Take That?

  • 3 776
  • 32
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 779
е, да де , ама турция ми е по-близо  Mr. Green
иначе който ще ходи на Уембли, да се забавлява и заради мен...еех

# 16
  • София
  • Мнения: 864
м дам. ще се забавляваме. в това няма и грам съмнение!

# 17
  • Мнения: 2 333
Момичета, извинявайте, но имах толкова други неща на главата си, че направо изключих за този си въпрос? Наистина не е честно от моя страна!!! Много съжалявам, наистина!!! Нали знаете как се случва понякога - в един момент ти е по - леко и ти се иска да пееш, а после ... обещавам при първа възможност да прослушам тези песни, които ми посочвате и да ви отговоря! Много Ви благодаря и още веднъж ме извинете, ако е възможно!

# 18
  • MJF
  • Мнения: 8 591
anra Laughing  Peace споко. Благодарение на започнатата от теб тема понаучихме новости за групата. Дано някое от предположенията за отговор на твоя въпрос е вярно.

# 19
  • София
  • Мнения: 362
Моето предположение за търсената песен е "Love ain`t here anymore"... В нея има една интермедия (мисля, че така се казваше) пиано - много романтично.

# 20
  • София
  • Мнения: 864
a дали не е  Another crack in my heart:)

хайде чакаме да ни кажеш  Laughing

# 21
  • Мнения: 2 333
Момичета, благодаря на всички, които се включиха! Съжалявам много за това, че пуснах тема, а не се включих! Песента е Another Crack In My Heart. Искрено възхищение и благодарности на bondan и bunnie, които единствени предположиха, коя е песента! И на всички други, които отвориха сетивата ми и за другите прекрасни песни!

# 22
  • Мнения: 2 333
Надявам се, че не ставам много нахална, но не съм в час с безплатното сваляне на музика. Може ли малко помощ, че доста се лутам и нещо не ми се получава. Предварително благодаря!

# 23
  • София
  • Мнения: 864
TAKE THAT  са прекрасни! Вземи си последният им звоен албум и няма да сбъркаш!
Мене можеш да ме питаш за всичко що се отнася до тях Laughing

# 24
  • Пловдив
  • Мнения: 3 223
Големи са сладури и като бях пубер им бяях фенка Mr. Green.
Ето нещо от мен!  Heart Eyes

# 25
  • MJF
  • Мнения: 8 591
Love Love    National Movie Awards 2011

Темпото на темата е в  разрез с ритмите на TAKE THAT

# 26
  • София
  • Мнения: 864
м дам. много рядко се пише в темичката, но и тя е създадена за конкетно питане.

# 27
  • Русе
  • Мнения: 1 770
Привет!
Да се запиша и аз тук като стар фен на ТТ. От малка си мечтая да дойдат на концерт в БГ.
Дано да се осъществи.  Peace
Поздравче:
http://www.youtube.com/watch?v=PbMmvLMV8s4

# 28
  • Мнения: 0
Здравейте, и аз съм от старите фенове на групата. Искам да ви попитам знаете ли каки от къде мога да си сваля всичките им албуми (музика, а не видео), има ли някъде пълна колекция. Опитах да си я купя, но съм от провинцията и мога само от онлайн-магазини, но не открих нищо подобно. Сега ще опитам по пиратски начин, ако някой ми помогне. Някога имах албумите им но на касети и вече няма на какво да ги слушам. Ще се радвам, ако някой ми отговори.

# 29
  • София
  • Мнения: 864
kati провери в arena.bg или в zamunda. скоро си свалих двдто от последното им турне, 2011г.

Общи условия

Активация на акаунт