Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 847
Чудесна възможност! Аз съм наблизо и ще отида, друг от вас ще ходи ли - кажете да се запознаем. Играла съм Пилатес вкъщи, страхотно е.

# 16
  • Мнения: 287
Аз се обадих и ми казаха, че не е необходимо записване.  newsm78
Хммммммммм, последно се разбрахме, да се записват хората, за да не стане така, че да не успеят всички да се съберат в залата. Явно нещо друго са решили...  newsm78

p.s. Непременно ми се обади утре:)

# 17
  • Все на втория етаж
  • Мнения: 5 894
Аз днес забравих да се обадя Embarassed,но виждам,че не е необходимо.
Кои мами ще ходят?

# 18
  • Мнения: 10 758
Няма да мога да отидааааа newsm45.От онзи ден точа лиги, а  днес ми дойде.Ма....ка му.Нищо другите дни ще ходя.Който ходи днес, моля да каже как е, защото никога не съм ходила.

# 19
  • София
  • Мнения: 9 478
p.s. Непременно ми се обади утре:)
O.K. Непременно! Grinning

# 20
  • СОФИЯ
  • Мнения: 601
Еееееееееееее, аз сега я видях ooooh!

Пък и съм на работа!!!!!!!!!!!

Пишете как е, защото съм много заинтересована и мисля също толкова активна Grinning

# 21
  • Мнения: 1 391
Ей, беше супер!!
Щом такова дърво като мен го казва, повярвайте ми значи!  Grinning
Голямо чекорене падна, ама разбрах, че съм имала и мускули тук таме... които дълбоооко са закърняли... и се нуждаят от раздвижване...
Цяла неделя много бях изморена от работната седмица и зверски ме мързеше - но 1 час преди да почне, изведнъж се надъхах спортно и заминах към заветния клуб!

Хич не съжалявам, а напротив даже - много одобрих тоя мити пилатес, а Краси е супер инструкторка! най-яката!  Grinning Hug, Надявам се да спретне едни по лицеприятни хора от нас, за известно време занятия! Станах върл фен и смятам да ходя....

Айде малко сеир за любопитните
http://bgphoto.net/Photos.aspx?UserId=1407&AlbumId=31299

Ама не ни се смейте много де...  Joy hahaha, сега се търкаляме като топки, ама след някой друг месец, ще участваме в конкурси за красота  Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 22
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Големи сте сладури!
Виждам, че добре сте изкарали и сте се "зарибили", гимнастиката е много готина и прави страхотно тяло.
И аз искам да ходя  Cry, и аз! Ама като няма сутрин занимания, а детето не е кротко, да го туря в един ъгъл и да си го прибера после (ако не съм забравила, де  Mr. Green).

# 23
  • Мнения: 1 391
аз си мечтая за занятия в 8ч сутринта през седмицата, защото съм на работа и мога само през уикенда, а един път седмично, доста бааавно ще ми извае тялото....
Така че вече мислят за подобна група... ако има навитаци като мен, току виж сформирали!

# 24
  • София
  • Мнения: 847
И аз ходих, беше малко трудничко, но много разтягащо и приятно. Само че часовете през седмицата никак не ме устройват - на работа съм до 17.30.

Колибри, очевидно никак не ме помниш от една среща на Южния, аааа! Повъртях се около вас, повъртях се, пък си тръгнах, нещо не събрах сили да се представя.

Не знаех, че Краси, която пусна темата, е всъщност инструкторът. Иначе щях да я поздравя - как ги прави тези неща, направо невероятно.
А аз бях най-отзад до огледалото със зелен суитчър и май единствената с маратонки.

 Laughing

# 25
  • София
  • Мнения: 9 478
Пилатеса на Краси наистина беше много приятно изживяване и много приятно прекарано време за мен.  Laughing
Има какво да се види и да се научи при нея. Самата тя е много симпатичен човек! Simple Smile
Обаче аз съм леко схваната сега Rolling Eyes. И ме боли опашната кост Embarassed. Нещо не съм правила, както трябва, май. Embarassed Rolling Eyes
Радвам се много, че се видяхме in real момичета! Grinning bowuu

# 26
  • Мнения: 1 391
Абе , Куйййййннн... помня те! даже като прочетох в темата, ама след като се върнах вкъщи, че си ходила, бая се зачудих дали не съм те видяла... ама пусто му . бях толкова омагьосана от пилатеса, че не можах да разгледам присъстващите!

а ти си за бой! щото трябваше да се обадиш - после ходихме на кафе и беше приятно - аре, другата неделя ще се поправим!!!!

Така де, купон да става!

И аз имам леееки разтежения тук таме схващания - но ми е много приятно и пак ще ходя

Аз събирам ентусиасти за сутрешна група - за работещи - да ни станат поне 2 пъти седмично с неделята. От 8ч - има ли желаещи...? остава и Краси да може де  Grinning

# 27
  • София
  • Мнения: 9 478
О, ходили се на кафе после, а?! #Cussing out
А мен що ме пропуснахте, ааааа?! #2gunfire #Cussing out Mr. Green

# 28
  • Кацнала на едно дърво.
  • Мнения: 3 192
Мога сутрин в осем.  Grinning Въпросът обаче сега е къде се провеждат часовете?

# 29
  • Мнения: 1 391
ами ти, толкова бързо изчезна, че аз направо си реших, че си имаш някаква работа....
то кафето и без тва беше много задимено... за другия път ще трябва да помислим за някое по-приятно местенце  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт