропусна!! smile3503

# 656
  • Varna
  • Мнения: 2 596
МАРИЙЧЕ,
Какво ще кажеш за утре по обяд някъде. Ако искаш ще ти звънна по тИлИфончИтУ

# 657
  • Мнения: 5 776
Добро утроооо,ето и засусчицата  Grinning



Делти звънкай като ти е удобно,ще се разберем  Peace

# 658
  • Varna
  • Мнения: 2 596
ДобрЮтрУУУУ

Оффф, не мога да си отворя очите тази сутрин

МАРИЙЧЕ,
Благодяра ти за морската закусчица Hug Доста ще се помотая тази сутрин, а имам и работа навънка за вършене smile3511

Хубав, усмиФнЪт, и спорен ден та всички ви Hug     

# 659
  • Мнения: 274
Добро утро!
Марийче, чудна е закуската, благодаря  Hug , имах нужда! Преди малко се върнахме от доктора, вече съм по-спокойна за Чара.
Хубав ден на всички  Hug

Общи условия

Активация на акаунт