Re: Истанбулска Приказка / Bir Istanbul masali тема 3

  • 31 926
  • 191
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 0
За да не забравя по-късно:

Моите изключителни благодарности към anna3com за качването на сериите и на vania_e за всички снимки, които качва. Благодаря момичета!

Благодаря и на всички други, които качваха материали: снимки, клипове и др. за да се обогати темата, а и да си запазим нещо за спомен. (Ох, напълних си компютъра със снимки! Не че ми стига  Party ).

Май ни остава още една серия,а?

# 136
  • Кърджали
  • Мнения: 10 371
Мдаа, финала е утре... Чак ме е яд, ако го повтарят някъде, ще го гледам пак - поне до момента със сватбата на Селим и Есма... Харесва ми пък, и съм такава, като ми хареса нещо, мога да го гледам сто пъти... Особено ако в това нещо участва Мехмет Асланту.
Иначе, сериозно по  темата... Първо, Чичек ме дразни, ама много.. Как се намуси, като Селим се появи. Все едно е некакен гост на нейната сватба... Това, че е по - голямата сестра, не и дава правото да "знае" всичко...
Есма... И тя е едно магаренце... Какво смята, че ще открие при Тургут? Спокойствие, може, ама за колко време... Обич - колко дълго, след като и сляп човек ще види, че тя не обича бъдещия си съпруг... Изобщо, нейното е грешка след грешка...и след това пак грешка...
Селим... Сетил се той, кога да говори с брат си... Времето за разговора беше преди да замине, поне да е сигурен защо заминава.. Но пък  като обича, обича - и след толкова време...
Джемал... ОТново постъпи най - умно.. Опита се да подскаже на дъщеря си, че не е необходимо да прави грешка, омъжвайки се.. Поговори със Селим... Е, като не го слушат, той знае кво да направи...Очаквам утрешната серия..

# 137
  • Мнения: 9 782
Здравейте Hug
Е, приказката почти свърши Party Party Party и с хубав край- три дни ще ядем ,ще пием и ще се веселим  Party Party Party

Благодаря на А Н И 80 Процента от филма гледах ,благодарение на  нея Hug
Благодаря на В А Н Я неуморно освежаваше темата ни със снимки ,колажи ,клипчета Hug
Благодаря на всички ,с които сладкодумно си дискутирахме филма
Всички ние си имаме теми,където си пишем редовно, но и тук и с този филм прекарахме приятно част от свободното си време.
Сега започнах да гледам  "Изоставено сърце" филм по ТВ+, всеки делничен ден , с превод е - на този етап ми харесва ,но в темата все още няма дискусии newsm78

Джемал наистина е добър и мъдър баща- иска щастието на дъщеря си,много ми харесаха  разговорите с Есма,Сузан и Селим...
Вече писах- приятната изненада за мен е Демир много ми харесва - и двамата със Селим по нищо не приличат на Омер- толкова са добри,принципни и справедливи.
Яд ме беше на Есма ,че не отиде на погребението на Омер- че тя му беше снаха ,а и да подкрепи бившия си съпруг,или приятеля си Демир,расла е в един двор с тях- редно бе всички да отидат...
Но...дано раздялата да е отрезвила и двамата и вече да заживеят щастливо ... Grinning Grinning

# 138
  • Разград
  • Мнения: 8 243
Още от днешната серия


 
 

 
 

# 139
  • Разград
  • Мнения: 8 243






  

# 140
  • Мнения: 0
Момичета ще ми бъде тъжно  утре приказката свършва но нали края ще бъде хубав като в приказките Есма и Селим са отново са заедно.  bouquet  bouquet  bouquet

# 141
  • Разград
  • Мнения: 8 243








 

# 142
  • Мнения: 683



Днешната серия

# 143
  • По света и в нас.
  • Мнения: 3 568
Всяка приказка има край,за съжаление и нашата приказки и дойде края.
Аз също загледах Изоставено сърце,но да се върна тук.
Демир наистина излезна пич,макар че в началото ме дразнеше.Но когато човек намери подходящия човек за него нещата се подреждат.Сега се съсещам ама тази Дерия пък много нахална,пак направи опит да се натресе на Селим,но този път поне в прав текст и беше казано ,че няма да стане нищо.Първите серии до сватбата на Селим и Есма най ми харесват.

# 144
  • Мнения: 5 343
Тази вечер Джемал доказа , че е истински баща много ми хареса как говори и Есма и със Селим по отделно .
Джемал познава повече чувствата на Есма от самата нея . Опита се да и покаже правият път  , но тя като магаре на мост не та не ще се жени за Торгут . 
О, да, той наистина положи големи усилия да вразуми Есма, но пък нейният инат си е направо огромен. Нищо, и тя ще се поправи. Малко ми е тъжно, че сериалът свършва, но така е...и хубавите неща имат край.

# 145
  • Разград
  • Мнения: 8 243
ФИНАЛ






 

# 146
  • Разград
  • Мнения: 8 243





 

# 147
  • Мнения: 188
Това бягство беше най-хубавото нещо което можеше да направи Есма. Дори мога да простя глупостите които отново наприказва Чичек.
Булката-беглец в действие.Чак се просълзих когато се прегърнаха.
Сузан и Джемал бяха страхотни и двамата доволни че ще стане това което трябва да стане.
Страшно ме кефи Пелин,много сладки двамата с Демир.

Момичета-кокичета,много ми беше приятно да гледам филма във вашата компания.
Надявам се да се срещнем в някоя друга приказка.
 newsm51-за Ани,Ваня и всички които ни радваха с хубави снимки и клипчета.

# 148
  • Мнения: 898
За наше съжаление приказката свърши . Трябваше сценаристите да ни оставят малко повече да се насладим на любовта между Селим и Есма . Финалът ми хареса като цяло въпреки , че беше притупан . Надявам се да гледаме отново Мехмет Асланту на български екран с друга продукция . Благодарности на  всички който правеха темата интересна  за нас !!!!!  newsm51 newsm51 newsm51  Дано се засечем в някой друга тема . Беше ми приятно да посещавам тази тема .

# 149
  • Мнения: 0
Жалко! Свърши ни удоволствието. Любовта все пак победи. Дано винаги да бъде така.
Е, имам и една тайна надежда – дали пък не са прехвръкнали малко искри между Мехмет Асланту и Аху Тюркпенче,а? Бих искала малко да са поиживели емоциите на героите си. То, вярно е,че Мехмет Асланту е женен, ама... Много хубава двойка са и .. кой знае какво е станало след края на филма. Някой да е чел интервюта на двамата, да знае нещо повече?
Може тези , които знаят турски да са попаднали на материали – споделете, момичета!

Сърдечно благодаря на всички, които допринесоха да не изпуснем нито една серия и за попълване на колекциата от снимки.
 smile3509

Общи условия

Активация на акаунт