ФЕВРУАРЧЕТА 2007

  • 56 217
  • 741
  •   1
Отговори
# 705
  • Варна
  • Мнения: 841
А здрасти Simple Smile То нямало много за четене,а аз си мислех година липса, ще сте изписали фермани  Mr. Green
Моята щерка се озъби с 4 кътника още март, а миналия месец падна първия зъб, който беше избутан от нов, който случайно забелязах. Всъщност го извадихме по тази причина и пратихме на феята.... Rolling Eyes
Малкото диване ми спира тока, не знам как са вашите момчета, но аз определено не съм за мъжка майка  Embarassed двамата са корено различни, дребното не се спира, да има как и на климатика ще се качи, беснее разхвърля, прави бели, а аз съм нервак и бързо паля..а Виктория - заспала работа, вятър я вее на бял кон.
Помогнете да разрешя една дилема свързана с мъжкяи "аксесоар", знам че е зачеквана много пъти темата, ама и аз да подхвана, та, за и против "забелването" и докторската намеса? В нашия случай май се налага да се пипне от лекар, но много приятели ме съветват да не пипам "там"  Mr. Green, включително и Маргото  Mr. Green
Е???

# 706
  • Мнения: 2 096
 Naughty не пипай!

# 707
  • Мнения: 255
Скай, все те мисля напоследък. Желая ти успех и да мине леко. Предполагам операцията ще е скоро.  fingerscrossed

# 708
  • Мнения: 2 096
Още малко! Мерси!

# 709
  • Bapнa
  • Мнения: 762
sky* а здрасти и на теб   bouquet
И аз се чудя Вики какво да го правя, лекарката му иска да го режем, със забелване не стана работата отдавна....

# 710
  • Варна
  • Мнения: 841
Аз не съм пипала, но и "разкритие" няма и милиметър, не ми е ясно как ще се отдели без чужда намеса, лошото е че всички лекари искат да цепят, никой не предлага алтернатива или да ме убеди, че нещата ще се оправят сами  Rolling Eyes

# 711
  • Мнения: 2 922
Аз не съм пипала, но и "разкритие" няма и милиметър, не ми е ясно как ще се отдели без чужда намеса, лошото е че всички лекари искат да цепят, никой не предлага алтернатива или да ме убеди, че нещата ще се оправят сами  Rolling Eyes

Аха. И при нас така, ама и аз нищо не пипам. Вярвам, че сами ще се случат нещата  Laughing

# 712
  • Мнения: 255
Бейби, за Калоян ли говориш или за Александър?
На Ясен сама забелвах, когато беше на 2 месеца, след къпане. Преди 2 години го водих на уролог да го "дооправи". Знам, че сега не препоръчват, но на мен ми се струва много нехигиенично, когато кожата е залепена няма начин да се почисти добре мястото. А не виждам начин забелването да стане от самосебе си.

# 713
  • Мнения: 1 516
Милена , когато Вики беше на 1 година и 9 месеца отидахме при лекар и той свърши работата за 3 минутки ... имат си един инструмент и с него забелват много бързо и лесно ... Знам ,че мненията са противоречиви , но аз те съветвам да се справите с нещата сега ... Много четах по въпроса , когато трябваше да реша за Вики и се начетах на разни тийнове,на които им идва ред да правят секс и се притесняват и се чудят на какъв лекар да идат и тн ...


http://www.pedsurg.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=2436
http://www.pedsurg.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=5698

Викам си по-добре сега , отколкото да се чуди след време какво да прави милото ... Иначе 5 годинки е максимума, до който се чака :

http://www.pedsurg.net/forum/viewtopic.php?f=13&t=4866&s … e5c303294b5399e85

Мисля ,че Вики няма спомен сега , докато мой много близък приятел си спомяна все още интервенцията , която му е направена на 5 ...

Последна редакция: пн, 17 сеп 2012, 14:31 от Radostche

# 714
  • София
  • Мнения: 969
Здравейте  Simple Smile
оохо гледам всички варненки са се включили вече  Laughing
скайче, стискам палци всичко да мине гладко за теб и бебчето  Hug
Миленка, аз не мога да дам съвет понеже при нашият мъж всичко беше наред и чурката беше забелена още на 6 месеца, но пък имахме друг проблем, който решихме на 2-месечна възраст. В това отношение заставам зад думите на Радостче - колкото по-рано, толкова по-добре, а и гледам Борис вече е почти на 2. Да кажа какъв беше нашия проблем - Павчо имаше къса юздичка на езичето, което след време би оказвало проблем при говора. Та някои ми казваха да изчакам да видя дали ще има проблем, ок, ама то щеше да се разбере към 3-годишна възраст, други ме посъветваха сега да го оправим и тъкмо докато е само на кърма и няма да има трудности след това с храненето. И така аз реших на момента да реша проблема и го заведох на 2 месеца като беше в една стоматологична клиника и процедурата трая точно 1 минута, Павчо ревна малко и после се успокои и това беше. Вярно, е че с пишката ще е по-сложно....
Аз съм много доволна, че тогава оправихме проблема  Peace
baby, ти как си с трите дечица, едното от които ученик?

# 715
  • Мнения: 255
При нас проблема все още не е решен на 100%, защото в единия край кожичката леко се придърпва, но ми е интересно какво се прави за да се спести лекарската интервенция. Просто няма начин кожата да се отлепи сама. И до каква възраст се чака? Може би Скай ще каже какво знае по въпроса.

# 716
  • Bapнa
  • Мнения: 762
Първи ден на детска градина тази есен за моето уж кротко детенце.... В 12 часа на обяд отидохме да го вземем с разцепено чело... после спешното, рентген и лепене с лепенки. Виктор има 4 сантиметрова рана по средата отвесно на челото почти между очите ... Направо съм  smile3511 Засилил се да хване някаква топка ли, шайба ли и аз не разбрах и се забил в ръба на някакъв шкаф.

# 717
  • Мнения: 255
Преси, кофти начало, но ще мине. Не се тормози. И аз съм цепила чело и какво ли още не. Хич не ми и пукаше. Притесненията са повече за родителите.

# 718
  • Варна
  • Мнения: 841
Нищо, аз пак си харесвам зетя, ще бъде по мъжествен  Mr. Green Embarassed И моята Вики си сцепи главата и я шихме на 24 май, но в косата и не се вижда, сега само един рязан 3 см кичур щръкнал право нагоре, напомня за "празника".
...а за пишока...мисля чета, нищо не измислям  Confused

# 719
  • Варна
  • Мнения: 841
Голямо удоволствие ми доставя да нося радостни вести - Лидка / Sky стана мама за втори път на бебе Владимир, и двамата са в чудесна форма, готови за подвизи. Бебчо е бързал да излезе още от петък и в крайна сметка днес е бил неговият ден  Hug Да са живи и здрави, да се гледат лесно и безпроблемно  Hug




пп А пък ние сме приети на ясла и аз съм много щастлива, че аха да не стане и да остана без работа  Mr. Green

Общи условия

Активация на акаунт